توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Tower of Fantasy
بازی Tower of Fantasy
5.00 /5

بازی Tower of Fantasy؛ از بهترین عناوین سبک آخر‌الزمانی بازی Tower of Fantasy یک عنوان رایگان، سبک اکشن و جهان‌باز است که توسط استودیو هوتا به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه Perfect World توسعه یافته است. داستان این بازی در آینده‌ای دور در سیاره فرازمینی به نام آیدا می‌گذرد که بعد از فاجعه‌ای که تمدن

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

بازی Tower of Fantasy؛ از بهترین عناوین سبک آخر‌الزمانی

بازی Tower of Fantasy یک عنوان رایگان، سبک اکشن و جهان‌باز است که توسط استودیو هوتا به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه Perfect World توسعه یافته است. داستان این بازی در آینده‌ای دور در سیاره فرازمینی به نام آیدا می‌گذرد که بعد از فاجعه‌ای که تمدن بشری را تقریبا از بین برده و اکولوژی سیاره را به صورت کامل تغییر می‌دهد، به انرژی رادیواکتیوی مرموزی به نام Omnium، آلوده شده است. در بازی برج فانتزی شما نقش پلیری را دارید که باید جهان اطراف خودش را کشف کند و با موجوداتی جهش‌یافته و نیروهای متخاصمی که در طول داستان پیشروی می‌کنند، باید به نبرد بپردازند.

وجه تمایز بازی Tower of Fantasy با عناوین هم‌سبک خود

به دلیل اینکه برج فانتزی، یک بازی در سبک نقش‌آفرینی آنلاین گسترده است، دنیای بازی با سایر بازیکنان مشترک است. به همین دلیل شما می‌توانید با سایر افراد نیز ارتباط داشته و با دوستانتان از این بازی لذت ببرید. نکته قابل توجه در بازی برج فانتزی به‌کارگیری عناصر انیمه‌ای است. به همین دلیل هم شما با یک محیط جالب روبه‌برو خواهید بود. دنیای برج فانتزی بسیار دقیق طراحی شده است و از جزئیات بالایی برخوردار می‌باشد. گشت و گذار در دنیای بازی Tower of Fantasy، بسیار لذت‌بخش است. به دلیل اینکه به هر جست و جوی شما پاداشی تعلق می‌گیرد.

بررسی جنبه‌های اکشن بازی برج فانتزی

برج فانتزی اکشن بسیار زیادی دارد. به همین دلیل بهتر است عناوین بازی از این دست را به همراه دوستان خود بازی کنید. به صورت کلی تجربه مبارزه با دوستان جالب‌تر است. از طرفی پلیرها باید خود را برای مبارزات سریع بازی Tower of Fantasy آماده کنند. تنوع سلاح‌ها در بازی برج فانتزی بسیار زیاد است. البته در صورتی که در این بازی در قالب یک تیم فعالیت کنید می‌توانید از انواع سلاح‌های مناسب بهره‌مند شوید.

نگاهی به گیم‌پلی بازی Tower of Fantasy

بازی Tower of Fantasy، با دید سوم شخص انجام می‌شود. شما کنترل یک آواتار را بر عهده دارید که با سایر شخصیت‌ها و موجودات در این بازی ارتباط دارد و در زمان سفر در دنیای بازی باید آیتم‌های مختلفی را جمع‌آوری کند. کاراکتری که شما آن را کنترل می‌کنید، می‌تواند با سرعت بپرد، بالا برود، شنا کند و وسایل نقلیه مختلفی را برای حرکت در این جهان مورد استفاده قرار دهد.

در بازی برج فانتزی پلیرها باید با استفاده از سلاح‌های مجهیز مختلف با استفاده از یک سیستم هک و اند اسلش با دشمنان خود مبارزه کنند. پلیر در مراحل بالاتر می‌تواند میز می‌تواند تجربه به دست بیاورد. بازی برج فانتزی به عنوان یک بازی در سبک جهان مشترک از سیستم کوآپ پشتیبانی می‌کند که در آن حداکثر4 بازیکن در یک سرور می‌توانند با هم متحد شوند تا جهان را کشف کنند، ماموریت‌های عمومی یا اختصاصی انجام و یکدیگر را در مبارزات تن به تن به چالش بکشند. از دیگر ویژگی‌های قابل توجه گیم‌پلی بازی برج فانتزی می‌توانیم به دوئل در مبارزات جهان باز و یا مبارزه در یک حالت میدانی به نام لیگ اپکس اشاره کنیم.

بازی برج فانتزی؛ تجربه‌ای لذت‌بخش از یک بازی جهان باز

یکی از شاخصه‌های مهم بازی‌های نقش‌آفرینی آنلاین جهان باز مانند بازی Tower of Fantasy، قابلیت شخصی‌سازی کاراکتر است. چیزی که در بازی برج فانتزی به آن اهمیت بسیار زیادی داده شده است. شما می‌توانید به طور کامل کاراکتر خود را طراحی کرده و به آن آیتم‌های ظاهری اضافه کنید. از طرفی به دلیل اینکه بازی برج فانتزی حالتی انیمه‌ای دارد، شخصیت‌ها نیز بسیار جالب طراحی شده‌اند.

از عناوین دیگر این سبک بر روی پلتفرم موبایل می‌توانیم به دیابلو ایمورتال اشاره کنیم. نکته اصلی این جا است که بازی دیابلو ایمورتال با وجود پرداخت درون‌برنامه‌ای مانع از پیشرفت شما در طول بازی شده و مشکلات زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. به همین دلیل اگر به دنبال تجربه یک بازی خوب در سبک نقش‌آفرینی آنلاین جهان‌باز هستید، به هیچ عنوان برج فانتزی را از دست ندهید.