توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Assassin's Creed Valhalla
خرید بازی Assassin’s Creed Valhalla

بازی Assassin's Creed Valhalla جدید‌ترین قسمت از مجموعه‌ی محبوب اساسینز کرید است، که به سبک نقش‌آفرینی طراحی و تولید شده و قرار است اواخر سال 2020 به اکران عمومی در بیاید

UplayUplay
نسخه استاندارد - Standard Edition - اروپا
916,700 تومان
UplayUplay
نسخه استاندارد - Standard Edition - اروپا

نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed Valhalla

در معرفی و انتشار نسخه های گذشته از بازی Assassin’s Creed توسط شرکت یوبی سافت داستان بازی به صورت موازی در دنیای مدرن و قدیم روایت شده است. اما نسخۀ جدید این بازی یعنی Assassin’s Creed Valhalla سه داستان مختلف به نمایش گذاشته شده است. اولین داستان این بازی ماجراجویی لیلا حسن است که مأموریتی را بر عهده دارد؛ مأموریتی که می‌تواند با آن تغییرات بزرگی در کل دنیا به وجود آورد. داستان بعدی داستان ایوور است که لیلا حسن برای رسیدن به هدفی که دارد، به ایوور نیاز دارد. ایوور در کودکی خانواده خود را از دست می‌دهد و در حال حاضر در قبیله کلاغ زندگی می‌کند. ایوور و سیگرد که برادر ناتنی اوست، تصمیم دارند تا با یکدیگر سرزمین های آنجلوساکسن را غارت کرده و قبیله خود را گسترش دهند. آنجلوساکسن دورۀ قرون وسطایی انگلستان است که نبرد بین شاه آلفرد و گاتروم رهبر دانمارکی ها که به  Battle of Edington معرف است، در این صورت دوره صورت گرفته است. در واقع سازنده بازی Assassin’s Creed Valhalla این دوره و این واقعه تاریخی را برای این داستان انتخاب کرده است تا ماجراجویی های دو برادر به بهترین شکل ممکن اتفاق بیفتد و هیجان داستان بیشتر شود. داستان سوم این بازی نیز بخش اساطیری آن است که ازگارد را در آن می‌بینیم. با این روایت داستانی با کیفیت، گیمر به طور کامل درگیر بازی می‌شود. جذابیت و گیرایی که در شروع بازی وجود دارد، در تمام طول آن حفظ شده است و به مرور زمان این ساختار از بین نمی‌رود، بلکه شاخ و برگ‌های مختلفی به آن اضافه شده و گسترده‌تر می‌شود که بازیکن تجربۀ منحصر‌به فردی از آن کسب می‌کند. این سه خط داستان به هیچ وجه از هم جدا نبوده و در پایان داستان نیز به هم متصل می‌شوند که یک پایان غافلگیر کننده و عجیب را رقم زده اند.

خرید بازی اساسینز کرید
خرید بازی اساسینز کرید

Assassin’s Creed Valhalla جدید‌ترین قسمت مجموعه‌ی اساسینز کرید

بازی Assassin’s Creed Valhalla که 22امین قسمت از مجموعه اساسینز کرید می‌باشد، امروز در تاریخ 10 نوامبر 2020 (20 آبان 99) وارد بازار شد. شرکت سازنده بازی، یوبی سافت مونترال بوده که بازی را در سبک اکشن – ماجراجویی و نقش‌آفرینی ساخته است. علاقه‌مندان به بازی‌های اساسینز کرید می‌توانند بازی اساسینز کرید والهالا را برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، مایکروسافت ویندوز و گوگل استدیا تهیه کنند. داستان بازی به سال 873، در زمان حمله وایکینگ‌ها به بریتانیا برمی‌گردد. این رویداد در سرزمین‌های بریتانیا و نروژ جریان دارد. بازیکن که نقش وایکینگی به نام ایور را برعهده دارد، با حمله به بریتانیا حادثه‌هایی می‌آفریند. هدف از این حملات، گرفتن زمین‌های بیشتر و تضمین آسایش نسل‌های آینده است. نکته جالب بازی انتخاب جنسیت ایور بوده که بازیکن می‌تواند زن یا مرد بودنش را انتخاب کند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla جدید‌ترین قسمت از مجموعه‌ی محبوب اساسینز کرید است، که به سبک نقش‌آفرینی طراحی و تولید شده و قرار است اواخر سال 2020 به اکران عمومی در بیاید. این بازی که توسط یوبی‌سافت مونترآل ساخته شده، قسمت بیست و دوم مجموعه‌ی اساسینز کرید و قسمت بعدی بازی اساسینز کرید اودیسه که در سال 2018 اکران شد، می‌باشد.  داستان بازی در سال 873 پس از میلاد مسیح رخ می‌دهد و روایتگر داستانی موازی از حمله‌ی وایکینگ‌ها به بریتانیا می‌باشد. اعضای کمپانی یوبی‌سافت قصد عرضه‌ی بازی اساسینز کرید والهالا را به عنوان سر آغازی برای بازی‌های نسل نهم کنسول‌ها دارد.

داستان بازی Assassin’s Creed Valhalla

داستان بازی Assassin’s Creed Valhalla حدود صد سال پس از یورش وایکینگ‌ها به بریتانیا، یعنی در سال 873 روایت شده است. داستان این سری از بازی اساسینز به صورت اساطیری روایت شده و از جایی شروع میشود که لیلا حسن عصای باستانی را در چنگ خود در آورده است. در ابتدای بازی که با کودکی ایوور شروع می‌شود، یک حمله گروهی صورت می‌گیرد که منجر به کشته شدن ، پدر و مادر ایوور می‌شود. حال بعد چند سال ایوور یک وایکینگ قدرتمند شده و در پی انتقام برآمده است نقش اصلی داستان، ایور، رهبر قبیله وایکینگ‌ها، است که باید قبیله‌ی خود را به سمت انگلستان رهبری کند. او و قبیله‌اش در این میان با چندین امپراطوری مانند نورثامبریا و مرسیا درگیر می‌شوند. او باید با افرادی سری ملاقات کند و به همراه آن‌ها به نبرد علیه این امپراطوری‌ها بپردازد. بازی اساسینز کرید والهالا ، مانند قسمت‌های قبلی این مجموعه، بخشی از بازی را در عصر مدرن و تکنولوژی به نمایش می‌گذارد. این بازی همچنین عناصر داستانی مربوط به ایسو، تمدنی ماقبل تاریخ در مجموعه‌ی اساسینز کرید، و شخصیت لیلا حسن که یکی از شخصیت‌های اصلی قسمت اوریجینز و اودیسه بود را در خود جای داده است.

داستان بازی Assassin's Creed Valhalla
داستان بازی Assassin’s Creed Valhalla

گیم پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla

مکانیزم گیم پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla شامل المان‌های بازی‌های سبک اکشن-ماجراجویی در دنیای باز است که، از چند داستان و ماموریت اصلی و تعداد زیادی ماموریت‌های فرعی اختیاری تشکیل شده است. بازیکن در نقش ایور قرار می‌گیرد و باید قبیله‌ی خود را به سمت قلمرو‌های انگلوساکسون پیش ببرد. نکته‌ی جالب این است که، بازیکن اختیار تعیین جنسیت شخصیت ایور را دارد و همچنین انتخاب ویژگی‌های ظاهری همچون مدل و رنگ موها، نقاشی‌های جنگی، لباس، زره و تاتو‌های ایور را نیز انتخاب کند. سلاح‌های منحصر‌بفردی در این بازی توسط بازیکن جمع‌آوری می‌شود که در حین نبرد می‌تواند از هر کدام از این سلاح‌ها استفاده کرد. در بازی اساسینز کرید والهالا ، تمرکز بیشتری بر روی جنبه‌ی مخفی کاری خواهد بود که بر روی جا‌به‌جایی و نبرد نیز اثر دارد.

در این سری از بازی اساسینز شاهد سلاح‌های متنوعی خواهید بود که بر روند بازی و گیم پلی تاثیر زیادی می‌گذارد. بازیکن می‌تواند انواع سلاح موجود در بازی را تجربه کند و در حین مبارزه بین آنها سوییچ کند تا بتواند به بهترین نحو مبارزه کند. وجود سلاح‌های متنوع سبب می‌شود تا بازی حس و حال کسل کننده‌ای نگیرد و بازیکن برای به اتمام رساندن آن ترغیب شود. علاوه براین موارد، مهارت‌های جدیدی هم در اختیار بازیکن قرار گرفته که در پیروزی بازیکن بسیار موثر خواهد بود.

انواع حمله در بازی Assassin’s Creed Valhalla

بازی Assassin’s Creed Valhalla سری نبرد‌های بازی اودیسه، که نماد فتح کشورهای نام‌آور است را، بازگردانده است. در این بازی به این گونه نبرد‌ها اصطلاحا “سوء قصد” گفته می‌شود که بازیکن را وادار می‌کند، قبیله‌ی وایکینگ‌ها را برای حمله به امپراطوری‌ها هدایت کند. یورش‌ها جنگ‌های کوچک‌تری هستند که در آن، افراد قبیله برای بدست آوردن منابع و ذخایر هدف، به آن‌ها حمله می‌کنند. بازیکن می‌تواند برای یورش بردن به مکان مورد نظر خود، از شخصیت‌های غیرقابل بازی کمک بگیرد. در بازی اساسینز کرید والهالا ، حمله‌های کوچک مانند سوء قصد و یورش به بازیکن امتیاز می‌دهد.

انواع حمله در بازی Assassin's Creed Valhalla
انواع حمله در بازی Assassin’s Creed Valhalla

بازی علاوه بر ماموریت اصلی شامل ماموریت‌های فرعی هم می‌باشد؛ برای مثال یکی از ماموریت‌های فرعی یافتن موارد مخفی شده در بازی همچون لباس و مهارت جدید است. مورد دیگر که مهمترین ماموریت فرعی بازی است، غارت کردن محیط‌های مشخص در بازی است که منجر به گسترش قبیله می‌شود.

بازی والهالا

تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla بعد از دو سال و نیم طی کردن روند تولید، در ماه آوریل 2020 اعلام شد. این بازی توسط تیم سازنده Assassin’s Creed Origins در کمپانی یوبی سافت مونترال ساخته شد. نسخه‌ی پیش رو به عنوان جدیدترین قسمت مجموعه‌ی اساسینز کرید سر و صدای زیادی به پا کرد و هواداران این مجموعه بازی‌های نقش آفرینی را حسابی به وجد آورد. بازی اساسینز کرید والهالا قرار است در اواخر سال جاری برای پلتفرم‌های ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان اکران شود و اولین بازی اساسینز کرید که برای نسل جدید کنسول‌ها ارائه می‌شود، خواهد بود.

موسیقی متن بازی اساسینز کرید والهالا

موسیقی به کار رفته در بازی اساسینز کرید والها همچون نسخه‌های قبلی حس و حالی حماسی دارد. یوبیسافت همیشه در زمینه تولید موسیقی برای اساسینز به خوبی عمل کرده و تجربه منحصر بفردی ارائه داده است. در این سری نیز در نواحی مختلفی از بازی موسیقی‌های متنوعی خواهید شنید. برای مثال زمانی که در حال نبرد هستید یا زمانی که در حال سفر با کشتی هستید، موسیقی‌های مختلفی به گوشتان خواهد رسید.

گرافیک بازی اساسینز

بازی از گرافیک و جلوه‌های بصری بسیار مناسب و چشم‌نوازی برخوردار است. محیط بازی از کوهستان پر برف گرفته تا مناطق سرسبز و زیبا، همگی گرافیک بی‌نظیر بازی را نشان می‌دهند و حس واقع‌گرایانه‌ای به مخاطبان القا می‌کنند. بسیاری از منتقدین، بازی اساسینز کرید والها را جزو زیباترین بازی از نظر بصری می‌دانند و معتقدند جلوه‌های بصری در این نسخه به اوج خود رسیده است. با وجود اینکه گرافیک بازی بسیار باکیفیت کار شده، خبری از دیر لود شدن بازی و صفحات در کار نیست. از این‌رو کاربر به راحتی و بدون مشکلی به اجرای بازی خواهد پرداخت.

گرافیک بازی اساسینز
گرافیک بازی اساسینز

سیستم مبارزه بازی Assassin’s Creed Valhalla

از مهم ترین نکات آموزشی برای آغاز بازی Assassin’s Creed Valhalla  توجه به سیستم مبارزه بازی اساسینز کرید والهالا است. در این بازی سیستم مبارزه حالت سنتی خود را از دست داده اس و بازیکن می‌تواند هر نوع صلاحی داشته باشد و از آن استفاده کند. وسیلۀ اصلی مبارزۀ وایکینگ ها تبر است، اما در این بازی ایوور می‌تواند به هر صلاحی مجهز شود. شهری که بازی در آن اجرا می‌شود از جذاب‌ترین بخش‌های بازی است. در واقع در این شهر ابتدا تنها چند ساختمان و خانه وجود دارند که بازیکن باید آن‌ها را گسترش دهد و کارگاه‌ها و ساختمان های مختلف با هدف های خاص ایجاد کند. این داستان دارای مراحل فرعی بسیار زیادی است که در آن ها و در این منطقه ممکن است با افراد جدیدی آشنا شوید و تمام کردن بازی را برای بازیکن دشوار و پر ازچالش های هیجان انگیزی می‌کند. اگر به بازی هایی از این سبک علاقه‌مند هستید تجربه بازی Divinity: Original Sin II پیشنهاد ما به شماست.

شخصی سازی کاراکتر در بازی

در بازی Assassin’s Creed Valhalla می‌توانید علاوه بر شخصی‌سازی کاراکترها، سلاح‌ها، تجهیزات، سکونتگاه‌ها و خدمه‌های خود را نیز شخصی‌سازی کنید. همچنین بازیکنان قابلیت ارتقای مهارت داشته و می‌توانند در طول بازی مهارت‌های متنوعی کسب کنند. بازی اساسینز کرید والهالا، یک بازی تاریخی بوده و اشاره‌ای به اساطیر و افسانه‌های قدیمی دارد. ایده کلی داستان از کتاب الموت نوشته ولادیمیر بارتول برگرفته شده که مضمون آن، به شکل‌گیری گروه حشاشین با رهبریت حسن صباح می‌باشد. از نکات جذابی که در گیم پلی بازی شاهد خواهید بود، قابلیت گرفتن اسلحه‌ها با هردو دست است. بازیکنان می‌توانند 2 مورد از سلاح‌های مورد علاقه‌شان را انتخاب کرده و به صورت دو دستی به مبارزه بپردازند. علاوه بر اسلحه، امکان گرفتن دو سپر نیز وجود دارد. این بازی بر روی کنسول‌های نسل نهم قابل اجرا بوده و می‌توان آن را از اولین بازی‌های قابل اجرا بر روی این کنسول‌ها دانست.

شخصیت پردازی بازی Assassin's Creed Valhalla
شخصیت پردازی بازی Assassin’s Creed Valhalla

شخصیت پردازی بازی Assassin’s Creed Valhalla

در ادامه بررسی بازی Assassin’s Creed Valhalla  به مقولۀ شخصیت‌سازی در این بازی می‌پردازیم.
یکی از نقاط قوت بازی ویدئویی اساسینز کرید والهالا شخصیت پردازی آن است. گذشته ایوور در ابتدای داستان به وضوح نشان داده می‌شود و در طول داستان شاهد کامل شدن شخصیت او و پخته تر شدن آن خواهیم بود. شخصیت‌های دیگری مانند اودین نیز هستند که در تصمیم‌گیری بهتر به او کمک می‌کنند. از بهترین بخش های بازی Assassin’s Creed Valhalla نوع تعامل ایوور و سیگرد است که در تمام طول داستان فراز و نشیب‌های مختلفی را به خود می‌بیند. دیگر شخیصت های داستان نیز، چه اصلی و چه فرعی، شخصیت‌پذیری خاص خود را دارند و این کار بسیار عالی انجام شده است. روند بازی اساسینز کرید والهالا کاراکترهای خاکستری نیز دارد که در بخش‌های مختلف و حساس داستان، گیمر را به خوبی غافلگیر می‌کنند.

 

برچسب ها :

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

حجم بازی Assassin's Creed Valhalla اساسینز کرید والهالا چقدر است؟

بازی Assassin's Creed Valhalla اساسینز کرید والهالا برای اجرا شدن نیاز به حافظه رم 8 گیگا بایتی دارد تا بازی بتواند بدون هیچ مشکلی روی دستگاه اجرا شود. برای ذخیره آن نیز نیاز به 50 گیگابایت حافظه HDD است که توصیه شده است برای سرعت بیشتر و کیفیت بهتر بازی از حافظه SSD استفاده شود.

بازی Assassin's Creed Valhalla اساسینز کرید والهالا برای چه پلتفرم هایی منتشر شده است؟

بازی Assassin's Creed Valhalla اساسینز کرید والهالا یک بازی ویدئویی است که در سبک ماجراجویی، اکشن، مخفی کاری و نقش آفرینی ساخته شده است. بازی Assassin's Creed Valhalla اساسینز کرید والهالا توسط شرکت یوبی سافت در 2020 تولید شده و می‌توان آن را روی سکوهای پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس وان و سری ایکس، مایکروسافت ویندوز و گوگل استدیا اجرا کرد.

بازی Assassin's Creed Valhalla اساسینز کرید والهالا در چه شهری جریان دارد؟

در بازی Assassin's Creed Valhalla اساسینز کرید والهالا شهر بزرگ مانند وینچستر، لندن و یورک را می‌بینید. البته بعضی از مراحل نیز در شهر نروژ و مناطق شمالی این شهر اجرا می‌‌شود که تفاوت فضای زیادی با انگلستان دارند.

داستان بازی Assassin's Creed Valhalla اساسینز کرید والهالا در چه جهانی روایت می شود؟

داستان بازی Assassin's Creed Valhalla اساسینز کرید والهالا داستان صد سال بعد از یورش واکینگ ها به بریتانیا است که در سال 873 میلادی روایت شده است. این داستان در دورۀ قرون وسطای انگلستان است، دوره‌ای که نبرد بین شاه آلفرد و گاتروم رهبر دانمارکی ها صورت گرفته است.

آیا بازی Assassin's Creed Valhalla اساسینز کرید والهالا دی ال سی دارد؟

بله، بازی Assassin's Creed Valhalla اساسینز کرید دارای دو دی ال سی است. دی‌ال‌سی اول آن Wrath of the Druids است. ماجراجویی جدیدی که در آن بازیکنان به ایرلند سفر می‌کنند و یک فرقه به نام درویدی را کشف کرده، اعضای آن را شناسایی و دنبال می‌کنند. در این بسته داستان‌ها و افسانه‌های اسکاتلندی روایت شده است که بازیکنان باید از میان جنگل های جن زده و مناظر ترسناک عبور کرده و در بین شاهان اسکاتلندی نفوذ کنند. دی ال اس دوم بازی Assassin's Creed Valhalla اساسینز کرید والهالا است که در آن بازیکن جنگ‌های تاریخی وایکینگ ها را تجربه می‌کند و با شخصیت‌های مهم تاریخی روبرو می‌شود.

قیمت بازی Assassin's Creed Valhalla اساسینز کرید والهالا چقدر است؟

بازی Assassin's Creed Valhalla اساسینز کرید والهالا در آی گیم مارکت در دو ریجن مختلف ارائه شده است که قیمت ریجن گلوبال یا جهانی آن 1201000تومان و قیمت ریجن آمریکا آن 1270000 می باشد.

آیا می توانم بازی Assassin's Creed Valhalla اساسینز کرید والهالا را آفلاین بازی کنم؟

بله این بازی به صورت کاملا تک نفره اجرا می‌شود و امکان انجام آن به صورت آفلاین نیز وجود دارد. در بخش آنلاین این بازی می‌توانید مهاجمان مزدور وایکینگ خود را به وجود آورده و حتی آن را با دیگران به اشتراک بگذارید و همچنین از مزدورانی که دیگر بازیکنان ساخته اند، استفاده کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.60 /5
افزودن دیدگاه
sara
در 17 اردیبهشت 1401
بازی به صورت ردیم کد تحویل داده میشه؟
  پاسخ آی گیم
  سلام دوست عزیز وقتتون بخیر بله تمامی محصولات سایت به صورت کد دیجیتال تحویل داده می شوند.
پارسا
در 14 اردیبهشت 1401
خود بازی رو از کجا باید دانلود کنیم ؟
  پاسخ آی گیم
  از فروشگاه یوپلی باید دانلود کنید بعد از ردیم کردن کد.
بهروز
در 18 بهمن 1400
سلام Assassin’s Creed Valhalla آیا جدیدترین نسخه از این سری بازی هست با تشکر؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. بله آخرین نسخه بازی هست.
Gamer
در 29 بهمن 1399
واقعا موسیقی متن بازی عالیه
  پاسخ آی گیم
  این بازی جزو بینظیرترین بازی ها هست
mohammadhamidi7555
در 28 بهمن 1399
اتمسفر عالی به‌لطف جلوه‌های صوتی و بصری مناسب
  پاسخ آی گیم
  بله قطعا همین طوره
آرش
در 28 بهمن 1399
داستان سرایی قابل قبول که به خوبی سرانجام شخصیت‌ها معرفی شده کارتون بیسته
  پاسخ آی گیم
  بسیار ممنونم دوست عزیز موفق باشین
صدرایی صدرایی
در 28 بهمن 1399
این بازی رو بهتون پیشنهاد میکنم.ارزش تکرار فوق العاده زیادی داره
  پاسخ آی گیم
  ممنونم همراه گرامی
علی
در 6 آذر 1399
این سری نسبت به سری های قبل، توی داستان و ماموریتای فرعی پیشرفت زیادی کرده و خیلی طولانی و سرگرم کننده تر هست
  پاسخ آی گیم
  سلام کاربرگرامی بله همین طوره ممنونم از کامنت خوبتون
Assassin's
در 3 آذر 1399
این بازی خیلی خوبه پیشنهاد میکنم بازی کنید پشیمون نمیشین
  پاسخ آی گیم
  سلام دوست عزیز موفق باشید. ☺️🌺
امین
در 9 شهریور 1399
کلا سری اساسینز فوق العاده هست حالا فکر کن روی پی اس ۵ بازی کنی .
  پاسخ آی گیم
  سلام وقت بخیر بله درسته اساسینز از جمله بازی ها خوب و پرطرفدار صنعت گیم هست