توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Half-Life: Alyx
خرید بازی Half-Life: Alyx

بازی Half-Life: Alyx یکی از هیجان انگیز ترین بازی‌های واقعیت مجازی به سبک شوتر اول شخص سال 2020 می‌باشد. این بازی فوق‌العاده که توسط کمپانی معروف Valve تولید و اکران شده است، روایتگر رخدادهای میان Half-Life سال 1998 و بازی Half-Life 2 سال 2004 می‌باشد

  • خرید مستقیم
  • استیم گیفت
SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard Edition - آرژانتین
آنچه در این مطلب می خوانید

بازی Half-Life: Alyx یکی از بهترین شوترهای VR

بازی Half-Life: Alyx یکی از هیجان انگیز ترین بازی‌های واقعیت مجازی به سبک شوتر و اکشن اول شخص سال 2020 می‌باشد. این بازی فوق‌العاده که توسط کمپانی معروف Valve تولید و اکران شده است، با خرید بازی هاف لایف الکس یکی از بهترین بازی های شوتر زندگی گیمریتان را خریداری کنید. بازی هایف لایف  روایتگر رخدادهای میان Half-Life سال 1998 و بازی Half-Life 2 سال 2004 می‌باشد. بازیکن در این بازی در نقش الیکس وانس قرار می‌گیرد و وظیفه دارد که یک ابر اسلحه را از چنگال اتحاد آدم فضایی‌ها در بیاورد. بازی هف-لایف الیکس المان‌های همیشگی خود مانند معماهای مربوط به فیزیک، نبرد، و گشت و گذار در دنیایی آزاد را حفظ کرده و تجربه یک بازی شگفت انگیز را به بازیکنان ارائه می‌دهد.

فضای بازی هف-لایف الیکس
فضای بازی هف-لایف الیکس

داستان بازی Half-Life: Alyx

همانطور که گفته شد داستان بازی Half-Life: Alyx در خلل رخدادهای بازی Half-Life و بازی Half-Life 2 رخ می‌دهد. ماجرا از این قرار است که نقش اصلی بازی یعنی، گردن فریمن، ناپدید شده است و لشکر بیگانگانی که زمین را به تصرف خود در آورده‌اند، روز به روز سلطه خود را بر روی زمین گسترده‌تر می‌کنند. انسان‌های نجات یافته به دسته‌های مختلفی تقسیم شده‌اند که، دائما با بیگانگان و یا با یکدیگر در کشمکش و نبرد هستند. الیکس یکی از همین بازماندگان است که به همراه پدرش در حال جنگ با لشکر آدم فضایی‌ها است. بازی هف-لایف الیکس بازیکن را به متحد کردن مردم وا می‌دارد و آن‌ها را در جنگ میان انسان علیه بیگانه قرار می‌دهد.

الیکس شخصیت اصلی بازی هاف لایف
الیکس شخصیت اصلی بازی هاف لایف

گیم پلی بازی Half-Life: Alyx

بازی Half-Life: Alyx دارای مکانیزم گیم پلی واقعیت مجازی می‌باشد، که این امر تجربه این بازی را به یک تجربه‌ی جدید و فراموش نشدنی تبدیل می‌سازد. بازیکن در این بازی کنترل شخصیت الیکس را در دست دارد، که با یک دست می‌تواند از سلاح‌هایی مانند تفنگ، تیر و کمان و هر شئ‌ای که بشود آن را پرتاب کرد، استفاده کند. دست دیگر او برای اقدامات حاشیه‌ای مانند تعامل با پایانه‌های بازی، باید خالی بماند. حالت دستکاری جاذبه، این بار به شکل دستکش‌های گرانشی به این بازی راه پیدا کرده‌اند. این دستکش‌ها به بازیکن امکان می‌دهند تا به راحتی، اجسام را هل دهد و یا به سمت خود بکشد. در هف-لایف الیکس بازیکن باید با کمک هم پیمانان خود، و با استفاده از سلاح‌های مختلف دنیا را از چنگ آدم فضایی‌ها در بیاورد.

بازی Half-Life: Alyx
بازی Half-Life: Alyx

تجربه‌ی فوق‌العاده‌ی بازی هاف لایف الکس

بازی واقعیت مجازی Half-Life: Alyx بر روی شبیه‌سازی گشت و گذار در دنیای آزاد بازی و حل کردن معماهای گوناگون متمرکز است. الیکس مدام میان محوطه‌های مختلف تصرف شده در حال رفت و آمد است. او نباید تحت هیچ شرایطی توسط آدم فضایی‌ها شناسایی شود و در صورت نیاز باید با سلاح‌های گوناگون به آن‌ها حمله کند. دنیای این بازی پر از اجسام مخفی شده مانند، مهمات و سلاح است و بازیکن باید با دقت فراوان این اجسام را از میان پوشه‌ها و جعبه‌های تلنبار شده بر روی هم، پیدا کند. بازی هف-لایف الیکس به عنوان یک شوتر از نگاه اول شخص، نبردهای خشن و هیجان انگیزی را به دنیای واقعی راه می‌دهد.

HALF LIFE
HALF LIFE

بازخوردها نسبت به بازی هاف لایف

بازی Half-Life: Alyx با بازخوردهای بسیار مثبتی از سوی منتقدین رو به رو شد. این بازی در میان بیست عدد از بهترین بازی‌های ساخته شده برای کامپیوتر شخصی، قرار گرفت. این بازی توانسته بود به خوبی دنیای بازی‌های Half-Life را تصویر سازی کرده و هواداران بازی را بسیار راضی نگه دارد. بازی هف-لایف الیکس توانست در اولین روز اکران خود رکورد چیزی در حدود 43,000 بازیکن همزمان را برای خود ثبت کند. بیشترین تعداد بازیکنانی که تجربه این بازی را داشتند، مرز 300,000 نفر را رد کرد.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه
ماهی
در 30 مرداد 1399
یکی از هیجان انگیز ترین بازی ها ⁦👏 حتی از تریلر هم میشه این هیجان رو حس کرد.