توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید پول King of avalon dominion
خرید پول King of avalon dominion

بازی King of avalon dominion و فرمانروایی بر جزیره خود استودیو بازی‌سازی Century Game یکی از بهترین استودیو‌های بازی‌سازی موبایل است که برای بازی‌های استراتژیک خود در میان گیمرهای گوشی محبوب شده است. اولین سری از بازی‌هایKing of avalon  در سال 2016 منتشر شد که به سرعت طرفداران خود را جذب کرد و به عنوان

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

بازی King of avalon dominion و فرمانروایی بر جزیره خود

استودیو بازی‌سازی Century Game یکی از بهترین استودیو‌های بازی‌سازی موبایل است که برای بازی‌های استراتژیک خود در میان گیمرهای گوشی محبوب شده است. اولین سری از بازی‌هایKing of avalon  در سال 2016 منتشر شد که به سرعت طرفداران خود را جذب کرد و به عنوان یک بازی استراتژیک با محتوای جذاب شناخته شد. اما این بازی اولین بازی استودیو Century Game نیست که با موفقیت روبرو شده است. این استودیو پیش از این، با انتشار بازی Guns of Glory در میان گیمرهای گوشی محبوب شد. برای آَشنایی با بهترین روش خرید پول King of avalon dominion این صفحه را تا انتها بخوانید.

 

آشنایی بیشتر با بازی King of avalon dominion

بازی King of avalon dominion به عنوان یکی بازی در ژانر استراتژیک توانست در میان دیگر بازی‌های این ژانر خودی نشان دهد و به 50 میلیون دانلود برسد. این بازی در اصل ماجرای قهرمان داستان‌های قدیمی به نام پادشامه آرتور (King Arthur) است که حتما نام او را در فیلم‌های مطرح هالیوودی و بازی‌های ویدئویی دیگر شنیده‌اید. این شخصیت محبوب و افسانه‌ای به دلیل جنگاوری دلیرانه خود و داشتن هوش بالا در میدان نبرد مشهور شده است.

شخصیت محبوب شاه آرتور بیشتر در مرکز افسانه‌های ماهیت بریتانیا است. در داستان‌های قدیمی شاه آرتور مبارزی بوده است که از مردم در برابر دشمنان انسانی و موجودات فراطبیعی محافظت می‌کند. اگر قصد دارید در یکی از داستان‌های شاه آرتور قرار گیرید، حتما در جریان این بازی قرار بگیرید.

 

بازی King of avalon dominion بیشتر بر محور ساخت پایگاه و جمع کردن ارتش برای مقابله کردن با دشمنان دیگر می‌چرخد، اما در آغاز بازی، روند داستان با شاه آرتور آغاز می‌شود. روند بازی به این شکل است که شاه آرتور به دلیل خیانت و توطئه افراد نزدیکش در جنگی خونین و نابرابر قرار می‌گیرد.

شاه آرتور که مبارزی بزرگ بوده است، تسلیم نمی‌شود و تا آخرین لحظه در میدان نبرد می‌جنگد تا توسط خیانت برادرزاده خود به نام Mordred کشته می‌شود. اینجای داستان جذاب است که جسد شاه آرتور را در منطقه‌ای مقدس داخل یک قلعه بسیار بزرگ به نام Avalon دفن کرده‌اند. در کنار جسد این شخصیت محبوب، شمشیر او که یک شمشیر استثنایی است نیز دفن شده است و شما باید در سفری پرماجرا به جستجوی این شمشیر بروید.

 

خرید پول King of avalon dominion برای تبدیل‌شدن به پادشاهی موفق

استودیو بازی‌سازی Century Game در بازی جذاب خود به قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای نیز قرار داده است تا با خرید پول King of avalon dominion در میان گیمرهایی باشید که در آَشوب پادشاهی بزرگ اوالون جان سالم به در کنید. در این بازی نواحی قلمرو اوالون به چند ناحیه خودمختار تقسیم شده است که همه برای به دست آوردن شمشیر معروف شاه آرتور به نام اکسکالیبور با هم درگیر شده‌اند.

شما با خرید پول و ارز رایج درون بازی King of avalon dominion می‌توانید قلمرو خود را سریع‌تر گسترش دهید و ارتش قوی‌تری ایجاد کنید. استفاده از آیتم‌ها، منابع و ده‌ها مورد دیگر با استفاده از خرید درون‌برنامه‌ای بازی King of avalon dominion امکان‌پذیر است.

 

خرید پول King of avalon dominion را از آی‌گیم تجربه کنید

در بازی King of avalon dominion می‌توانید از تمامی وسایل و تجهیزات جنگی مانند سلاح‌ها و نیروهای جنگی با دیگر گیمرها در سراسر جهان مبارزه کنید. شما هم می‌توانید به صورت انفرادی مبارزه کنید یا با پیوستن به پلیرهای دیگر در یک کلن به صورت گروهی به مبارزه بپردازید.

آی‌گیم، یکی از بهترین فروشگاه‌های آنلاین برای خرید ارز رایج در بازی‌های ویدئویی است که محصولات خود را با قیمت مناسب به کاربران ارائه می‌کند. بنابراین اگر قصد دارید نسبت به خرید پول King of avalon dominion اقدام کنید، می‌توانید تنها با چند کلیک از بسته‌های متنوع ما استفاده کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.00 /5
افزودن دیدگاه