توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید پول battle bay
خرید پول battle bay
5.00 /5

بازی نبرد ساحلی استودیو بازی‌سازی Rovio Entertainment که پیش‌تر برای ساخت بازی انگری بردز یا همان پرندگان خشمگین معروف شده بود، چندسالی است که یک بازی محبوب دیگر را روانه پلتفرم‌های اندروید و iOS کرده است. این بازی Battle Bay یا همان نبرد ساحلی نام دارد و با گرافیکی جذاب در دل اقیانوس می‌توانید ساعت‌ها

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

بازی نبرد ساحلی

استودیو بازی‌سازی Rovio Entertainment که پیش‌تر برای ساخت بازی انگری بردز یا همان پرندگان خشمگین معروف شده بود، چندسالی است که یک بازی محبوب دیگر را روانه پلتفرم‌های اندروید و iOS کرده است. این بازی Battle Bay یا همان نبرد ساحلی نام دارد و با گرافیکی جذاب در دل اقیانوس می‌توانید ساعت‌ها پای بازی بنشینید و لذت ببرید. برای پیشرفت سریع‌تر راهی به جز خرید پول Battle Bay ندارید تا بتوانید به طور کامل منطقه مشخص شده در مپ بازی را از آنِ خود کنید.

چرا باید به فکر خرید پول Battle Bay باشیم

در بازی نبرد ساحلی، قابلیت احیای مجدد یا Respawn وجود ندارد، به این معنا که اگر در طول مبارزه کشتی شما غرق شود دیگر نمی‌توانید به بازی برگردید. همین امر باعث شده تا بسیاری از گیمرهای Battle Bay برای تجهیز کردن کشتیِ خود سراغ خرید پول Battle Bay بروند. با خرید پول Battle Bay تجهیزات یدکی، خمپاره‌اندازهای قوی‌تر و همچنین سلاح‌های نابودگر به خصوصی را می‌توانید به ناوگان کشتی‌رانی خود اضافه کنید!

خرید پول بازی Battle Bay برای هر پنج نوع کِشتی

در بازی نبرد ساحلی، شما می‌توانید یکی از 5 نوع کشتی را انتخاب کنید و به میدان نبرد بروید. هر یک از این 5 کشتی، وظایف مختلفی دارند. از شوتر (Shooter) گرفته تا تعمیراتی (Fixer)، همه 5 نوع کشتی باید در میدان نبرد با تیم حریف حاضر باشند. برای مثال، اگر کاراکتر فیکسر را انتخاب کنید باید به محض اینکه کشتی یکی از هم‌تیمی‌هایتان خراب شد به دادِش برسید! اگر تازه کار باشید ابزارآلات آنچنانی در اختیار ندارید مگر اینکه با خرید پول Battle Bay کشتی خود را مجهز کنید تا سهم بیشتری در پیروزی تیم‌تان داشته باشید.

اما اگر قصد خرید پول Battle Bay را ندارید باید بگوییم که مسیر طولانی در پیش دارید و ماه‌ها حتی شاید سال‌ها طول بکشد تا بتوانید تجهیزات مورد نظرتان را جمع‌آوری کنید. برای مثال برای هر بار لاگین کردن در بازی (در هر 24 ساعت) مقداری الماس به شما تعلق می‌گیرد که باید چند ماه بگذرد تا بتوانید یکی از تجهیزات مورد نظرتان را به کشتی خود اضافه کنید. اما با خرید پول Battle Bay رهِ صد ساله را یک شبه طی خواهید کرد و نیازی به گذاشتن زمان طولانی نیست. از مزایای خرید پول Battle Bay می‌توانیم چند مثال ساده بزنیم:

  • افزایش سرعت کِشتی
  • افزایش قدرت کِشتی در برابر سلاح‌های حریف
  • افزایش بازه شلیک توپ و خمپاره کشتی
  • کاهش سرعت تعمیر کشتی‌ها
  • افزایش جان کشتی (Health)

برای خرید پول Battle Bay همین حالا اقدام کن

همانطور که متوجه شدید، بازی نبرد ساحلی یک بازی مهیج در قالب نبرد کشتی‌ها است و تنوع و گوناگونی اسلحه‌ها، مبارزات و کشتی‌ها باعث شده بسیاری از گیمرهای گوشی‌های هوشمند این بازی را روی دستگاه خود نصب کنند. اگر از طرفداران بازی‌های Real-time چند نفره هستید، به هیچ عنوان تجربه این بازی جنگی را از دست ندهید. همچنین اگر دوست دارید سرعت آپگرید کشتی خود را از چند روز به چند ثانیه کاهش دهید، همین حالا برای خرید درون بازی بتل بی اقدام کنید.