توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید پول Frostborn
خرید پول Frostborn

با خرید پول Frostborn پیروز نبردهای دوران وایکینگ‌ها باشید چیزی در مورد بازی‌های سبک بقا وجود دارد که تخیل جامعه گیمرها را به خود جلب کرده است. از دایناسورهای روباتیک Ark: Survival Evolved گرفته تا شدت جنگ در This War of Mine، این ژانر از شما می‌خواهد برای موفقیت در گیم پلی بازی فرو بروید؛

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

با خرید پول Frostborn پیروز نبردهای دوران وایکینگ‌ها باشید

چیزی در مورد بازی‌های سبک بقا وجود دارد که تخیل جامعه گیمرها را به خود جلب کرده است. از دایناسورهای روباتیک Ark: Survival Evolved گرفته تا شدت جنگ در This War of Mine، این ژانر از شما می‌خواهد برای موفقیت در گیم پلی بازی فرو بروید؛ تهدید دائمی مرگ باعث می‌شود هر پیروزی احساس رضایت‌کننده‌ای داشته باشد. این دقیقا همان چیزی است که Frostborn به شما ارائه می‌کند؛ چشیدن طعم پیروزی در نبرهای دوران وایکینگ‌ها، آن در برابر ارتش مردگان. برای آشنایی با روش خرید پول Frostborn با ما همراه باشید.

 

معرفی بازی Frostborn

بازی Frostborn یک بازی سبک بقا است که توسط استودیو بازی‌سازی Kefir ساخته شده است. این بازی داستانی اسطوره‌ای دارد که باعث می‌شود بخواهید آن را در درون بازی، تجربه کنید. بازی Frostborn به شما اجازه می‌دهد، قدرت‌های خدایان را تحت سلطه خود درآورید و همراه با دوستان خود در مقابل ارتش مردگان، ایستادگی کنید. این ارتش از ارواج تاریکی تشکیل شده است که مسیر خود را گم کرده‌اند و نمی‌خواهند به سرزمین مردگان یا سرزمین والهالا بازگردند.

گیم پلی بازی Frostborn

بازی Frostborn داستانی تیره و پر از افسون دارد. در طبیعت سرزمین میدگارد، نور روز از میان رفته است و همه‌چیز در مه و تاریکی فرو رفته است. مردگان در روز روشن پرسه می‌زنند. والکیری‌ها دیگر کشته‌شدگان در نبرد را به والهالا نمی‌برند و موجوداتی شوم در میان سایه‌های جنگل‌ها و دره‌ها پنهان شده اند. الهه هِل مسئول همه این مشکلات است. او تنها در 15 روز با جادوی سیاه خود تمامی سرزمین‌های وایکینگ‌ها را نفرین کرده است و حالا می‌خواهد نیروهای پادشاهی زندگان را نیز به بردگی بکشد! از آنجا که راه والهالا بسته است، تنها یک کار باقی مانده است؛ مسلح شوید و موجودات تاریکی را به هلهایم برگردانید.

 

شما در این بازی می‌توانید با گیمرهای دیگر اقلام درون بازی را معامله کنید یا در طبیعت میدگارد کمین کنید و آن‌ها را ترور کنید. با خانواده دیگری صلح کنید و در طول حمله از یکدیگر محافظت کنید یا به اعتماد آن‌ها خیانت کنید و اسرار آن‌ها را در ازای منابع برای دیگران فاش کنید. نظم قدیم، دیگر وجود ندارد و تنها افراد قوی زنده می‌مانند.

مزایای خرید پول Frostborn

شما در بازی Frostborn می‌توانید در سرزمین نفرین شده وایکینگ‌ها یک پایتخت جدید بسازید و شکوه و افتخار را بار دیگر به این سرزمین برگردانید. در این بازی باید برای به‌دست آوردن گنجینه‌ها و پول‌های رایج بازی به سواحل ناشناخته سفر کنید. در این سرزمین منابع بسیاری وجود دارد و برای شما نیز اقلام متنوعی درنظر گرفته شده است که می‌توانید از طریق فروشگاه درون بازی خریداری کنید. این اقلام از انواع ابزارها برای ساخت و ارتقا کشتی‌ها و ساخت پناهگاه‌ها و نیز انواع سلاح هستند. برای تمامی این‌ها نیاز به پول رایج درون بازی دارید. بنابراین با خرید این پول می‌توانید هرچه سریع‌تر پیشرفت کنید و بیشتر زنده بمانید.

 

در سرزمین نفرین شده وایکینگ‌ها قلمرو پادشاهی بسازید

در بازی Frostborn شما می‌توانید منابع گوناگونی را با استفاده از پول رایج بازی خریداری کنید. شما حتی برای ساخت انواع صنایع دستی دوره وایکینگ‌ها به این پول نیاز دارید. می‌توانید دیوارهای مستحکم، خانه‌های بزرگ و مغازه‌های صنایع دستی بسیازید و با ساکنان شهر همکاری کنید.

فروشگاه آی گیم برای تجربه بهتر بازی Frostborn امکان خرید پول این بازی را بدون نیاز به پرداخت ارزی و استفاده از مستر کارت و ویزا کارت، فراهم کرده است. برای خرید کافی است مقدار مورد نیاز پول رایج بازی را انتخاب کنید و هزینه آن را به‌صورت ریالی با استفاده از درگاه پرداخت بانکی داخلی پرداخت کنید

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
3.25 /5
افزودن دیدگاه