توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی The Sims 4 Snowy Escape
پک The Sims 4 Snowy Escape

بازی The Sims 4 Snowy Escape جدیدترین بسته الحاقی سیمز 4 است که با حال و هوایی زمستانی طراحی شده است

خرید دی ال سی The Sims 4 Snowy Escape

پک The Sims 4 Snowy Escape

بررسی بازی The Sims 4: Snowy Escape

بازی The Sims 4 Snowy Escape جدیدترین بسته الحاقی سیمز 4 است که با حال و هوایی زمستانی طراحی شده است. در این بسته شاهد آیتم‌ها و فعالیت‌های جالب و جدیدی نسبت به نسخه پیش خواهید بود. قرار است بازی Snowy Escape درتاریخ 13 نوامبر 2020 میلادی (12 آبان 99) وارد بازار شود. بازی سیمز 4 اسنوی اسکیپ ، با گیم پلی متنوع و جذابی ارائه شده و قطعا توجه طرفداران سیمزها را به خود جلب خواهد کرد. بازی توسط شرکت الکترونیک آرتز با سبک شبیه‌ساز زندگی ساخته شده است. با خرید بازی The Sims 4 Snowy Escape به یکی از بازی‌های با گرافیک جذاب و رنگی 2020 دست خواهید یافت.

بازی The Sims 4: Snowy Escape
بازی The Sims 4: Snowy Escape

داستان بازی The Sims 4: Snowy Escape

داستان بازی The Sims 4 Snowy Escape همانند نسخه‌های قبلی، به روایت یک زندگی واقعی و شبیه‌سازی شده می‌پردازد. سیمزها موجودای هستند که قادرند یک زندگی عادی داشته باشند، سرکار بروند، ازدواج کنند و بچه‌دار شوند. تنها فرق این نسخه در گیم پلی بازی و محیط پوشیده از برف آن است. پس خودتان را برای ورزشهای برفی مهیج و استراحت در چشمه‌های آب گرم طبیعی آماده کنید. در این بسته الحاقی می‌توانید ماجراجویی‌های جدیدی داشته باشید و برای صعود به قله خودتان را به چالش بکشید. بازی سیمز 4 اسنوی اسکیپ ، با تفریحات و آیتم‌های جدیدی مانند سورتمه سواری و اسنوبورد ارائه شده است. در بازی می‌توانید به پیاده‌روی در جنگل‌های بامبو پرداخته و یا در یک منطقه پوشیده از برف روزتان را سپری کنید. موسیقی آرامبخش گوش کرده و احساسات سیمزتان را در دست بگیرید. به نظر می‌رسد محیط بازی شباهت زیادی به معماری آسیای شرقی داشته باشد.

داستان بازی سیمز 4 اسنوی اسکیپ
داستان بازی سیمز 4 اسنوی اسکیپ

گیم پلی بازی سیمز 4 اسنوی اسکیپ

گیم پلی بازی The Sims 4 Snowy Escape همانطور که از نامش مشخص است، حال و هوای برفی دارد. در بسته الحاقی اسنوی اسکیپ، مهارت سیمزتان را در کوهنوردی و چالش‌های برفی خواهید سنجید. می‌توانید به اسکی برروی دامنه کوه پرداخته و یا با یک اسنوبورد لحظات هیجان‌انگیزی در کنار دیگران تجربه کنید. البته در بسته الحااقی سیسنز 2018 شاهد فصل زمستان بودیم، اما این بار بازی سیمز 4 اسنوی اسکیپ با تفریحات برفی و تعطیلات زمستانی همراه است. گرافیک بازی مانند نسخه‌های گذشته، از کیفیت خوب با محیط رنگارنگی برخوردار است. تمام جزئیات بازی به خوبی پیاده‌سازی شده‌اند و تجربه خوبی از یک بازی شبیه‌ساز زندگی به کاربر می‌دهند. بازیکن می‌تواند محل زندگی و یا استراحتگاهش را به صورت دلخواه خود بسازد. برای ساخت می‌توانید از المان‌های سنتی و یا مدرن استفاده کرده و از پنجره، درب، پرده، حصیر و پارکت با سلیقه خود استفاده کنید و یک زندگی خوب برای سیمزها بسازید. با خرید کد دیجتالی بازی The Sims 4 Snowy Escape لحظات هیجان‌انگیزی در کنار دوستانتان خواهید داشت.

حالت‌های بازی The Sims 4: Snowy Escape

کاراکترهای بازی The Sims 4 Snowy Escape قابلیت شخصی‌سازی دارند و کاربر می‌تواند سبک زندگی و روابط آن‌ها را تغییر دهد. با مشخص شدن سبک زندگی و احساسات سیمزها، به روابط و رفتارهای جدیدی دست خواهید یافت. با گذشت زمان، سیمزها به تجربیات بیشتر و احساسات مشترکی دست پیدا کرده و به روابط گسترده‌تر و پایدارتری می‌رسند. در این پک کاربران می‌توانند به منطقه‌ای به نام کوه Komorebi دسترسی پیدا کرده و در آنجا زندگی کنند. در نسخه‎‌های قبلی مناطق متنوعی برای گذراندن تعطیلات و هالیدی در نظر گرفته شده بود. اما در این نسخه می‌توانید در کوه کوموربی لحظات مهیج‌تری تجربه کنید. احتمالا در بازی سیمز 4 گریز از برف ، شاهد حالت ‌های جدیدی در بخش چندنفره خواهیم بود و به حالات رقابتی گسترده‌تری دسترسی خواهیم داشت.

کاراکترهای بازی The Sims 4 Snowy Escape قابلیت شخصی‌سازی دارند و کاربر می‌تواند سبک زندگی و روابط آن‌ها را تغییر دهد.
کاراکترهای بازی The Sims 4 Snowy Escape قابلیت شخصی‌سازی دارند و کاربر می‌تواند سبک زندگی و روابط آن‌ها را تغییر دهد.

نظرات و نمرات بازی سیمز 4 گریز از برف

بازی The Sims 4 Snowy Escape دهمین بسته الحاقی بازی سیمز 4 بوده که در سال 2014 منتشر شد. در این بازی گیمر با فعالیت‌های متنوعی مانند سورتمه سواری، اسکی روی برف و صخره‌نوردی سروکار دارد. عده‌ای از طرفداران بازی معتقدند این سری می‌توانست در نسخه سیزنز گنجانده شود. اما عده‌ی دیگری از علاقمندان سیمز، از ارائه این پک الحاقی به طور مجزا ابراز خوشحالی کرده‌اند. بازی برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، استیم و ایکس باکس وان در دسترس است. با خرید بازی سیمز 4 اسنوی اسکیپ ، با دنیای برفی و زمستانی سیمزها آشنا شوید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه