توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Ghost Recon Wildlands
خرید بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

بازی Ghost Recon Wildlands دهمین نسخه از مجموعه بازی‌های پرطرفدار شوتر نظامی است، که بازیکن را به جهان آزاد کشور بولیوی می‌برد. این بازی اکشن، تیر اندازی با همکاری شرکت Ubisoft پاریس و میلان تولید شده است که در سال 2017 برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شد

  • سی دی کی
  • خرید مستقیم
  • استیم گیفت
UplayUplay
نسخه استاندارد - Standard Edition - اروپا
615,700 تومان
UplayUplay
نسخه استاندارد - Standard - گلوبال
آنچه در این مطلب می خوانید

Ghost Recon Wildlands یک شوتر بی‌همتا

بازی Ghost Recon Wildlands دهمین نسخه از مجموعه بازی‌های پرطرفدار شوتر , اکشن نظامی Ghost Recon است، که بازیکن را به جهان آزاد کشور بولیوی می‌برد. این بازی اکشن، شوتر که با همکاری شرکت Ubisoft پاریس و میلان تولید شده است، در سال 2017 برای پلتفرم‌های مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شد. گوست ریکان وایلدلندز روایتی از داستان پیشین بازی Ghost Recon Breakpoint است که در سال 2019 اکران شد. نسخه ی  وایلدلندز از مجموعه بازی‌های گوست ریکان، با ارائه یک گیم پلی متفاوت و سراسر هیجان در سبک شوتر، بر پای مکانیزم‌های متفاوت، توانسته توجه خیلی از بازیکنان را به سمت خود جلب کند. عضو گروه گوست ریکان شوید و به نبردی خطرناک برای از بین بردن کارتل مواد مخدر ملحق شوید و کشور بولیوی را از جرم و جنایت پاک کنید.

گروه گوست ریکان
گروه گوست ریکان

داستان مسحور کننده‌ی بازی Ghost Recon Wildlands

داستان بازی Ghost Recon Wildlands در جولای سال 2019 رخ می‌دهد، در زمانی که یک کارتل یا باند مواد مخدر به نام سانتا بلانکا، با مجوز از دولت، کشور بولیوی را به کنترل خود درآورده است. اعضای گروه گوست ریکان که از مامورین مخفی نخبه‌ی آمریکایی تشکیل شده‌اند، به این کشور اعزام می‌شوند. ماموریت این گروه این است که، در مورد ال سوئنو، رئیس باند سانتا بلانکا، تحقیق کنند و در نهایت این باند را از بین ببرند، تا آرامش و ثبات به کشور بولیوی بازگردد. بازی گوست ریکان وایلدلندز، روایتگر دشمنی‌های دیرینه‌ای است که، برای نجات یک ملت از شر جنایتکاران، دوباره به دوستی تبدیل می‌شوند.

ال سوئنو کاراکتر منفی Ghost Recon Wildlands
ال سوئنو کاراکتر منفی Ghost Recon Wildlands

گیم پلی انعطاف‌پذیر Ghost Recon Wildlands

بازی Ghost Recon Wildlands از یک گیم پلی انعطاف‌پذیر برخوردار است. یعنی بازیکن مجبور به انتخاب سبک بخصوصی برای به پایان رساندن بازی نیست. بازیکن می‌تواند هم به صورت آشکارانه به دشمن حمله کند، و هم به صورت مخفیانه دشمن را زیر نظر بگیرد و سپس حمله کند. جالب است بدانید که، چرخه‌ی پویای شب و روز بر رفتارهای دشمنان تاثیر می‌گذارد و این می‌تواند به مخفی نگه‌داشتن اعمال بازیکن کمک کند. اما به خاطر داشته باشید که، هر عمل شما عکس‌العملی را نیز به همراه دارد. اگر به اندازه کافی مراقب نباشید ممکن است، گرفتار اعمال خشونت آمیز کارتل‌ها شوید. بازی گوست ریکان وایلدلندز دنیایی باز را به تصویر می‌کشد و 11 زیست بوم مختلف مانند، فلات‌ها، کوه‌ها، جنگل‌ها و غیره را شامل می‌شود. پس به همراه هم پیمانان خود پا به دنیایی آزاد بگذارید و بولیوی را از چنگال سانتا بلانکا نجات دهید.

حالت مخفی کاری بازی گوست ریکان وایلدلندز
حالت مخفی کاری بازی گوست ریکان وایلدلندز

حالت‌های بازی Ghost Recon Wildlands

بازی Ghost Recon Wildlands به بازیکن اجازه می‌دهد، که بدون نیاز به باز کردن منو و یا خارج شدن از بازی، وارد حالت مولتی پلیر شود. این حالت به بازیکن این قابلیت را می‌دهد که در هر مرحله از بازی از دوستان خود کمک بگیرد. برای به اتمام رساندن ماموریت‌های بیشمار و متنوع بازی، برقراری ارتباط و انجام کار گروهی، امری حیاتی است. در این بازی همچنین می‌توانید، کاراکتر خود را به هر صورتی که می‌خواهید، شخصی سازی کنید. بازی گوست ریکان وایلدلندز به بازیکن اجاره‌ی دسترسی به لیست وسیعی از گزینه‌های شخصی سازی و سیستم جامع به روز رسانی اسلحه را به بازیکن می‌دهد که بتواند طبق استایل بازی خود و ماموریت انتخابی خود، سلاح و پوشش دلخواه‌اش را تعیین کند.

حالت گروهی بازی گوست ریکان وایلدلندز
حالت گروهی بازی گوست ریکان وایلدلندز

روند توسعه و بازخوردهای بازی

بازی tom clancy’s ghost recon wildlands نظرات و دیدگاه‌های کاملا مثبتی را برای نسخه‌ی مخصوص ایکس باکس دریافت کرد. در حالی که بازخوردها نسبت به نسخه‌های مخصوص ویندوز و پلی استیشن، متوسط بود. اما به هر حال، این بازی تنها در شش ماه اول اکران، چهار میلیون نسخه فروش را بنام خود ثبت کرد. منتقدان از مکانیزم تیراندازی این بازی بسیار راضی بودند. آن‌ها همچنین، جلوه‌های بصری بازی تام کلنسی گوست ریکان وایلدلندز و تصویر پردازی بی نظیری از کشور بولیوی را نیز تحسین کردند.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه