توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
elite upgrade پابجی موبایل
elite upgrade پابجی موبایل

خرید elite upgrade پابجی موبایل صد گیمر به‌واسطه آواتارهای‌شان از آسمان در میدان نبردی شدید و هیجان‌انگیز فرود می‌آیند تا سفری سخت و در عین حال سرگرم‌کننده را آغاز کنند. هر پلیر باید منابع بقا را جمع‌آوری کند، منطقه نبرد را جستجو کند، از خود مراقبت کند، با هم‌تیمی‌هایش هماهنگ باشد و البته افراد تیم‌های

خرید elite upgrade پابجی موبایل

الایت (Elite Upgrade) بازی پابجی موبایل + ۶۰ یوسی هدیه
313,900 تومان

خرید elite upgrade پابجی موبایل

صد گیمر به‌واسطه آواتارهای‌شان از آسمان در میدان نبردی شدید و هیجان‌انگیز فرود می‌آیند تا سفری سخت و در عین حال سرگرم‌کننده را آغاز کنند. هر پلیر باید منابع بقا را جمع‌آوری کند، منطقه نبرد را جستجو کند، از خود مراقبت کند، با هم‌تیمی‌هایش هماهنگ باشد و البته افراد تیم‌های دیگر را نشانه بگیرد و به دنیای بیرون از بازی برگرداند! این است پابجی موبایل و گیم پلی بی‌نهایت سرگرم‌کننده این بازی. برای آگاهی از روش خرید elite upgrade پابجی موبایل از آی گیم به‌عنوان راهی برای زنده ماندن بیشتر در پابجی با ما همراه باشید.

معرفی بازی پابجی موبایل

محبوبیت بازی‌های بتل رویال در چند سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است و PlayerUnknown’s Battlegrounds همچنان یکه‌تاز این میدان است. نسخه موبایلی این بازی به‌صورت فریمیوم ارائه شده و در بین گیمرهایی از سنین مختلف بسیار محبوب است. پابجی موبایل روزانه بیش از ۵۰ میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد که آماری حیرت‌انگیز است.

بعد از فرود شما در میدان نبرد پابجی شما باید از حداکثر پتانسیل‌هایی که دارید و آنچه به‌دست می‌آورید استفاده کنید. شرایط زمین نبرد، نقشه، وسایل نقلیه و منابع. شما باید تلاش کنید تا آخرین تیمی باشید که در میدان نبرد هنوز ایستادگی می‌کند.

طبق گزارش SensorTower بازی پابجی موبایل به ‌عنوان بهترین بازی موبایل در سال ۲۰۱۹ از نظر دانلودهای جهانی در رتبه اول قرار گرفت. پابجی به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایل در سراسر جهان، همیشه بازیکنان را تشویق می‌کند تا با چالش‌ها روبرو شوند و مهارت‌های خود را بهبود بخشند تا شماره یک میدان نبرد باشند.

مزایای خرید elite upgrade پابجی موبایل

بعد از فرود شما در میدان نبرد پابجی شما باید از حداکثر پتانسیل‌هایی که دارید و آنچه به‌دست می‌آورید استفاده کنید. شرایط زمین نبرد، نقشه، وسایل نقلیه و منابع. شما باید تلاش کنید تا آخرین تیمی باشید که در میدان نبرد هنوز ایستادگی می‌کند.

پابجی موبایل به‌صورت رایگان دانلود می‌شود اما دارای ارز رایج و جوایز و منابعی است که می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید. یکی از بلیط‌های شما برای زنده ماندن بیشتر در میدان نبرد پابجی، elite upgrade است. این مجوزی است که با آن می‌توانید پوسته خود را تغییر دهید، مقدار بیشتری UC دریافت کنید و از جوایز و منابع بیشتری در طول بازی برخوردار شوید. پابجی موبایل در هر فصل مجوزهای جدیدی ارائه می‌کند و به‌طور مداوم بر قابلیت‌ها و امکانات بازی نیز می‌افزاید.

خرید elite upgrade پابجی موبایل از آی گیم

پابجی نزدیک‌ترین تجربه مرگ و زندگی در میدان نبرد بتل رویال را در اختیار گیمرهای سراسر دنیا قرار داده است. نبردی که در آن صد گیمر در زمان واقعی از طریق آواتارهای‌شان در‌ مقابل هم قرار می‌گیرند تا قابلیت‌های خود را محک بزنند و به رخ دیگران بکشند.

می‌خواهید از این میدان نبرد زنده و پیروز بیرون بیایید؟ خرید elite upgrade پابجی موبایل یکی از امکانات شما است که شانس پیروزی را افزایش می‌دهد. ما در فروشگاه اینترنتی آی گیم، امکان خرید آنلاین این مجوز پابجی را برای شما فراهم کرده‌ایم. برای این خرید، دیگر نیازی به مستر کارت و ویزا کارت ندارید. کافی است این محصول را انتخاب کنید، سفارش را ثبت کنید، مراحل خرید را از طریق درگاه بانکی طی کنید تا این مجوز راهبری در بازی برای شما ارسال شود.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه