توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید پک MACHINIST MINA فورتنایت
پک Machinist Mina فورتنایت

باندل machinist mina pack از محصولات درون برنامه‌ای بازی فورتنایت است.

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

خرید پک MACHINIST MINA فورتنایت

باندل machinist mina pack از محصولات درون برنامه‌ای بازی فورتنایت است. این محصول شامل آیتم‌های مختلفی بوده و جایگزینی برای دسترسی به بخش جذاب Save the World است. از زمانی که بخش سیو د ورلد از فروشگاه بازی حذف شد، شرکت اپیک گیمز اقدام به پک‌های جایگزینی برای آن کرد که MACHINIST MINA یکی از این موارد است. در حقیت با خرید پک MACHINIST MINA فورتنایت علاوه بر دسترسی به آیتم‌های موجود در پک، می‌توانید وارد بخش سیو د ورلد شوید و در چالش‌های روزانه آن شرکت کنید. با شرکت در چالش‌ها می‌توانید به جوایز ویژه بازی که ارز ویباکس و بلیط X-Ray است، دست پیدا کنید و آنها را به اختیار خودتان خرج کنید. کمپین Save the World با گیم پلی جذاب خود، تجربه جدیدی از فورتنایت را برای بازیکنان ایجاد می‌کند.

خرید پک MACHINIST MINA فورتنایت

محتویات پک machinist mina فورتنایت

با خرید Fortnite – Pack Machina Mina به موارد زیر دسترسی پیدا خواهید کرد: دسترسی به بخش جذاب “سیو د ورلد”، قهرمان Machinist Mina، Zap-O-Max Trap Schematic، لباس Machinist Mina (قابل استفاده در بخش Creative و بتل رویال)، Tankbuilt Loader Back Bling (قابل استفاده در بخش Creative و بتل رویال) و دسترسی به چلنج‌های Machinist Mina. با شرکت در ماموریت‌های روزانه Save the World و انجام آنها می‌توانید 1000 عدد ویباکس و 1000 بلیط X-Ray به دست آورید. ویباکس ارز درون برنامه‌ای بازی فورتنایت است که برای خرید آیتم و مهارت از فروشگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از 1000 عدد ویباکس پک machinist mina می‌توانید موارد موردنیاز و دلخواه خود را از فروشگاه تهیه کنید. از بلیط‌های X-Ray هم می‌توانید در حین مبارزات استفاده کنید. با انجام چالش‌ها مهارت‌های خودتان را محک خواهید زد و می‌توانید چیزهای جدیدی از آنها یاد بگیرید. نکته دیگر در رابطه با این پک این است که محتویات این باندل تنها برای تعویض ظاهر و موارد تزئینی نیستند؛ بلکه با آیتم‌های باندل machinist mina pack می‌توانید گیم پلی بازی خود را به کلی تغییر دهید.

خرید پک MACHINIST MINA فورتنایت

دلیل محبوبیت بازی فورتنایت چیست

بازی فورتنایت به دلیل رایگان بودن و قابلیت اجرا به صورت آنلاین، خیلی زود توانست به جایگاه خوبی در میان بازیکنان برسد. گیمرهایی که به بازی‌های سبک بتل رویال و اکشن علاقه دارند، می‌توانند این بازی را به طور رایگان در پلتفرم‌های ایکس باکس، پی‌سی، موبایل و پلی استیشن 4 اجرا کنند. در کنار بازی اصلی هم می‌توانید با خرید باندل یا همان پک‌های الحاقی از محتویات بیشتری برای بازی برخوردار شوید. بخش سیو د ورلد که هم اکنون از بازی اصلی حذف شده است، یکی از بخش‌های بازی به شمار میرفته است؛ چرا که در این بخش بازیکنان به جای مبارزه با هم، به مبارزه با زامبی‌ها می‌پرداخته‌اند.

خرید پک MACHINIST MINA فورتنایت

خرید پک  MACHINIST MINA

برای خرید پک MACHINIST MINA فورتنایت یا هر پک دیگری، می‌توانید از فروشگاه آی گیم محصول موردنظر خود را تهیه کنید. کلیه محصولات این شرکت به طور دیجیتالی به فروش رسیده و فاقد هرگونه بسته فیزیکی هستند. محصولات از طریق ایمیل و یا راههای ارتباطی دیگر برای کاربران ارسال خواهند شد. همچنین آی گیم از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار است و در صورت بروز مشکل و یا راهنمایی بیشتر می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه