توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Vampire: The Masquerade Bloodline 2
خرید بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

بازی خون‌آشام محور Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ادامه دهنده‌ی بازی خلاقانه Vampire: The Masquerade – Bloodlines است، که در سال 2004 به اکران عمومی درآمد. این بازی که به سبک اکشن، نقش‌آفرینی تولید شده است، یکی از آثار کمپانی خلاق Hardsuit است که قرار است

  • سی دی کی
  • خرید مستقیم
SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard Edition - اروپا
2,337,000 تومان

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 بخش دوم داستانی بی نظیر

بازی خون‌آشام محور vampire bloodlines 2 ادامه دهنده‌ی بازی خلاقانه Vampire: The Masquerade – Bloodlines است، که در سال 2004 به اکران عمومی درآمد. این بازی که به سبک اکشن، نقش‌آفرینی تولید شده است، یکی از آثار کمپانی خلاق Hardsuit است که قرار است اواخر سال 2020 توسط شرکت نام‌آور پارادوکس اینتراکتیو اکران شود. داستان محبوب و هیجان انگیز این بازی، بر گرفته از مجموعه بازی‌های نقش آفرینی رومیزی Vampire: The Masquerade که توسط انتشارات White Wolf متتشر شد، می‌باشد. بازیکن که کنترل یک خون‌آشام تازه تبدیل شده را بدست می‌گیرد، باید برای پیش بردن بازی، خود را به مقامات بالای اجتماعی برساند.

بازی خون‌آشام محور vampire bloodlines 2
بازی خون‌آشام محور vampire bloodlines 2

داستان بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

داستان بازی vampire bloodlines 2 زمان حال موازی در شهر سیاتل را به تصویر می‌کشد که در آن موجودات ماورالطبیعه مانند خون‌آشام‌ها، گرگینه‌ها و شیاطین سرنوشت انسان‌ها را رقم می‌زنند. خون‌آشام‌ها دایره اتحادی قوی تحت عنوان کاماریلا تشکیل داده‌اند، که قوانین و هیئت محکمه مخصوص به خود را دارد. دسته‌هایی که اعضای اتحاد کاماریلا را تشکیل می‌دهند، نسبتا در صلح زندگی می‌کنند، تا این که مردم سیاتل قربانی روند Mass Embrace می‌شوند. Mass Embrace یک روندهمه گیر برای تبدیل انسان‌ها به خون‌آشام است که نقش اصلی بازی، یکی از همین انسان‌ها است. این بازی، بازیکن را بر سر دو راهی انتخاب هم پیمان خود قرار می‌دهد.

داستان بازی ومپایر بلاد لاینز 2
داستان بازی ومپایر بلاد لاینز 2

گیم پلی اسرار آمیز بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

گیم پلی بازی vampire bloodlines 2 از ساختن کاراکتر توسط بازیکن شروع می‌شود. بازیکن نه تنها می‌تواند مشخصات ظاهری آواتار بازی خود را مشخص کند، بلکه قادر است سرگذشت او را قبل از تبدیل شدن مشخص کند، که تاثیر به‌سزایی بر روی دیالوگ‌ها و گزینه‌های تعاملی وی دارد. بازیکن همچنین می‌تواند برای خود نظم انتخاب کند، زیرا که این روند به او قابلیت‌های مخصوص و کار آمدی می‌دهد. قابلیت‌هایی مانند پرواز کردن، فراخواندن خفاش‌ها، استفاده از مه و تکان دادن اجسام به وسیله ذهن خود. این بازی تخیلی و هیجان انگیز گزینه‌هایی برای رد کردن حملات دشمن نیز به بازیکن می‌دهد. این گزینه‌ها شامل، نبرد رو در رو، یورش مخفیانه و یا اغواگری می‌شوند.

حالت‌های بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

یکی دیگر از جنبه‌های مهم خون‌آشام بودن، نوشیدن خون است. در بازی vampire bloodlines 2 نوشیدن خون یک قربانی با طنین خاص، به بازیکن قدرت‌های پیشرفته‌تری می‌دهد. اما بازیکن باید مراقب باشد هنگامی که شاهدانی در نزدیکی هستند، زیاد اعمال خون‌آشامی انجام ندهد. چرا که این کار عواقبی مانند خالی شدن خیابان و حمله خون‌اشام‌های دیگر به بازیکن دارد. همچنین استفاده از خشونت بیش از حد می‌تواند به قیمت از دست دادن امتیازات انسانیت‌تان شود. اگر در این بازی امتیاز انسانیت زیادی از دست بدهید به یک هیولا تبدیل می‌شوید.

در بازی vampire bloodlines 2 نوشیدن خون یک قربانی با طنین خاص، به بازیکن قدرت‌های پیشرفته‌تری می‌دهد.
در بازی vampire bloodlines 2 نوشیدن خون یک قربانی با طنین خاص، به بازیکن قدرت‌های پیشرفته‌تری می‌دهد.

روند توسعه و بازخوردهای بازی

خبر انتشار Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 با بازخوردهای بسیار مثبتی رو به رو شده است. بازی‌های سبک خون آشامی این روزها خیلی کم هستند، به همین دلیل خبر انتشار قسمت جدید این بازی کلاسیک قدیمی، برای طرفداران هیولاهای شب بسیار خوشایند بود. منتقدان این اثر را بخاطر حفظ مکانیزم و فضای آشنای بازی قبلی تحسین کردند. بازی ومپایر: مسکرید – بلاد لاینز 2 یک جانشین بسیار قوی برای بازی کلاسیکی که در سال 2004 اکران شد، می‌باشد.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه