به دلیل اختلال در اینترنت، سفارشات با تاخیر انجام می شود. با سپاس از صبر و شکیبایی شما
Warcraft III: reforged
خرید بازی Warcraft III: Reforged

بازی Warcraft 3 Reforged تصویر سازی دوباره‌ای از بازی کلاسیک Warcraft III: Reign of Chaos می‌باشد، که بنیان‌گذار داستان‌های حماسی Azeroth بوده است. این بازی که به سبک استراتژی همزمان طراحی شده، باز سازی عنوانی است، که در سال 2002 اکران شد

Battle.netBattle.net
نسخه استاندارد - Standard Edition - روسیه

Warcraft III: Reforged نسخه‌ای باز سازی شده از یک بازی کلاسیک

بازی Warcraft III: Reforged تصویر سازی دوباره‌ای از بازی کلاسیک Warcraft III: Reign of Chaos می‌باشد، که بنیان‌گذار داستان‌های حماسی Azeroth بوده است. این بازی که به سبک استراتژی همزمان طراحی شده، باز سازی عنوانی است، که در سال 2002 اکران شد. در این نسخه از مجموعه بازی‌های پر طرفدار وارکرافت، شاهد جنبه‌ی بصری کاملا بهبود یافته، گرافیک قوی‌تر، کمپینی تغییر یافته و ویژگی‌های مدرن دیگری خواهیم بود که از هر لحاظ تجربه بازی حرفه‌ای تری برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد. این قسمت از بازی‌های وارکرافت، یکی دیگر از محصولات شرکت Blizzard Entertainment می‌باشد، که 28 ژانویه سال 2020 اکران شد. زمانی که ارتش‌ها با هم گلاویز می‌شوند، با کمک جن‌های شب، اورک‌ها، مردگان متحرک و انسان‌ها به نبرد بروید.

بهبود جنبه‌ی بصری بازی وارکرافت 3
بهبود جنبه‌ی بصری بازی وارکرافت 3

زمین جنگ بازی Warcraft 3 Reforged در انتظار شماست

در بازی Warcraft 3 Reforged مکانیزم اصلی گیم پلی اورجینال حفظ شده است، اما در هر صورت در این نسخه‌ی توسعه یافته، تغییرات تعادلی بیشتری را در مولتی پلیر مود این بازی خواهیم دید. در حالت مولتی پلیر مدرن این بازی می‌توانید با توجه به میزان قدرت و مهارت خود در نبرد، رقیب قدری برای خود انتخاب کنید. در این حالت همچنین می‌توانید از بین اسکین‌هایی که شامل قهرمان قبیله ثرال، دختر دریاها پرادمور، شاه شکست خورده آرثاس و کابوس زمردین سیناریوس، انتخاب کنید و با قهرمان مورد نظر خود به جنگ دشمن بروید. شما در بازی وارکرافت 3 می‌توانید از چند زاویه مختلف شامل، زاویه دید اورک‌های قوی هیکل، انسان‌های نام‌آور، جن‌های شب و مردگان متحرک حیله‌گر، بازی را به دست بگیرید. پس تا می‌توانید آذوقه جمع کنید، پایگاه مستحکم بسازید، و لشکر خود را فرا بخوانید. برای پیروزی در این بازی باید از قوی‌ترین قهرمانان خود استفاده کنید و پایگاه دشمن را به خاک و خون بکشید.

گیم پلی بازی وارکرافت 3
گیم پلی بازی Warcraft 3 Reforged

روند توسعه و بازخورد‌های بازی

تولید کنندگان Warcraft III: Reforged برای باز سازی نسخه‌ی کلاسیک این بازی از کاربران اروپایی و چینی نظرسنجی کردند. نظر اکثر کاربران و بازیکنان این بود که حس می‌کردند این بازی هنوز برای‌شان پایان نیافته و مایل بودند تغییرات گسترده‌تر و کار آمد بیشتری در طول بازی مشاهده کنند. به همین ترتیب، هدف سازندگان این بود که نه تنها قابلیت‌های قدیمی بازی وارکرافت را به روز رسانی کنند، بلکه بازی را تا جایی که امکان داشت توسعه دهند. این بازی بازخورد متوسطی از منتقدین دریافت کرد. آن‌ها معتقد بودند که سازندگان به خوبی توانسته‌اند هسته‌ی اصلی این بازی را حفظ کنند، اما باگ‌هایی داشت که بعدا توسط سازندگان بازی رفع شد.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
2.60 /5
افزودن دیدگاه