توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی The Medium
خرید بازی The Medium

بازی The Medium جدید‌ترین محصول کمپانی بلوبر تیم است که در اواخر سال 2020 میلادی به کنسول های نسل نهم راه می‌یابد. این بازی که با معرفی خود در رویداد اینساید ایکس باکس غوغا به پا کرد، دارای سبکی ترسناک است و داستانی گیرا و مرموز دارد

  • خرید مستقیم
  • استیم گیفت
SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard - آرژانتین
آنچه در این مطلب می خوانید

The Medium عنوانی جدید در ژانر ترس

بازی The Medium جدید‌ترین محصول کمپانی بلوبر تیم است که در اواخر سال 2020 میلادی به کنسول های نسل نهم راه می‌یابد. این بازی که با معرفی خود در رویداد اینساید ایکس باکس غوغا به پا کرد، دارای سبکی ترسناک و معمایی است و داستانی گیرا و مرموز دارد. تریلر تازه منتشر شده از این بازی فضایی تاریک و ترسناکی را به ما نشان می‌دهد و ما را با شخصیت اصلی بازی یعنی ماریان، آشنا می‌کند. ساختار بازی مدیوم به بازیکن اجازه می‌دهد تا میان دو دنیای متفاوت در رفت و آمد باشد که همین موضوع، این بازی را به یکی از مورد انتظار‌ترین بازی‌های نسل نهم تبدیل کرده است.

The Mediumداستانی مرموز و ترسناک
The Mediumداستانی مرموز و ترسناک

داستان و گیم پلی بازی The Medium

گیم پلی بازی The Medium از نقطه نگاه سوم شخص صورت می‌گیرد و یک بازی به سبک ترسناک-روانشناسی است. بازیکن در این بازی نقش یک واسطه را دارد که هم در دنیای واقعی و هم در دنیای ارواح در حال تعامل است. به عنوان یک واسطه که به هر دو دنیا دسترسی دارد، شما می‌توانید با بصیرت بیشتری به دنیا نگاه کنید. شما آگاه می‌شوید که چیزی بیشتر از حقیقت زندگی در دنیا وجود دارد. هیچ چیز آن طور که به نظر می‌رسد نیست و هر چیز صورت دومی نیز دارد. بازی مدیوم شما را به یک هتل متروکه می‌برد و از شما می‌خواهد که مسئله‌ای را حل کنید که فقط یک واسطه می‌تواند از پس آن بر‌بیاید.

بازی مدیوم شما را از دنیای واقعی، به دنیای ارواح می‌برد
بازی مدیوم شما را از دنیای واقعی، به دنیای ارواح می‌برد

روند توسعه‌ی بازی

ایده‌ی ساخت بازی The Medium در سال 2012 به ذهن طراحان بازی رسید. شرکت بلوبر تیم قصد داشت سبک بازی‌های خود را با تغییر نقطه نگاه اول شخص به سوم شخص به ر.ز رسانی کند. پیام کلی که محوریت این بازی را در بر می‌گیرد این است که هیچ حقیقت واحدی وجود ندارد. این بازی جنبه‌های روانشناختی متعددی نیز دارد و همین اصل، این بازی را برای هواداران سبک ترس وسوسه برانگیز کرده است. موسیقی متن بازی مدیوم یکی از آثار آهنگ ساز معروف مجموعه‌ی سایلنت هیل، یعنی Akira Yamaoka می‌باشد. این بازی در اواخر سال 2020 برای کنسول‌های نسل نهم اکران خواهد شد.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
0.00 /5
افزودن دیدگاه