توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Diablo 4
خرید بازی Diablo IV

بازی Diablo IV چهارمین قسمت از مجموعه‌ی نقش‌آفرینی دیابلو می‌باشد، که می‌توان گفت یکی از خاطره انگیز ترین بازی‌های شرکت بلیزارد محسوب می‌شود.

Battle.netBattle.net
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال
آنچه در این مطلب می خوانید

Diablo 4 چهارمین قسمت یک مجموعه‌ی کلاسیک

بازی Diablo IV چهارمین قسمت از مجموعه‌ی نقش‌آفرینی دیابلو می‌باشد، که می‌توان گفت یکی از خاطره انگیز ترین بازی‌های شرکت بلیزارد محسوب می‌شود. شرکت بلیزارد که به ساخت بازی‌های معروفی مانند وارکرافت و اورواچ شهرت دارد، با معرفی این بازی در تاریخ یکم نوامبر سال 2019 برای کنسول‌های پلی استیشن، ایکس باکس وان و پی‌سی طرفداران این مجموعه را به وجد آورد. بازی دیابلو‌4 ادامه دهنده‌ی خط داستانی دیابلو 3 می‌باشد که در سال 2014 برای پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان، و در سال 2018 برای نینتندو سوییچ اکران شد.

لیلیث انتاگونیست اصلی دیابلو 4
لیلیث انتاگونیست اصلی دیابلو 4

داستان تاریک بازی Diablo 4

بازی Diablo 4 که در دنیای معبد مجموعه‌ی دیابلو تصویر سازی شده است، ادامه دهنده‌ی داستان بازی پیشین خود یعنی، دیابلو 3 می‌باشد. سال‌ها پس از ماجرا‌های بازی دیابلو 3، معبد در حالتی آشفته باقی مانده است. لیلیث، دختر ارباب نفرت، فرصت را غنیمت می‌شمارد و از تاریکی‌ها بر می‌خیزد و خود را برای کاشتن بذر ترس و نابودی در دل معبد آماده می‌کند. لیلیث با گمراه کردن انسان‌ها و فاسد کردن زمین و هر کار دیگری که از دستش بر بیاید، سعی در بدست گرفتن کنترل دنیا دارد. بازی دیابلو 4 این را وظیفه‌ی شما می‌داند که از سلطه‌ی تاریک لیلیث جلوگیری کنید و به دسیسه‌های شیطانی او پایان دهید.

معبد بازی Diablo 4 غرق در آشوب و تاریکی
معبد بازی Diablo 4 غرق در آشوب و تاریکی

گیم پلی بازی Diablo 4

گیم پلی بازی Diablo IV اقتباسی از بازی‌های دیابلو 2 و 3 می‌باشد. بازیکن می‌تواند از میان شخصیت‌های متعددی که در بازی وجود دارد، کاراکتر مورد نظر خود را انتخاب کند و در دنیایی باز به نبرد با دشمنان بپردازد و برای حل کردن معما‌های بازی از شخصیت‌های غیرقابل کنترل کمک بگیرد. دنیای بازی، یعنی معبد از پنج منطقه با ویژگی‌های مخصوص خود ساخته شده است که هم با پای پیاده و هم با اسب قابل دسترسی هستند. هسته‌ی اصلی گیم پلی دیابلو 4 نبرد با دشمنان و ماجراجویی است. بازیکنان می‌توانند با استفاده از انواع سلاح‌ها با دشمنان خود مبارزه کنند و مراحل بازی را پشت سر بگذارند.

نبرد در مناطق مختلف جهان باز بازی
نبرد در مناطق مختلف جهان باز بازی

حالت‌های بازی

بازی Diablo IV شامل پنج کلاس شخصیتی می‌شود که در ویدیو منتشر شده از گیم پلی بازی به سه مورد آن یعنی Sorceress، Barbarian و Druid اشاره شده است. کلاس‌های مختلف شخصیت‌های بازی هر کدام دارای سبک نبرد مخصوص به خود هستند. برای مثال Barbarian برای نبرد‌های تن به تن بهترین گزینه است، Druid می‌تواند خود را به هر شکلی که خواست در بیاورد و Sorceress یک جادوگر قدرتمند است. بازیکن می‌تواند آواتار بازی خود را شخصی سازی کند. این بازی شامل حالت مولتی پلیر آنلاین گسترده نیز می‌شود که در آن بازیکنان در نقشه‌ی بازی می‌توانند با یکدیگر تعامل برقرار کنند. در این حالت بازی دیابلو 4 بازیکنان می‌توانند با یکدیگر مبارزه کنند و یا که هم پیمان شده و در مقابل دشمنان قرار بگیرند.

انتخاب از میان کلاس های مختلف
انتخاب از میان کلاس های مختلف

بازخورد‌های اولیه نسبت به بازی Diablo IV

بازخورد‌های اولیه نسبت به بازی Diablo IV بسیار مثبت بوده است. در رویداد BlizzCon سال 2019، شرکت بلیزارد یک دموی کوتاه از گیم پلی بازی منتشر کرد که توجه منتقدان و هواداران این مجموعه را به خود جلب کرد. افرادی که شانس تجربه بازی این عنوان را داشتند، از جنبه‌های بصری بازی بسیار راضی بودند. به گفته‌ی منتقدان، این قسمت از این مجموعه‌ی کلاسیک می‌تواند به تنهایی یکی از بهترین قسمت مجموعه‌ی دیابلو باشد. دیابلو 4 تحولی جدید در این مجموعه‌ی خاطره انگیز ایجاد خواهد کرد.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه
ماهی
در 30 مرداد 1399
خیلی داستان این بازی خوبه و من خودم خیلی مشتاق شدم که زودتر بازی رو تجربه کنم!