در صورت استفاده از نرم افزار تغییر آی پی احراز هویت برای خرید از سایت الزامی می باشد. پشتیبانی از ساعت 9 الی 23
بازی Final Fantasy VII Remake
خرید بازی Final Fantasy VII Remake

نسخه‌ی باز سازی شده‌ی بازی Final Fantasy VII تصویر سازی مدرنی از آیکانیک ترین بازی تاریخ است. کمپانی Square Enix برای باز سازی از این قسمت از مجموعه بازی‌های فاینال فانتزی، از جدید ترین تکنولوژی‌های روز استفاده کرده است، تا یک بازی معرکه به سبک اکشن نقش آفرینی به نسل جدید گیمرها ارائه کند

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش به آیدی تلگرام ما @igameChatBot پیام دهید و سفارش خود را ثبت کنید.
پشتیبانی آی گیم

Final Fantasy VII Remake نسخه‌ی باز سازی شده‌ی آیکانیک ترین بازی تاریخ

نسخه‌ی باز سازی شده‌ی بازی Final Fantasy VII تصویر سازی مدرنی از آیکانیک ترین بازی تاریخ است. کمپانی Square Enix برای باز سازی این قسمت از مجموعه بازی‌های فاینال فانتزی، از جدید‌ترین تکنولوژی‌های روز استفاده کرده است، تا یک بازی معرکه به سبک اکشن، نقش‌آفرینی به نسل جدید گیمرها ارائه کند. بازی فاینال فانتزی 7 داستان عضو سابق ارتش Soldier به نام Cloud Strife را روایت می‌کند. کلود به گروهی بومگرد به نام AVALANCHE می‌پیوندد تا بتواند به کمک آن‌ها، سازمان فاسد شینرا را، نابود کند. او در راه با چالش‌های زیادی رو به رو می‌شود که یکی از آن‌ها سرباز افسانه‌ای ارتش Soldier است، که نقش بزرگی در گذشته‌ی کلود دارد. این عنوان از مجموعه‌ی پر طرفدار فاینال فانتزی، پس از مدت‌ها انتظار، در دهم آوریل سال 2020 اکران شد.

بازی Final Fantasy VII Remake
بازی Final Fantasy VII Remake

گیم پلی بازی Final Fantasy VII Remake

گیم پلی بازی Final Fantasy VII Remake کاملا بهبود یافته است. گشت و گذار در دنیای بازی و همچنین نبردهایی که در طول بازی رخ می‌دهند، به صورت real-time یا هماهنگ اتفاق می‌افتند. داستان بازی ادامه دهنده‌ی راه بقیه بازی‌های فاینال فانتزی است، اما این به این معنا نیست که این عنوان باز سازی شده داستان‌های جدیدی برای گفتن ندارد. بازیکن شخصیت کلود استرایف را کنترل می‌کند و باید در لول‌های خطی بازی، با دشمنان خود بجنگد. سیستم نبرد بازی نیز مانند دیگر قابلیت‌های آن، باز سازی شده است، اما سیستم نبرد فعال حذف نشده است. یعنی بازیکن مثل گذشته می‌تواند نبرد را متوقف کرده و از مهارت‌ها و حملات مخصوص استفاده کند.

بازی فاینال فانتزی
بازی فاینال فانتزی

تغییرات بی نظیر در گیم پلی بازی Final Fantasy VII Remake

در این قسمت از بازی فاینال فانتزی بازیکن می‌تواند کاراکتر خود را در حین بازی تغییر دهد و یا به شخصیت‌های دیگر دستور بدهد. به بیانی دیگر، بازیکن می‌تواند هنگام نبرد جای خود را با دیگر شخصیت‌های درحال مبارزه عوض کند. هر یک از شخصیت‌های بازی فاینال فانتزی، مهارت‌ها و تکنیک‌های منحصر به فردی دارند. مثلا، کلود برای تخریب دشمن از شمشیرش استفاده می‌کند، تیفا سریع و چابک است، و برت از فاصله‌های دور، با استفاده از سلاح گرم، دشمنان را مورد هدف قرار می‌دهد. چیزی که بین همه ی این کاراکترها مشترک است این است که همه ی آن‌ها دارای یک حمله‌ی مخصوص به نام Limit Break هستند. برای استفاده از این حمله، باید پیمانه‌ی مخصوص کاراکتر مورد نظر پر شود. وقتی که پیمانه پر شد، بازیکن می‌تواند با استفاده از این حمله‌ی پر قدرت با دشمنان خود مقابله کند.

تغییرات بی نظیر در گیم پلی بازی Final Fantasy VII Remake
تغییرات بی نظیر در گیم پلی بازی Final Fantasy VII Remake

روند توسعه و بازخوردهای بازی

بازخوردهای اولیه بازی Final Fantasy VII Remake بسیار مثبت بود. منتقدان از مکانیسم جدید گیم پلی و جنبه‌های بصری به روز شده‌ی بازی به عنوان نقاط قوتش یاد کردند. به نظر آن‌ها این نکته که این نسخه هم با بازیکنانی که از ابتدا این مجموعه را دنبال می‌کردند و هم کاربرانی که تازه این داستان فوق‌العاده را شروع کرده اند منطبق می‌شود، بسیار خوشایند می‌باشد. به طور کلی می‌توان گفت که کمپانی معروف Square Enix به قولی که برای ساخت نسخه‌ای باز سازی شده‌‌ی تمام عیار برای بازی فاینال فانتزی داده بود، عمل کرده است.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه