توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
آفر ویژه کلش رویال
آفر ویژه کلش رویال

پیشرفت سریع در بازی با خرید پیشنهاد ویژه کلش رویال کلش رویال (Clash Royale) یک بازی پرطرفدار و بسیار زیبای استراتژیک از شرکت سوپرسل، سازنده بازی‌های محبوبی مانند Clash of Clans و Brawl Stars است که برای سیستم عامل‌های مختلفی عرضه شده است. نسخه اندرویدی این بازی تا به امروز بیش از 100 میلیون بار

خرید پیشنهاد ویژه کلش رویال

آفر یک دلاری کلش رویال
40,000 تومان
آفر دو دلاری کلش رویال
80,000 تومان
آفر سه دلاری کلش رویال
120,000 تومان
آفر چهار دلاری بازی کلش رویال
160,000 تومان
آفر پنج دلاری کلش رویال
200,000 تومان
آفر شش دلاری بازی کلش رویال
240,000 تومان
آفر هفت دلاری بازی کلش رویال
280,000 تومان
آفر ده دلاری بازی کلش رویال
400,000 تومان
آفر پانزده دلاری بازی کلش رویال
600,000 تومان
آفر بیست دلاری بازی کلش رویال
800,000 تومان
آفر بیست و پنج دلاری بازی کلش رویال
1,000,000 تومان
آفر پنجاه دلاری بازی کلش رویال
2,000,000 تومان

پیشرفت سریع در بازی با خرید پیشنهاد ویژه کلش رویال

کلش رویال (Clash Royale) یک بازی پرطرفدار و بسیار زیبای استراتژیک از شرکت سوپرسل، سازنده بازی‌های محبوبی مانند Clash of Clans و Brawl Stars است که برای سیستم عامل‌های مختلفی عرضه شده است. نسخه اندرویدی این بازی تا به امروز بیش از 100 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دانلود و نصب شده است  از محبوب‌‌ترین بازی‌های تاریخ گیمینگ به شمار می‌رود. این بازی برای کاربران حرفه‌ای خود یک پیشنهاد ویژه ماهانه قرار داده است که در سراسر دنیا طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در این مطلب با روش‌های خرید پیشنهاد ویژه کلش رویال و ویژگی‌های این پیشنهاد محبوب آشنا خواهیم شد.

کلش رویال (Clash Royale) یک بازی پرطرفدار و بسیار زیبای استراتژیک است.
کلش رویال (Clash Royale) یک بازی پرطرفدار و بسیار زیبای استراتژیک است.

پیشنهاد ویژه کلش رویال چیست و چه مزایایی دارد؟

اگر بازی کلش رویال را تجربه کرده باشید تا کنون برای یک بار هم که شده به فکر خرید پیشنهاد کلش رویال افتاده‌اید. این پکیج‌های بسیار پرطرفدار شامل انواع مختلفی از آیتم‌ها مانند اسکین برج‌ها، گلد و حتی ایموت‌های مخصوص می‌باشند. اما چیزی که این پیشنهادات را بسیار مقرون به صرفه می‌کند، انواع مختلف صندوق (Chest) است که می‌توانید با خرید یک پکیج به دست آورید.

این صندوق‌ها در روند پیشرفت شما در بازی تاثیر به‌سزایی دارند. صندوق‌ها شامل لجندری چست (Legendary Chest)، مجیکال چست (Magical Chest) و یا King Chest می‌شوند. همچنین اگر گلد کافی برای ارتقای کارت‌های خود ندارید و یا قصد دارید که کارت‌های جدید بازی را دریافت کنید، این پیشنهاد ویژه کلش رویال می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

Legendary Chest از جمله صندوق های بازی کلش رویال
Legendary Chest از جمله صندوق های بازی کلش رویال

روش‌های خرید پیشنهاد ویژه کلش رویال

شما می‌توانید پیشنهاد ویژه کلش رویال را با روش‌های مختلفی خریداری کنید. روش اول که در ایران تقریبا منسوخ شده است، روش خرید درون برنامه‌ای با استفاده از ویزا کارت یا مستر کارت است که برای کاربران ایرانی روش سختی به شمار می‌آید. روش دوم با خرید گیفت کارت مخصوص کلش رویال و Redeem کردن آن است، که این روش هم مشکلات خود را دارد و به علت تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران، استفاده از این روش نیز در حال حاضر پیشنهاد نمی‌شود.

روش سوم که بهترین روش برای کاربران ایرانی به شمار می‌آید، خرید از طریق سایت‌های واسطه معتبر است. با خرید از این سایت‌ها می‌توانید فقط با پرداخت هزینه پیشنهاد ویژه کلش رویال آن را برای خود خریداری کنید تا در اسرع وقت، بخش پیشنهاد ویژه اکانت شما راه اندازی شود.

خرید پیشنهاد ویژه کلش رویال از سایت آی گیم

یکی از بهترین سایت‌های واسطه برای خرید پیشنهاد ویژه کلش رویال سایت آی گیم است. در این سایت پیشنهاد ویژه کلش رویال با قیمت مناسبی برای کاربران قرار داده شده است. شما با مراجعه به این وبسایت‌ها می‌توانید با اطمینان خاطر این پیشنهاد را خریداری کنید و به انواع آیتم‌ها و اسکین‌های بازی دسترسی پیدا کنید. پیشنهاد ما به شما خرید از سایت آی گیم است. این سایت به صورت واسطه عمل می‌کند و با پرداخت ریالی شما، پیشنهاد ویژه کلش رویال را برای اکانتتان خریداری می‌کند و در اسرع وقت آن را راه‌اندازی می‌کند.

خرید پیشنهاد ویژه کلش رویال از سایت آی گیم
خرید پیشنهاد ویژه کلش رویال از سایت آی گیم

با خرید پیشنهاد ویژه کلش رویال از رقبای خود سبقت بگیرید

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، بازی پرطرفدار کلش رویال برای کاربران خاص خود یک پیشنهاد ویژه طراحی کرده است که تقریبا هر ماه یک‌بار قابل خرید است. با خرید این پیشنهاد ویژه می‌توانید با سرعت بسیار بیشتری نسبت به کاربران عادی در بازی شاهد پیشرفت خود باشید. سایت آی گیم که یکی از سایت‌های ایرانی مخصوص خرید آیتم‌های بازی‌های مختلف است، این پیشنهاد را برای فروش گذاشته است. شما می‌توانید با پرداخت ریالی نسبت به خرید این پیشنهاد اقدام کنید. در این مطلب روش‌های مختلف خرید پیشنهاد ویژه کلش رویال را با هم بررسی کردیم و مزایای خرید این پیشنهاد ویژه را نیز ذکر کردیم. شما همواره می‌توانید با مراجعه به سایت معتبر آی گیم نسبت به خرید این پکیج اقدام کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه