توجه: به دلیل اختلال در اینترنت، سفارشات با تاخیر انجام می شود. ممنون از همراهی شما
بازی کلش مینی
بازی کلش مینی
0.00 /5

بازی کلش‌ مینی؛ کلش آف کلنز در ابعاد کوچکتر کلش ‌مینی یکی دیگر از ساخته‌های سوپرسل است که در ادامه‌ بازی‌های کلش آف کلنز و کلش‌ رویال برای کاربران عرضه شده است. این بازی اولین بار در نوامبر سال 2021 برای کاربران تلفن‌های هوشمند عرضه شد. کلش ‌مینی با محیط فانتزی و استفاده از کاراکترهای

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

بازی کلش‌ مینی؛ کلش آف کلنز در ابعاد کوچکتر

کلش ‌مینی یکی دیگر از ساخته‌های سوپرسل است که در ادامه‌ بازی‌های کلش آف کلنز و کلش‌ رویال برای کاربران عرضه شده است. این بازی اولین بار در نوامبر سال 2021 برای کاربران تلفن‌های هوشمند عرضه شد. کلش ‌مینی با محیط فانتزی و استفاده از کاراکترهای محبوب بازی کلش‌آف کلنز توانسته است در میان کاربران محبوبیت زیادی به‌دست بیاورد. در این مطلب بیشتر با این بازی استراتژیک ساخته سوپرسل آشنا می‌شویم.

محیط بازی کلش مینی

محیط بازی کلش‌ مینی شباهت‌های زیادی به کلش‌آف کلنز و کلش رویال دارد. بازی مینی کلش مانند کلش‌ رویال در دسته بازی‌های بوردگیم (تخته‌ای) قرار می‌گیرد. همچنین باید گفت که در این بازی از بیشتر کاراکتر‌های محبوب بازی کلش ‌آف ‌کلنز استفاده شده ‌است، که این موضوع می‌تواند برای پلیر‌ها جذاب باشد.

گیم پلی بازی Mini Clash

وظیفه اصلی بازیکنان در بازی Mini Clash ارتقا دادن سطح نیرو‌ها است. بازیکنان باید آیتم‌های شبیه به یکدیگر را پیدا کنند و هر نیرو را در جای مناسب خود قرار دهند تا آنها ارتقا پیدا کنند. با افزایش سطح سربازان، قدرتمند‌تر می‌شوید و ‌می‌توانید به سراغ حریفان بروید. در این بازی شما و حریف مقابل می‌توانید سرباز‌های خود را در حالت‌های مختلف قرار بدهید تا با یکدیگر مبارزه کنند.

چگونه در نبردهای کلش‌مینی پیروز شویم؟

نبرد در بازی مینی‌کلش در لحظه است و پلیرها زمان زیادی برای تصمیم گرفتن ندارند. در این بازی باید از قبل یک استراتژی کارآمد برای خود در نظر بگیرید تا بتوانید قهرمان‌های حریف را از صفحه‌ی بازی پاک کنید. بازیکنی که آسیب بیشتری به حریف مقابل وارد کرده است، در این بازی پیروز میدان شناخته می‌شود.

ماموریت‌های روزانه بازی کلش مینی‌

بازی کلش‌ مینی هرروز ماموریت‌های مختلفی برای پلیرها در نظر می‌گیرد. با انجام دادن این ماموریت‌ها می‌توانید نیروهای جدید بدست بیاورد و سطح آن‌ها را ارتقاء دهید. همچنین می‌توانید با انجام ماموریت‌های روزانه بازی بلیط طلایی مینی کلش را به‌دست آورید. ماموریت‌های این بازی خیلی پیچیده نیستند، برای مثال بازی از شما می‌خواهد در پنج نبرد متوالی از آرچر استفاده کنید یا اینکه در سه نبرد متوالی پیروز شوید.

نمرات بازی کلش‌ مینی از دید کاربران

بازی کلش ‌مینی در فروشگاه گوگل توانسته است نمره 4.7 را از 5 نمره کسب کند. همچنین این بازی نمره 4.5 از 5 را از کاربران iOS در فروشگاه اپل (Apple store) کسب کرده است که نشان‌ می‌دهد این بازی توانسته نظر مثبت کاربران را جلب کند.

تجدید خاطره سری بازی‌های کلش در کلش مینی

اگر می‌خواهید اوقات فراغت خود را با بازی کردن بگذرانید، کلش مینی می‌تواند گزینه بسیار جذابی برایتان باشد. اغلب افرادی که این بازی را تجربه کرده‌اند، آن را ادامه‌‍‌ای بر موفقیت‌های کمپانی سوپرسل می‌دانند. البته بهتر است بدانید که این بازی نیز همانند دیگر بازی‌های ساخته شده توسط کمپانی سوپرسل اعتیاد‌آور است و دارای محیط جذابی است که می‌تواند ساعت‌ها کاربران را پای تلفن‌ همراه میخکوب کند.