توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید پول Teamfight Tactics
خرید پول Teamfight Tactics

با خرید پول Teamfight Tactics در نبرد قهرمانی، قهرمان باش بازی Teamfight Tactics یک بازی استراتژیک با تم نبردهای قهرمانی است که شما در آن هیروها را انتخاب و مسلح می‌کنیم و در یک ترکیب تیمی مناسب به نبرد می‌فرستید. نبردی که شما دیگر در آن دخالتی ندارید و به‌طور خودکار انجام می‌شود. شما در

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

با خرید پول Teamfight Tactics در نبرد قهرمانی، قهرمان باش

بازی Teamfight Tactics یک بازی استراتژیک با تم نبردهای قهرمانی است که شما در آن هیروها را انتخاب و مسلح می‌کنیم و در یک ترکیب تیمی مناسب به نبرد می‌فرستید. نبردی که شما دیگر در آن دخالتی ندارید و به‌طور خودکار انجام می‌شود. شما در این بازی می‌توانید با صدها تیم بازی کنید و مهارت‌های استراتژیک خود را برای نبرد بسنجید. برای آشنایی را روش خرید پول Teamfight Tactics از فروشگاه آی گیم برای استفاده از قهرمانان برتر و امکانات برتر با ما همراه باشید.

روزی که هر قهرمان، یک مهره شطرنج شد

برای شناخت بازی Teamfight Tactics ابتدا باید سبک آن را که از نوع نبرد خودکار است برای شما توضیح دهیم. نبرد خودکار (Auto Battler)، که به عنوان شطرنج خودکار نیز شناخته می‌شود، زیرشاخه‌ای از بازی‌های ویدئویی استراتژی است که معمولا دارای عناصری شبیه به بازی شطرنج است. در این سبک بازی، آن گیمرها، شخصیت‌ها را بعد از یک مرحله آماده‌سازی، در میدان نبردی سازمان‌یافته قرار می‌دهند، و سپس بدون ارتباط مستقیم، با شخصیت‌های تیم مقابل می‌جنگند. محبوبیت ابتدایی این ژانر در اوایل سال ۲۰۱۹ با بازی Dota Auto Chess شروع شد و به زودی شاهد انتشار بازی‌های دیگری در این سبک بودیم که از جمله آن‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • Teamfight Tactics
  • Dota Underlords
  • Hearthstone’s Battlegrounds

معرفی بازی Teamfight Tactics

تیم‌فایت تاکتیکس (TFT) یک بازی با سبک نبرد خودکار است که توسط کمپانی توسعه نرم‌افزارهای بازی با نام Riot Games ساخته و منتشر شده است. این بازی آن‌قدر مشهور بوده است که در بسیاری از سیستم عامل‌ها اجرا می‌شود که برخی از آن‌ها عبارتند از:

  • Microsoft Windows
  • macOS
  • Android
  • iOS

این بازی یک اسپین‌آف از بازی League of Legends است، جایی که گیمرها به صورت آنلاین با هفت حریف دیگر با ساختن یک تیم به رقابت می‌پردازند تا زمانی که آخرین نفر در میدان نبرد مشخص شود. بازی Teamfight Tactics همچنین یک بازی چندنفره آنلاین است.

گیم پلی بازی Teamfight Tactics

در بازی Teamfight Tactics هشت بازیکن، تیم‌هایی را برای مبارزه با یکدیگر ایجاد می‌کنند تا در پایان نبرد فقط یک نفر باقی بماند. میدان نبرد این بازی از یک شش‌ضلعی تشکیل شده است؛ گیمرها دورتادور این شش‌ضلعی واحدها را قرار می‌دهند تا در نوبت خود از نیروها در میدان نبرد استفاده کنند. در واقع از این نظر، بازی کمی به میدان نبرد گلادیاتورها شباهت دارد.

در طول هر دور از بازی، یک نبرد کوتاه به‌طور خودکار آغاز می‌شود؛ در این نبرد کوتاه، دو قهرمان به‌طور تصادفی برای یک نبرد مقابل هم قرار می‌گیرند. گیمرها در هر راند، شانس این را دارند که طلا، پول، منابع یا آیتم‌هایی که قهرمانان شکست‌خورده، رها می‌کنند، به غنیمت بگیرند.

بازی از تعدادی مرحله و تعدادی دوره یا راند مبارزه تشکیل شده است. هرمرحله به استثنای مرحله اول دارای هفت راند است. مرحله اول اما فقط دارای ۳ راند است. همچنین در دور چهارم از هرمرحله، گیمرها به گردونه رایگان شانس دسترسی پیدا می‌کنند و آیتم‌های تصادفی تجهیز و تقویت قهرمانان یا پول رایج بازی را دریافت می‌کنند.

با خرید پول Teamfight Tactics از چه امکاناتی برخوردار می‌شویم؟

به‌طور خلاصه باید بگوییم با خرید پول Teamfight Tactics قهرمانان شما برای نبردهای گروهی، چیزی از امکانات و نیرو، کم نخواهند داشت. گیمرها در طول راندهای بازی و نبردهای قهرمانی، پول و طلای رایج در بازی را جمع می‌کنند و می‌توانند آن را برای ایجاد ارتباطات با گیمرهای دیگر استفاده کنند، که باعث افزایش بیشتر درآمد آن‌ها در هر دور می‌شود.

بازیکنان همچنین می‌توانند با برنده شدن در چندین دور متوالی درآمد بیشتری کسب کنند. هر دور اگر نوبت آن‌ها نشود، امتیازات برای افزایش سطح آن‌ها بیشتر می‌شود. هرچه سطح یک گیمر بالاتر باشد، واحدهای بیشتری را می‌تواند روی تخته یا همان کنار میدان نبرد قرار دهد.

با خرید و یا گردآوری طلا و پول رایج این بازی شما می ‌توانید انواع آیتم‌ها را برای موفقیت در نبردهای قهرمانی برای قهرمانان خود خریداری کنید. همچنین مهم‌ترین کار وظیفه شما ارتقا قهرمانان خسته از نبرد است. وقتی با پول مورد نیاز، قهرمان را ارتقا می‌دهید یعنی: حداکثر سلامتی او فراهم شده است، نیروی بیشتری پیدا کرده و در زمان حمله، آسیبی که به قهرمان حریف وارد می‌کند٬ سنگین‌تر و بیشتر است.

یک جنگ تمام‌عیار راه بیانداز و پیروز شو

خرید پول در بازی Teamfight Tactics یعنی امکان تشکیل سریع‌تر یک تیم و ایجاد یک همبستگی مناسب با برخی از بازیکنان آنلاین دیگر. زیرا شما می‌توانید با این پول از فروشگاه داخل بازی، امکانات لازم نبرد و اکسیرهایی برای سلامتی و افزایش نیروی قهرمانان را خریداری کنید.

ما در فروشگاه اینترنتی آی گیم، خرید آسان و ریالی جم‌ها، پول‌ها و ارزهای رایج درون بازی و گوهرهایی چون طلا و الماس را برای انواع بازی‌ها از جمله بازی Teamfight Tactics فراهم کرده‌ایم. برای این خرید فقط کافی است با چند کلیک، مبلغ بسته ارز رایج بازی را از طریق درگاه پرداخت بانکی داخلی بپردازید تا قهرمان قهرمانان بازی Teamfight Tactics باشید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
0.00 /5
افزودن دیدگاه