توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی The Elder Scrolls Online - Greymoor
خرید بازی The Elder Scrolls Online – Greymoor

بازی The Elder Scrolls Online عنوانی است که هم اکنون تمام ویژگی‌های محبوبی که یک بازی باید داشته باشد را در بر دارد. بسته‌ی الحاقی Greymoor محتوای جدید و شگرفی را در فرنچایز پیش رو در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد

  • سی دی کی
  • استیم گیفت
TESO
نسخه کالکتور آپگرید - Collector Upgrade Edition - گلوبال
TESO
نسخه کالکتور - Collector Edition - گلوبال
TESO
نسخه آپگرید - Upgrade Edition - گلوبال
آنچه در این مطلب می خوانید

بازی The Elder Scrolls Online – Greymoor

بازی The Elder Scrolls Online عنوانی است که هم اکنون تمام ویژگی‌های محبوبی که یک بازی باید داشته باشد را در بر دارد. با خرید بازی The Elder Scrolls Online Greymoor  به محتوا و امکانات جدیدی از بازی دست می‌یابید، زیرا که بسته‌ی الحاقی Greymoor محتوای جدید و شگرفی را در فرنچایز پیش رو در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. عضو جدید مجموعه بازی‌های نقش آفرینی به صورت MMO، این بار فضای بزرگتری را در اختیار بازیکنان گذاشته است. این بسته قرار است که در ژوئن سال 2020 اکران شود. درست مانند دیگر بازی‌های مجموعه‌ی The Elder Scrolls، این بسته‌ی الحاقی نیز یکی دیگر از آثار استودیوی آنلاین زنی مکس است. این قسمت از این مجموعه‌ی نقش آفرینی، منطقه‌ای جدیدی به نام اسکایریم غربی را برای گشت و گذار به بازیکن معرفی می‌کند. بازی الدر اسکرولز آنلاین گری مور ، بار دیگر هواداران این مجموعه را به پای کنسول‌ها می‌کشاند.

با خرید بازی The Elder Scrolls Online Greymoor  به محتوا و امکانات جدیدی از بازی دست می‌یابید
با خرید بازی The Elder Scrolls Online Greymoor  به محتوا و امکانات جدیدی از بازی دست می‌یابید

داستان بازی The Elder Scrolls Online – Greymoor

داستان بسته‌ی الحاقی Greymoor که دنبال کننده‌ی خط داستانی بازی The Dark Heart Of Skyrim است، در اسکایریم غربی جریان دارد. ماجرا از 1000 سال قبل از رویداد‌های بازی The Elder scrolls V آغاز می‌شود. زمانی که انواع موجودات ماورایی، از گرگ نماها و خون‌آشام‌ها گرفته، تا جادوگران، به رهبری ومپایر لرد که یکی از خبیث‌ترین خون آشام‌های دوران است، شهر اسکایریم را مورد حمله قرار داده‌اند. بسته‌ی الدر اسکرولز آنلاین گری مور، نبردی میان خیر و شر را به تصویر می‌کشد.

گیم پلی جدید بازی The Elder Scrolls Online – Greymoor

بسته‌ی Greymoor یک ماجراجویی تاریک یک ساله است. در این بازی نقش آفرینی آنلاین، بازیکن باید در مقابل خون آشامی قدرتمند قرار بگیرد و مانع به بردگی گرفتن شهر توسط وی شود. در این بازی برای اولین بار شاهد امکان گشت و گذار در منطقه‌ی غربی اسکایریم خواهید بود، اما همچنان دسترسی به مکان‌های آشنایی مانند سالیتود و بلک ریچ، در این بازی پابرجا است. یکی از قابلیت‌های جدید معرفی شده در این بازی، سیستم Antiquities می‌باشد. این سیستم به بازیکن این اختیار را می‌دهد که با گشت و گذار در سراسر دنیای بازی، مهمات و اسلحه‌های مورد نیاز خود را جمع‌آوری کند. الدر اسکرولز آنلاین گری مور، باری دیگر بازیکنان را در فضای نوستالژی اسکایریم قرار می‌دهد.

بسته‌ی Greymoor یک ماجراجویی تاریک یک ساله است.
بسته‌ی Greymoor یک ماجراجویی تاریک یک ساله است.

حالت‌های جدید بازی گریمور

بسته‌ی Greymoor نیز مانند بقیه قسمت‌های بازی The Elder Scrolls Online، یک بازی نقش آفرینی در حالت مولتی پلیر گسترده‌ی آنلاین یا همان MMO می‌باشد. این قسمت حالت گروهی 12 نفره را معرفی می‌کند که، در آن بازیکن می‌تواند به دیگر بازیکنان بپیوندد و ماجراهای تاریک بازی را پشت سر بگذارد. در بسته‌ی الدر اسکرولز آنلاین گری مور نیز شاهد حالت Harrowstorm خواهیم بود. در این حالت بازی، موجودات ماورایی، هرکسی را که بر سر راه‌شان قرار بگیرد را به هیولا تبدیل می‌کنند. بازیکنان باید قبل از اینکه روح اسکایریم از بین برود، در مقابل آنان بایستند و با آن‌ها مبارزه کنند.

ادیشن‌های مختلف بازی الدر اسکرولز گریمور

وبسایت آی گیم، بسته‌ی الحاقی Greymoor را در چهار ادیشن مختلف و در پلتفرم های استیم و الدر اسکرولز، در اختیارتان می‌گذارد. این ادیشن ها شامل Collector، Standard، Upgrade و Collector Upgrade می‌شوند. تفاوت این ادیشن ها در مقدار محتواییست که در اختیار شما قرار می دهند. ادیشن استاندارد این بسته الحاقی، شامل بازی اصلی الدر اسکرولز آنلاین و بسته‌های الحاقی Summerset، Elsweyr، Morrowind و Greymoor می‌شود. ادیشن کالکتور نیز مانند ادیشن استاندارد، از بازی اصلی و چهار بسته‌ی الحاقی ذکر شده برخوردار است، اما تفاوتش با بسته استاندارد در این است که در این ادیشن می‌توانید به چند محتوای اضافی مانند استایل لباس، حیوان خانگی و… دسترسی داشته باشید. در ادیشن آپگرید و کالکتور آپگرید، شما فقط و فقط به بسته‌ی الحاقی گری مور دسترسی خواهید داشت، اما قابل ذکر است که ادیشن کالکتور آپگرید بسته الحاقی گری مور، شامل محتوا های اضافی نیز می‌شود.

بازخوردهای بازی

بسته ی الحاقی Greymoor بازی The Elder Scrolls Online قرار است که در ماه ژوئن 2020 اکران شود. ویژگی‌ها و حالت‌های جدید بازی وعده یک گیم پلی هیجان انگیز در فضایی آشنا را به کاربران می‌دهند. استودیو زنی مکس، چندی پیش یک تریلر سینمایی نیز از این بسته منتشر کرد که فضای تاریک بازی را برای بازیکنان آشکار کرد. با خرید الدر اسکرولز آنلاین گری مور به روندی تازه از نوستالژی‌ها دست می‌یابید.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه
سمانه
در 30 مرداد 1399
ممنون از پشتیبانی بسیار عالیه
    پاسخ آی گیم
    سلام دوست عزیز ممنونیم از نظرتون.