توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise
خرید بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise محصول مشترک شرکت Rising Star Games و Toybox می‌باشد. این بازی که از دسته عناوین ژانر ماجراجویی و ترس و بقا است، ادامه دهنده‌ی نسخه‌ی پیشین بازی و همچنین، از طرفی دیگر پیش درآمدی برای داستان بازی قبلی به حساب می‌آید

NintendoNintendo
نسخه استاندارد - Standard Edition - آمریکا

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise عنوانی جدید در ژانر ترس و بقا

بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise محصول مشترک شرکت Rising Star Games و Toybox می‌باشد. این بازی که از دسته عناوین ژانر ماجراجویی و ترس و بقا است، ادامه دهنده‌ی نسخه‌ی پیشین بازی و همچنین، از طرفی دیگر پیش درآمدی برای داستان بازی قبلی به حساب می‌آید. همانطور که از پیش نمایش آن مشهود است، فضای بازی به خوبی توانسته حال و هوای عنوان قبلی خود را حفظ کند. بازی فوق‌العاده‌ی ددلی پریمانشن 2 یک محصول انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ است، که در تاریخ دهم جولای سال 2020 اکران شد.

یورک مورگان کاراکتر اصلی بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise
یورک مورگان کاراکتر اصلی بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

داستان بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

داستان بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise در شهر Le Carré واقع در ایالت لوئیزیانا جریان دارد. شخصیت اصلی این بازی، یعنی فرانسیس یورک مورگان، که یک مامور FBI است، به همراه یک مامور سابق فدرال به اکتشاف رازی بزرگ در این شهر می‌پردازد. شهر Le Carré در ظاهر شهری زیبا، مهمان نواز و شگفت انگیز است، اما همه چیز آن طور که به نظر می‌رسد نیست. قسمتی از بازی ددلی پریمانشن 2 بر روی پرونده‌ای مربوط به سال 2005 متمرکز خواهد بود و قسمت دیگر آن روایتگر ماجرا‌های الیا دیویس، یک مامور  ویژه، در سال 2019 خواهد بود.

داستان بازی ددلی پریمانشن 2
داستان بازی ددلی پریمانشن 2

گیم پلی بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise نه سال بعد و پنج سال قبل از خط داستانی بازی قبلی را به طور همزمان به تصویر می‌کشد. ارتباط بین زمان حال با زمان گذشته بسیار پیچیده و هیجان انگیز است. بازیکن می‌تواند کنترل دو شخصیت اصلی بازی یعنی مامور یورک و مامور دیویس را به دست بگیرد و معما‌هایی را حل کند که هر دو این مامور‌ها را به مرز جنون می‌رساند. او همچنین می‌تواند شخصیت خود را به صورت کامل شخصی سازی کرده و لباس‌ها، رنگ و مدل موی او را نیز انتخاب کند. فضای بازی ددلی پریمانشن 2 مانند بازی قبلی باز است و به بازیکن اجازه می‌دهد که یا با پای پیاده و یا با استفاده از اسکیت برد فضای بازی را بگردد.

اکران بازی

بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise در تاریخ 10 جولای 2020 راهی کنسول نینتندو سوییچ خواهد شد. همانطور که از تریلر این بازی پیداست، فضای بازی برای طرفداران آن بسیار آشنا خواهد بود. فضای مرموزانه و معما‌های موجود در این بازی، هواداران سبک ترس و بقا را حسابی منتظر نگه داشته است. چالش‌هایی که بازی ددلی پریمانشن 2 بر سر راه شما می‌گذارد، تصمیم هایتان را به چالش می‌کشد و شما را بر سر دو راهی قرار می‌دهد. گویا قرار است با بازی اخطار مرگبار 2 به دنیایی دیگر سفر کنیم!

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه