توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی The Fate of Atlantis
خرید پک The Fate of Atlantis

بازی The Fate of Atlantis از بسته‌های الحاقی بازی Assassin’s Creed Origins بوده که در تاریخ 23 آپریل 2019 (4 اردیبهشت 1399) روانه بازار شد

خرید پک The Fate of Atlantis

خرید پک The Fate of Atlantis

بررسی بازی The Fate of Atlantis

بازی The Fate of Atlantis از بسته‌های الحاقی بازی Assassin’s Creed Origins بوده که در تاریخ 23 آپریل 2019 (4 اردیبهشت 1399) روانه بازار شد. این دی ال سی، بازیکنان را به اعماق اقیانوس برده و آنها را با اولین تمدن بشری یعنی Isuها آشنا می‌کند. توسعه دهنده و ناشر بازی، شرکت محبوب Ubisoft می‌باشد. بازی د فیت آف آتلانتیس ، در ژانر نقش‌آفرینی و اکشن ساخته شده و دومین دی ال سی اساسینر کرید اودیسی به حساب می‌آید. این نسخه با سفر به الیسیوم شروع شده و بعد از آن با باس‌فایت‌هایی مهیج ادامه می‌یابد. در بهشت الیسیوم با خدایانی نظیر پرسفونی، هرمیس و هکتور روبرو خواهید شد. با خرید بازی The Fate of Atlantis به یک دنیای شگفت‌انگیز و جذاب سفر کنید.

بازی The Fate of Atlantis
بازی The Fate of Atlantis

داستان بازی The Fate of Atlantis

داستان بازی The Fate of Atlantis به تمدن‌های اولیه پرداخته و بازیکن را به دنیای Isuها می‌برد. این موجودات قبل از انسان‌ها بر روی زمین زندگی می‌کردند و انسان‌هایی را برای خدمت به خودشان و بردگی خلق کردند. این سواستفاده باعث شد تا انسان‌ها به نشانه اعتراض دست به شورش زده و به جنگ با ایسوها بپردازند. در دی ال سی the Fate of Atlantis بازی Assassin’s Creed Origins شاهد بیشتر شخصیت لیلا حسن خواهید بود که بازیکن در قالب نقش یک قهرمان به نام کاساندرا یا الکسیوس، باید به تعلیم لیلا بپردازد. اواخر خط داستان، قهرمان از وجود فرد و تکنولوژی‌ای آگاه شده که از طریق آن تجربه تاریخ فراهم می‌شود. داستان د فیت آف آتلانتیس ، در بخش‌های متنوعی روایت شده که از نظر طراحی بسیار زیبا و چشمگیر هستند.

داستان بازی سرنوشت آتلانتیس
داستان بازی سرنوشت آتلانتیس

گیم پلی بازی د فیت آف آتلانتیس

گیم پلی بازی The Fate of Atlantis با المان‌هایی از سبک اکشن – ماجراجویی همراه بوده و به ماموریت‌های اصلی و فرعی زیادی می‌پردازد. بعد از گذراندن چند مرحله از بازی، وارد شهرهای ایسو و تمدن آن‌ها خواهید شد. جهان زیرین یا همان بهشت که در بازی الیسیوم نام دارد، یک بخش بسیار زیبا و دلفریب می‌باشد. هیدس این جهان زیبا را به عنوان هدیه به همسرش پرسفونی داده و او را ملکه‌ی آن کرده است. پس باید مطمئن باشید که در این نسخه شاهد یک بازی با گرافیک بسیار هنری و بالا خواهید بود و با صحنه‌های زیبایی مواجه خواهید شد. مراحل اول بازی سرنوشت آتلانتیس ، در بخش الیسیوم روایت شده و بعد از آن به سرزمین هیدس خواهید رفت. این سرزمین نیز با مناظر خوب و جالبی طراحی شده و با باس‌فایت‌هایی مهیج همراه است. قسمت سوم بازی به ملاقات با پوزئیدون که خدای دریاهای یونانی است، می‌پردازد. بازیکن با همراهی پوزئیدون به آتلانتیس سفر کرده و ماجرای اصلی را آغاز می‌کند. با خرید کد دیجیتالی بازی The Fate of Atlantis به یکی از بهترین بسته‌های الحاقی اساسینز کرید دست خواهید یافت.

گیم پلی بازی The Fate of Atlantis
گیم پلی بازی The Fate of Atlantis

حالت‌های بازی The Fate of Atlantis

اگر قبلا بازی‌های اساسینز کرید را تجربه کرده باشید، حتما با شخصیت لیلا حسن آشنایی دارید. در بازی Atlantis شاهد نقش‌آفرینی بیشتر این کاراکتر خواهید بود و با او بیشتر آشنا خواهید شد. البته چیزی که از این کاراکتر می‌توان حدس زد، حضور بیشتر او در نسخه‌های آتی بازی خواهد بود. شخصیت‌های دیگر بازی که بازیکن در قالب آن‌ها نقش‌آفرینی می‌کند، کاساندرا و الکسیوس هستند. این دو وظیفه آموزش‌های لازم به لیلا را برعهده دارند و عنوان قهرمان بازی را دارند. کاراکتر دیگر بازی، آلیثیا نام داشته که به عنوان یک تازه وارد از دنیای ایسو معرفی می‌شود. و اما آخرین کاراکتری که باید از آن به عنوان قدیمی‌ترین ایسو نام برد، شخصیت جونو است. این کاراکتر که در نسخه سوم اساسینز کرید خود را به خوبی نشان داد، در این DLC نیز حضور پررنگی داشته و بازیکن به شخصیت و انگیزه‌های او بیشتر پی خواهد برد. صداگذاری و موسیقی بازی سرنوشت آتلانتیس به صورت خوبی اجرا شده و قطعا از صداگذاری کاساندرا و هیدس لذت خواهید بود.

کاراکترهای بازی د فیت آف آتلانتیس
کاراکترهای بازی د فیت آف آتلانتیس

نظرات و نمرات بازی سرنوشت آتلانتیس

بازی Assassin’s Creed Origins Atlantis یک بازی گیم پلی محور بوده و بازیکن را با ماموریت‎‌های مختلف و فتح قلعه‌ها روبرو می‌کند. این بسته الحاقی برای پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس می‌باشد. اگر از علاقمندان به بازی‌های اساسینز کرید هستید، قطعا با خرید بازی د فیت آو آتلانتیس به یکی از بهترین دی ال سی‌های این مجموعه دست خواهید یافت.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه