توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید پول Gangstar iv
خرید پول Gangstar iv

گانگستر بی‌پول؟! گنگستری که پول کافی نداشته باشد، قطعا اعتبار چندان زیادی ندارد. به همین دلیل اگر می‌خواهید که حتی در بازی Gangstar iv یک گانگستر واقعی باشید، باید در این بازی پول زیادی به دست بیاورید. البته خرید پول Gangstar iv بهترین راهی است که شما را در این بازی به گنگستری پولدار تبدیل می‌کند. چرا باید پول

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

گانگستر بی‌پول؟!

گنگستری که پول کافی نداشته باشد، قطعا اعتبار چندان زیادی ندارد. به همین دلیل اگر می‌خواهید که حتی در بازی Gangstar iv یک گانگستر واقعی باشید، باید در این بازی پول زیادی به دست بیاورید. البته خرید پول Gangstar iv بهترین راهی است که شما را در این بازی به گنگستری پولدار تبدیل می‌کند.

چرا باید پول بازی Gangstar iv را خریداری کرد؟

خرید پول Gangstar iv می‌تواند که مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد. پس در صورتی که می‌خواهید از این بازی نهایت لذت را ببرید، باید به فکر خرید پول باشید. البته خرید پول بازی گنگستر 4 مزایای دیگری را نیز به همراه دارد.

سرعت رشد بیشتر در بازی

اولین امتیازی که با خرید پول Gangstar iv به دست می‌آورید، افزایش سرعت رشد بازی است. با خرید پول دیگر نیازی نیست که از مراحل یا روش‌های مختلف برای کسب درآمد استفاده کنید. بلکه با پرداخت مبلغی ناچیز پول قابل توجهی در بازی به دست می‌آورید.

تبدیل شدن به گانگستر VIP

گیمرهایی که در بازی Gangstar iv پول قابل توجهی به دست می‌آورند، می‌توانند به گنگسترهای ویژه یا VIP تبدیل شوند. اگر شما هم برای تبدیل شدن به چنین گنگسترهایی صبر زیادی ندارید، باید به فکر خرید پول Gangstar iv باشید.

جذابیت بیشتر بازی برای گیمر

زمانی که پول زیادی در بازی Gangstar iv در اختیار داشته باشید، قطعا از این بازی لذت بیشتری می‌برید. برای مثال می‌توانید در نقطه‌های مختلف شهر خانه بخرید. همچنین با پول امکان خرید اسلحه یا شخصی سازی خودروها را نیز خواهید داشت.

تفاوت پول با الماس در بازی Gangstar iv چیست؟

گیمرها علاوه بر خرید پول Gangstar iv می‌توانند الماس یا Diamonds این عنوان جذاب را خریداری کنند. این الماس‌های در بسته‌های 40، 110، 230، 480، 1300 و 2800 عدد قابل خریداری هستند. همچنین امکان خرید آیتم‌های خاص صرفا با پرداخت این الماس‌ها وجود دارد.

آیا روش‌های رایگان کسب پول واقعی هستند؟

در بازی Gangstar iv روش‌های طراحی شده تا پلیرها بتوانند که پول بازی را به صورت رایگان به دست بیاورند. توجه داشته باشید که استفاده از این روش‌ها نیاز به اندکی صبر و حوصله دارد. همچنین میزان پولی که با این روش‌ها به دست می‌آید، چندان قابل توجه نیست.

راه‌ خرید پول Gangstar iv

خرید پول Gangstar iv فقط از طریق فروشگاه بازی و به صورت پرداخت درون برنامه‌ای انجام می‌شود. بدیهی است که برای پرداخت درون برنامه‌ای بازی Gangstar iv نیاز به کارت‌های بانکی بین المللی دارید. به همین دلیل نیز کاربران ایرانی برای خرید پول  بازی با مشکل مواجه خواهند شد.

خرید پول Gangstar iv راحت‌تر از همیشه

خرید پول Gangstar iv شاید برای کاربران ایرانی سخت باشد، اما  غیر ممکن نیست. برای مثال با استفاده از گیفت کارت‌ها می‌توان که پرداخت‌های درون برنامه‌ای این بازی را انجام داد. همچنین با کمک پلتفرم‌های گوناگون امکان شارژ حساب کاربری بازی و خرید پول وجود دارد.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه