توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege Year 5 Pass
خرید پک Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 5 Pass

بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege Year 5 Pass محصولی از کمپانی یوبی سافت و از بسته‌های الحاقی رینبو تام کلنسی می‌باشد

خرید پک Tom Clancy's Rainbow Six Siege Year 5 Pass

خرید پک Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 5 Pass

بررسی بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 5 Pass

بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 5 Pass محصولی از کمپانی یوبی سافت و از بسته‌های الحاقی رینبو تام کلنسی می‌باشد. سبک بازی شوتر بوده و تجربه منحصر بفردی از این نوع بازی برای طرفداران فراهم کرده است. علاقه‌مندان به این سبک و بازی‌های پرپیچ و خم، با ورود به بازی با دنیای متفاوتی روبرو خواهند شد که برای موفقیت در آن باید مدتی به یادگیری تکنیک‌ها بپردازند. بازی در تاریخ 18 فوریه سال 2020 (بهمن 1398) منتشر شده است. در بازی تام کلنسی رینبو سیکس سیج یر 5 پس باید به صورت تیمی و یا تک نفره از گروه خود در برابرحمله مهاجمان دفاع کنید. با خرید بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 5 Pass لحظات مهیجی در بخش مولتی پلیر کنار دوستانتان خواهید داشت.

بازی شوتر تام کلنسی رینبو سیکس سیج یر 5 پس
بازی شوتر تام کلنسی رینبو سیکس سیج یر 5 پس

داستان بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 5 Pass

داستان بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 5 Pass از پیچ و خم زیادی برخوردار نبوده و تنها شامل بخشی کوتاه و مبنی بر تمرین بازیکن است.  برای آشنایی بیشتر با بازی، می‌توانید از بخش شبیه‌ساز کمک بگیرید و با نقشه‌های بازی آشنا شوید. هر مرحله از بازی با چالش‌هایی همراه است و بازیکن با گذر از هرکدام، به 200 امتیاز دست خواهد یافت. داستان بازی بسیار راحت بیان شده و از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست. بنابراین افرادی که دنبال یک داستان پررمز و راز هستند، ممکن است ارتباط خوبی با رینبو سیکس سیج یر 5 پس برقرار نکنند. در هر حال طراحی زیبای بازی به همراه گیم پلی فوق‌العاده که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد، باعث شده تا بازی به امتیاز بالایی در میان طرفداران سبک تیراندازی دست یابد.

بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege Year 5 Pass
بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 5 Pass

گیم پلی بازی تام کلنسی رینبو سیکس سیج یر 5 پس

گیم پلی بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 5 Pass به خوبی طراحی شده و تمام نیاز کاربران را در طول بازی فراهم کرده است. در ابتدا بازیکن باید با یک کاراکتر سرباز ساده وارد بازی شود. این کاراکتر سلاح و تجهیزات خاصی نداشته و بازیکن باید امتیازهای زیادی را برای آزاد کردن سلاح و شخصیت‌های جدید بدست آورد. بازیابی سلامتی بازیکن، یکی از موانع و چالش‌های بازی است. در واقع میزان جان و سلامتی گیمر، بازه‌ای 0 تا 100 بوده و در صورتیکه بازیکن با اصابت گلوله روبرو شود این بازه به صفر خواهد رسید. در بازی‌ چندنفره با کمک هم تیمی خود، می‌توانید کمی از سلامتیتان را بازیابید؛ ولی در بازی تک نفره خیلی زود جانتان را از دست خواهید داد. از چالش‌های دیگر بازی تام کلنسی رینبو سیکس سیج یر 5 پس ، نبود نقشه برای مشاهده مقر دشمنان است. در طی بازی بازیکن قادر است تا تنها هم تیمی‌های خود را ببیند و برای یافتن دشمنان باید از دوربین‌های نصب شده استفاده کند. خرید کد دیجیتالی بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 5 Pass به یکی از بازی‌های مهیج سال2020  دست خواهید یافت.

گیم پلی بازی تام کلانسیز رینبو سیکس سیج ییر 5 پس
گیم پلی بازی تام کلانسیز رینبو سیکس سیج ییر 5 پس

حالت‌های بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 5 Pass

بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 5 Pass به صورت تکی و چند نفره قابل اجرا است. در بخش مولتی پلیر بازیکنان می‌توانند به صورت آنلاین با یکدیگر به رقابت بپردازند. این بخش شامل دو گروه 5 نفره است که می‌توانید با دوستانتان تیم تشکیل داده و یا با افراد غریبه هم‌تیم شوید. در بازی‌ گروهی اگر تیم رقیب از سطح بالاتری برخوردار بوده و با تکنیک‌ها و فنون به خوبی آشنا باشد، شانس موفقیتتان در برد بازی کمتر خواهد شد. در حالت مولتی پلیر، یک تیم به گروه مقابل حمله کرده و تیم حریف باید از اعضای تیم، گروگان‌ها و تجهیزاتشان محافظت کند. کاراکترهای بازی تام کلانسیز رینبو سیکس سیج یر 5 پس به تدریج و با کسب امتیاز بالاتر، در دسترس قرار خواهند گرفت و امکان ارتقای سلاح برای بازیکنان فراهم خواهد شد. کاراکترها در 5 دسته متفاوت که هر کدام دو بخش مدافع و مهاجم دارند، تقسیم شده‌اند. کاراکترهای بخش مدافع با آپشن‌های خود حالت دفاعی از گروه حمله‌گر داشته و گروه مهاجم قابلیت حمله دارند. البته تمامی کاراکترها امکان ارتقای سلاح ندارند و بازیکن باید از همان سلاح تعیین شده استفاده کند.

کاراکترهای بازی تام کلنسی رینبو سیکس سیج یر 5 پس
کاراکترهای بازی تام کلنسی رینبو سیکس سیج یر 5 پس

نظرات و نمرات بازی

بنا بر تجربه و نظر بسیاری از بازیکنان، بازی Rainbow Six Siege Year 5 Pass از حیث بخش چندنفره به خوبی طراحی شده و نیاز این دسته از کاربران را برآورده می‌کند. تنها ایرادی که به بازی می‌توان وارد کرد، نبود بخش داستانی پرمحتوا و مودهای معنادار است. بازی برای پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان قابل دسترس است. با خرید بازی تام تام کلانسیز رینبو سیکس سیج ییر 5 پس ، تجربه بازی مهیج با سبک شوتر تاکتیکی در کنار دوستانتان خواهید داشت.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه