توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Money for the Vultures – Part 3 Once More With Feeling
خرید Part 3 Once More With Feeling

بازی Money for the Vultures – Part 3 Once More With Feeling بسته الحاقی Desperados III بوده که توسط کمپانی THQ Nordic و Mimimi Games منتشر شده است

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش
آنچه در این مطلب می خوانید

بررسی پک Money for the Vultures

بازی Money for the Vultures – Part 3 Once More With Feeling بسته الحاقی Desperados III بوده که توسط کمپانی THQ Nordic و Mimimi Games منتشر شده است. این بسته سومین پک الحاقی بازی دسپرادوس 3 می‌باشد. بازی در تاریخ 10 نوامبر 2020 یعنی 20 آبان 99 به بازار عرضه شد و توجه طرفداران بازی دسپرادوس 3 را به خود جلب کرد. بازی مانی فور ولچرز – پارت 3 وانس مور وید فیلینگ ، دارای سبک استراتژیک بوده و برای پلتفرم‌های اصلی در دسترس کاربران قرار دارد. با خرید بازی Desperados III: Money for the Vultures به محتواهای جدیدی از بازی دسترسی پیدا خواهید کرد.

بسته الحاقی Money for the Vultures – Part 3 Once More With Feeling
بسته الحاقی Money for the Vultures – Part 3 Once More With Feeling

داستان بازی  Money for the Vultures – Part 3 Once More With Feeling

داستان بازی Money for the Vultures به یک ماموریت ویژه به همین نام می‌پردازد. بازیکن در این بازی به دستور هکتور وارد یک قلعه خواهد شد. برای نجات این شخص نیاز است تا به طور هوشمندانه و طبق نقشه قوی وارد عمل شوید. داستان و اتفاقات بازی مانی فور ولچرز – پارت 3 وانس مور وید فیلینگ ، در این قلعه روایت خواهد شد. بازیکن می‌تواند در قالب هرکدام از کاراکترها، وارد بخش جذاب داستانی بازی شود.

داستان بازی مانی فور ولچرز - پارت 3 وانس مور وید فیلینگ
داستان بازی مانی فور ولچرز – پارت 3 وانس مور وید فیلینگ

گیم پلی بازی مانی فور ولچرز – پارت 3 وانس مور وید فیلینگ

گیم پلی بازی Money for the Vultures – Part 3 Once More With Feeling به صورت کاملا استراتژیک طراحی شده است. به طوریکه باید برای زنده ماندن باید یک استراتژی و برنامه خوب بچینید. در غیر این صورت ممکن است جان و شانستان برای ادامه بازی را از دست بدهید. توسعه‌دهندگان بازی، محتوای جدید را اینگونه توصیف کرده‌اند که بازی پر از لحظات خشونت و خون بوده و برای تمام سنین مناسب نمی‌باشد. پس بهتر است در انتخاب بازی دقت کنید. طبق تصاویر و تریلر بازی می‌توان به این پی برد که بازیکن به روشهای مختلفی برای غلبه بر هر مانعی دسترسی خواهد داشت. از این رو دست بازیکن برای پیشبرد هر عملیاتی باز خواهد بود و او می‌تواند آزادانه تمام این روشها را تجربه کند. گیمرها می‌توانند میزان سختی بازی مانی فور ولچرز – پارت 3 وانس مور وید فیلینگ را تغییر دهند و به سبک خودشان به اجرای بازی بپردازند. با خرید بازی Vultures Desperados III: Money for the یک بازی هوشمندانه و استراتژیک را تجربه کنید.

گیم پلی بازی Money for the Vultures
گیم پلی بازی Money for the Vultures

حالت‌های بازی  Money for the Vultures

بازی Money for the Vultures از کاراکترهای متنوعی برخوردار است که هرکدام ویژگی‌های خاصی دارند. هکتور که مسبب تمام ماجراها و اتفاقات موجود در بازی است، مجهز به یک سلاح منحصربفرد از نوع تبر بوده که توسط آن می‌تواند سرسختترین دشمنان را از پای درآورد. کیت کاراکتری است که می‌تواند تقریبا هر مردی را به راحتی گول بزند. او با لباس‌هایی مبدل و گول زننده توجه هر مردی را به خود جلب می‌کند. علاوه بر این، کیت مجهز به یک اسلحه مخفی بوده که توسط آن به دشمنانش حمله خواهد کرد. شخصیت Drifter یک قاچاقچی اسلحه و رهبر یکی از همین گروه‌ها بوده که علاوه بر هفت تیرکشی، قابلیت استفاده و حمله از چاقو را نیز دارد.  او می‌تواند با این سلاح‌ها به دشمنان حمله کند و آنها را از پای درآورد. بازی مانی فور ولچرز دارای 5 شخصیت متنوع بوده که بازیکن می‌تواند در قالب هرکدام از آنها به اجرای بازی بپردازد. کاراکترها از مهارت‌های خاص و منحصربفرد خودشان برخوردار هستند. یکی از حالت‌های موجود در بازی، Showdown نام دارد که به کاربر این امکان را می‌دهد تا هرزمانی که بخواهد بازی را متوقف کند و در مقابل این بازی به صورت تک نفره قابل اجرا بوده و از حالت مولتی پلیر برخوردار نمی‌باشد.

شخصیت‌های بازی مانی فور ولچرز
شخصیت‌های بازی مانی فور ولچرز

نظرات و نمرات بازی

بازی Desperados III: Money for the Vultures آخرین بخش از بسته جدید بازی دسپرادوس 3 است. این بسته الحاقی یک بازی استراتژیک جذاب بوده که برای پیروزی و شکست دشمنان باید از برنامه‌ی دقیقی استفاده کرد. بازی از حالت‌های متنوع و بخش‌های جذابی برخوردار بوده که قطعا کاربران ارتباط خوبی با آنها برقرار خواهند کرد. بازیکنان می‌توانند این بازی را برای پلتفرم‌های ویندوز مک، لینوکس، پی سی (از طریق استیم و GOG)، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان تهیه کنند. با خرید بازی دسپرادوس 3: مانی فور ولچرز – پارت 3 وانس مور وید فیلینگ ، وارد یک ماموریت مهیج و جذاب شوید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه