توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید پول Zombie Warfare
خرید پول Zombie Warfare

با خرید پول Dead Ahead Zombie Warfare می‌کشم و زنده می‌مانم این دنیای سرگیجه‌آور زامبی‌های سبز است! دقیقا همان‌جای که گیمرهای عاشق سبک بقا می‌خواهند باشند! جایی که با ده‌ها نوع سلاح و ده‌ها شخصیت، تیمی فوق‌العاده می‌سازید تا از میان زامبی‌های گرسنه رد شوید و منابع بازی را برای بیشتر زنده ماندن و کشف

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

با خرید پول Dead Ahead Zombie Warfare می‌کشم و زنده می‌مانم

این دنیای سرگیجه‌آور زامبی‌های سبز است! دقیقا همان‌جای که گیمرهای عاشق سبک بقا می‌خواهند باشند! جایی که با ده‌ها نوع سلاح و ده‌ها شخصیت، تیمی فوق‌العاده می‌سازید تا از میان زامبی‌های گرسنه رد شوید و منابع بازی را برای بیشتر زنده ماندن و کشف مناطق جدید درون بازی به‌دست می‌آورید. بله! اینجا دنیای بازی  Dead Ahead Zombie Warfare است. شما در این دنیا قطعا به پول رایج بازی برای زنده ماندن بیشتر، کشتن زامبی‌های بیشتر، خرید سلاح و گذشتن از مراحل نیاز خواهید داشت. بنابراین برای آشنایی با روش خرید پول  Dead Ahead Zombie Warfare از فروشگاه آی گیم با ما همراه باشید.

 

معرفی بازی Dead Ahead Zombie Warfare

بازی Dead Ahead یک بازی موبایلی است که توسط کمپانی Mobirate ساخته شده و در  شانزدهم ماه مه سال ۲۰۱۳ منتشر شده است. این بازی از تاریخ هشتم آگوست ۲۰۱۷ با نسخه ارتقا یافته 1.0.4 در دسترس بود تا این‌که از هشتم دسامبر ۲۰۲۰ نسخه 3.0.5 آن در دسترس قرار گرفت.

بازی Dead Ahead: Zombie Warfare یک بازی استراتژیک با موضوع حمله زامبی‌ها است. هدف اصلی، از بین بردن سنگر دشمن، در حین دفاع از اتوبوس با اعزام واحدهای مختلف و همچنین استفاده از توانایی‌های ویژه است.

احضار واحدها به شجاعت نیاز دارد، مهارتی که در طول زمان به دست می‌آید؛ در حالی که توانایی‌های شما در این بازی، به خشم شما نسبت به زامبی‌های سبز بی‌رحم نیاز دارد که عاملی است برای کشتن زامبی‌ها. بسته به میزان دوام اتوبوس در پایان سطح، می‌توانید تا ۳ ستاره به دست آورید‌.

گیم پلی بازی Dead Ahead Zombie Warfare

گیم پلی بازی Dead Ahead Zombie Warfare شامل راندن یک وسیله نقلیه مانند اتوبوس در جاده‌ای بی‌پایان و در عین حال اجتناب از موانع در جلو و زامبی‌ها از هرطرف است. از سلاح خود برای شلیک به این مردگان متحرک بی‌رحم استفاده کنید و از رمپ‌ها بپرید تا در امان بمانید. بازی Dead Ahead یک بازی بی‌پایان با پیمایش جانبی (به راست) است.

 

مزایای خرید پول Dead Ahead: Zombie Warfare

گیم پلی بازی به ما می‌گوید: تا می‌توانی زنده بمان که به امتیازات بالا برسی و از سکه‌ها برای خرید خودرو و تفنگ بهتر، ارتقا وسایل موجود یا شخصی‌سازی ظاهر خود استفاده کن. بنابراین می‌توانیم بگوییم کمترین مزیت خرید پول رایج در بازی Dead Ahead، خرید سلاح‌هایی برای کشتاری وسیع و به‌موقع است.

با فشار دادن یک دکمه قرمز نارنجی در گوشه پایین صفحه و در سمت چپ، می‌توانید از سلاح‌ها استفاده کنید. ضربه زدن به آن باعث می شود بازیکن از سلاح فعلی خود یک گلوله به سمت زامبی‌ها شلیک کند. اسلحه پس از شلیک تمام مهمات خود، نمی‌تواند برای مدتی (در حین بارگیری مجدد) مورد استفاده قرار بگیرد. سلاح‌ها به‌طور خودکار دوباره بارگیری می‌شوند، اما تا زمانی که خالی نشوند، این کار را انجام نمی‌دهند. علاوه‌بر این در مواقع زیر نیز نمی‌توانید از سلاح‌ها برای شلیک به زامبی‌ها استفاده کنید:

 • وقتی کاراکتر بازی در حال شتاب گرفتن باشد
 • وقتی که پلیر پس از پریدن از سطح شیب‌دار، روی هوا است
 • وقتی که بازیکن بالای یک مانع وسیله نقلیه است
 • وقتی که پلیر در حال تقویت است، مانند زمان استفاده اژ: Nitro یا 1000m boost power up

یکی از ویژگی‌های پنهان سلاح‌ها که قابل تغییر و ارتقا نیست، سرعت شلیک است. همچنین تنها راه فهمیدن این ویژگی، دیدن یک سلاح در حال تیراندازی است. با این حال، می‌توان تاحدودی سرعت شلیک را بسته به نوع سلاح، حدس زد. هر سلاح دارای سه ویژگی در محدوده ۱ تا ۱۰ است که کارایی آن را مشخص می‌کند. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • آسیب: قدرت شلیک سلاح را تعیین می‌کند
 • سرعت: تعیین کننده سرعت بارگیری مجدد یک سلاح است
 • مهمات: تعیین می‌کند که یک سلاح چند گلوله شلیک می‌کند

انواع سلاح‌های قابل خرید در بازی Dead Ahead عبارتند از:

 • تپانچه‌ها: تپانچه‌ها سلاح‌هایی هستند که با هر ضربه انگشت پلیر روی صفحه نمایشگر موبایل، یک گلوله شلیک می‌کنند
 • شاتگان‌ها: شاتگان سلاحی است که با هر ضربه، چندین گلوله شلیک می‌کند
 • مسلسل‌ها: مسلسل‌ها سلاح‌های نیمه‌اتوماتیکی هستند که هم با ضربه زدن و هم با نگه‌داشتن دکمه آتش قابل استفاده هستند
 • نارنجک‌انداز: نارنجک‌اندازها سلاح‌هایی هستند که با هر ضربه یک ماده منفجره قوی و با قابلیت تخریب بالا شلیک می‌کنند
 • تفنگ‌های لیزری: تفنگ‌های لیزری سلاح‌هایی هستند که با هر ضربه یک لیزر مستقیم و نابودکننده پرتاب می‌کنند

 

هدف کشتن نیست، زنده‌ماندن است!

هدف اصلی در بازی Dead Ahead فرستادن بازماندگان زمین، به نبرد با زامبی‌ها است. اما نکته جالب اینجا است که این یک بازی بقا و در عین حال استراتژیک است؛ یعنی باید بیشتر از آن‌که فقط به شلیک و کشتن فکر کنید، به برنامه‌ریزی و زنده‌ ماندن بیشتر فکر کنید.

خرید پول بازی Dead Ahead Zombie Warfare یک راه مطمئن برای بیشتر زنده ماندن از طریق خریدن شخصیت‌های گوناگون درون بازی و نیز سلاح‌های مختلف و منابع دیگر است. ما در فروشگاه آی گیم این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم. کافی است مقدار پول رایج بازی را که به آن نیاز دارید انتخاب کنید تا پس طی مراحل خرید به‌سرعت بتوانید از آن در این بازی استفاده کنید.

 

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه