توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
ایونت Ice Wizard Emote Bundle کلش رویال
ایونت Ice Wizard Emote Bundle کلش رویال

رویداد دیگر در کلش رویال به نام ایونت Ice Wizard Emote Bundle بازی مشهور کلش رویال (Clash Royale) یکی از بازی‌های پرطرفدار شرکت سوپرسل در سبک استراتژیک سه بعدی است. در این بازی، هدف، رسیدن به زمین حریف و نابودی برج‎های آن برای کسب پیروزی است. بازیکنان با انتخاب هشت نوع از نیروها از بین

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

رویداد دیگر در کلش رویال به نام ایونت Ice Wizard Emote Bundle

بازی مشهور کلش رویال (Clash Royale) یکی از بازی‌های پرطرفدار شرکت سوپرسل در سبک استراتژیک سه بعدی است. در این بازی، هدف، رسیدن به زمین حریف و نابودی برج‎های آن برای کسب پیروزی است. بازیکنان با انتخاب هشت نوع از نیروها از بین کارت‌های موجود، که هر کدام قابلیت‌های خاصی دارند، می‌توانند وارد بازی شوند و با بازیکنان دیگر از سراسر جهان مبارزه کنند. هر از گاهی، ایونتی از سوی سوپرسل برای این بازی در نظر گرفته می‌شود که یکی از آن‌ها ایونت مربوط به  دریافت ایموت‌ها یا گیف‌های واکنشی پس از مسابقه است. در این مطلب با جدیدترین آن‌ها، یعنی ایونت Ice Wizard Emote Bundle کلش رویال و روش دریافت آن آشنا می‌شویم.

حالت‌های مختلف بازی کلش رویال

گیم‌پلی کلی این بازی بر مبارزه آنلاین بازیکنانی از سراسر جهان با یکدیگر، به‌وسیله نیروهایی که در اختیار دارند، متمرکز است. بسته به این موضوع، حالت‌های مختلفی از مبارزه در این بازی گنجانده شده‌اند. این حالت‌ها عبارتند از:

  • Battle
  • Party!
  • Clan Wars
  • Special Events

پس از انتخاب هر یک از این حالت‌های بازی، بازیکن به‌صورت آنلاین در مقابل حریفی تقریبا هم‌سطح خود قرار می‌گیرد تا با او مبارزه کند. برنده شدن در هر مبارزه به نحوه انتخاب نیروها، میزان ارتقای هر کدام، روش صحیح مبارزه، چینش نیروها و موارد دیگر بستگی دارد. پس از اتمام هر مبارزه معمولا صندوقی به‎عنوان پاداش در اختیار بازیکن برنده قرار می‌گیرد که در آن جوایزی همچون سکه، جم یا الماس مخصوص، کارت برای ارتقای نیروها، توکن‌های معاوضه نیروها و گاهی دسترسی به نیروهای جدید و ایموت‌ها، قرار دارد.

نیروهای موجود در بازی کلش رویال

در این بازی برای مبارزه با سایر حریفان نیروهایی وجود دارند که هر کدام از سبک نبرد و قابلیت‌های خاصی برخوردار هستند. این نیروها به سربازان پیاده‌نظام، تیراندازها، نیروهای هوایی، جادوگران، نیروهای دوربرد و طلسم‌ها تقسیم‌بندی می‌شوند.

بررسی جادوگر یخی یا Ice Wizard  به‌عنوان یکی از نیروها

جادوگر یخی یا Ice Wizard که اخیرا رویدادی برای دریافت ایموت آن تحت عنوان ایونت Ice Wizard Emote Bundle کلش رویال، برگزار شده است، یکی از جادوگران این بازی با قابلیت پرتاب طلسم‌های یخی به‌سوی نیروهای حریف است. با پرتاب هر طلسم یخی، Ice Wizard می‌تواند باعث منجمد شدن نیروهای حریف و کاهش سرعت آن‌ها شود. ظاهر این شخصیت با موهای آبی رنگ و منجمد و ردایی به رنگ خاکستری و سرعت حرکت نسبتا پایین قابل تشخیص است.

ایموت‌ها و راه دریافت آن‌ها

یکی از قابلیت‌هایی که در طی چند سال اخیر به بازی کلش رویال اضافه شده است، امکان استفاده از گیف‌هایی به‌صورت واکنشی، بعد از اتمام مسابقه است. این گیف‌ها که موسوم به ایموت (Emote) بوده، نمایه‌هایی از برخی نیروهای بازی هستند که واکنشی از خود نشان می‌دهند. این واکنش‌ها شامل پیروزی، شکست، خنده، گریه، عصبانیت، تمسخر حریف و دیگر حالت‌ها هستند. ایموت‌ها تقریبا برای هر یک از شخصیت‌های بازی شخصی‌سازی شده‌اند و هر یک واکنشی متناسب با حالات خود دارند؛ که این امر رعایت جزئیات و شخصیت‌پردازی مناسب این بازی را بیش از پیش نمایان می‌کند. به‌غیر از چند ایموت که به‌صورت رایگان در اختیار تمام بازیکنان قرار می‌گیرند، بقیه ایموت‌ها را یا باید در مسابقات رویداد‌های ویژه برنده شوید و یا آن‌ها را با پرداخت پول به‌صورت دلار خریداری کنید.

برگزاری ایونت Ice Wizard Emote Bundle در کلش رویال

گاهی اوقات در کلش رویال رویداد خاصی به‌مدت محدود چند روزه برگزار می‌شود. در طی این رویداد‌ها بازیکنان می‌توانند بیشتر از حالت معمول سکه، جم، کارت مربوط به نیروها و صندوق‌های ویژه را جمع‌آوری کنند. یکی دیگر از جوایز برنده شدن تمام مبارزات در این رویدادها، برخی ایموت‌های مخصوص هستند. معمولا چنین رویدادهایی به‌صورت فصلی، ماهانه، هفتگی، مناسبتی و موارد دیگر از سوی کمپانی سوپرسل برگزار می‌شوند. یکی از این آن‌ها، ایونت Ice Wizard Emote Bundle کلش رویال است که آن را بررسی می‌کنیم.

بررسی ایونت Ice Wizard Emote Bundle کلش رویال

ایونت Ice Wizard Emote Bundle کلش رویال، اخیرا در این بازی برگزار شده است و با دریافت آن، یک صندوق افسانه‌ای یا لجندری (Legendary)، 75000 سکه طلا، یک توکن برای معاوضه نیرویی با کلاس لجندری، ایموت خاص Ice Wizard و برخی جوایز دیگر به بازیکن اعطا می‌شود. قیمت دریافت این ایونت 99/9 دلار است و پس از اتمام، حداقل تا 3 ماه برای بازیکنان قابل دسترسی مجدد نخواهد بود. ایموت جادوگر یخی یا Ice Wizard Emote یکی از ایموت‌های نسبتا جدید این کارکتر است. این ایموت به‌ این صورت است که شخصیت Ice Wizard را در حال خوردن پاپ‌کرن نشان می‌دهد.

لذت بیشتر از کلش رویال با دریافت ایونت Ice Wizard Emote Bundle

در این مطلب به بررسی بازی کلش رویال و گیم‌پلی و سبک آن و همچنین جدیدترین رویداد برگزار شده در آن، یعنی ایونت Ice Wizard Emote Bundle کلش رویال، پرداختیم. در حال حاضر دریافت جوایز این ایونت فقط با پرداخت مبلغ آن امکان‌‌پذیر است و امکان دریافت آن در جریان مبارزات بازی وجود ندارد. هر از گاهی سازندگان بازی، برخی از ایموت‌ها را در جریان رویدادهای ویژه به‌عنوان جایزه برنده شدن در نظر می‌گیرند.

معمولا ایموت‌های قدیمی‌تر یا برخی ایموت‌هایی که برای اولین بار به بازی اضافه شده‌اند، به‌عنوان پاداش برنده شدن در تمام مبارزات یک رویداد در نظر گرفته می‌شوند. از این رو بعید نیست که در آینده‌ای نزدیک شاهد رایگان شدن Ice Wizard Emote Bundle و تبدیل آن به جایزه‌ای برای یک ایونت باشیم. در این صورت می‌توان با برنده شدن در تمام مسابقات یک رویداد، این ایموت را به‌صورت رایگان دریافت کرد.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه