توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Tom Clancy's Ghost Recon® Breakpoint Sentinel Corp
خرید پک Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint Sentinel Corp

بازی Tom Clancy's Ghost Recon® Breakpoint  Sentinel Corp از بسته‌های الحاقی مجموعه بازی گوست ریکن می‌باشد که در تاریخ 10 ژانویه سال 2019 به بازار عرضه شد

خرید پک Tom Clancy's Ghost Recon® Breakpoint Sentinel Corp

خرید پک Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint Sentinel Corp

بررسی بازی Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint  Sentinel Corp

بازی Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint  Sentinel Corp از بسته‌های الحاقی مجموعه بازی گوست ریکن می‌باشد که در تاریخ 10 ژانویه سال 2019 به بازار عرضه شد. بازی توسط شرکت ارائه دهنده نسخه اصلی بازی یعنی یوبی سافت ارائه شده است. رنج سنی مناسب برای بازی تام کلنسی گوست ریکون بریک پوینت سنتینل کراپ از 17 سال به بالا برآورد شده است. سبک بازی شوتر بوده و تجربه هیجان‌انگیزی از مبارزات تیراندازی برای کاربر فراهم می‌کند. با خرید بسته الحاقی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint  Sentinel Corp یکی از بازی‌های تیراندازی با سلاح‌های متنوع را تجربه کنید.

بازی Tom Clancy's Ghost Recon® Breakpoint Sentinel Corp
بازی Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint Sentinel Corp

داستان بازی Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint  Sentinel Corp

داستان بازی Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint  Sentinel Corp از پرواز نیروهای گوست به جزیرهء آئورا شروع می‌شود. این جزیره که تازه به دوران صلح و آرامش رسیده بود، با حمله نیروها مواجه می‌شود. بازیکن که در قالب فرمانده نیروها یعنی آنتونی نومد است، باید با ورود به جزیره از از راز و رمزهای جزیره آئورا آگاه شود. داستان بازی پر از دیالوگ‌های کوتاه بوده که مخاطب را به خود جذب نمی‌کند. در بازی گوست ریکون بریک پوینت سنتینل کراپ ، با 3 بخش مختلف روبرو خواهید بود. در بخش اول شاهد دانشمندانی هستید که بر روی پهبادها و مالتی روتورها در حال کارند. بخش بعدی جایی است که نظامیان با تجهیزاتی همچون پهبادها، سعی در ایزوله نگه داشتن جزیره دارند. بخش سوم داستان نیز به نیروهای بومی آئورا پرداخته که سعی دارند از جزیره در برابر نفوذ نظامیان محافظت کرده و جلوی خرابکاری‌هایشان را بگیرند.

داستان بازی تام کلنسی گوست ریکون بریک پوینت سنتینل کراپ
داستان بازی تام کلنسی گوست ریکون بریک پوینت سنتینل کراپ

گیم پلی بازی Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint  Sentinel Corp

گیم پلی بازی Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint  Sentinel Corp از حیث روایت داستانی منسجم و بامعنا با شکست روبرو شده است. شاید دلیل این شکست را بتوان انتشار زود بازی و به موقع نبودن آن دانست. در گیم پلی شاهد حرکات و کارهایی هستید که مرتبا تکرار خواهد شد. پس از انتخاب کردن ماموریت و صحبت با NPC ، باید روانه سفر به نقطه هدف شوید و به مقر دشمن بروید. در آنجا نیز توسط پهبادها، مقر دشمن را زیر نظر بگیرید و عملیات را انجام دهید. با وجود بخش روایی ضعیف، از ویژگی‌های مثبتی که به بازی میتوان داد گرافیک نسبتا خوب آن است. در بازی شاهد منطقه‌ای خوش آب و هوا با شرایط متفاوت خواهید بود. در طراحی چهره شخصیت‌های بازی گوست ریکون بریک پوینت سنتینل کراپ آنطور که باید وقت گذاشته نشده و کاراکترهایی با چهره‌های خشک و بی روح در انتظار شما خواهند بود.

گیم پلی بازی تام کلنسی گوست ریکون بریک پوینت سنتینل کراپ
گیم پلی بازی تام کلنسی گوست ریکون بریک پوینت سنتینل کراپ

حالت‌های بازی تام کلنسی گوست ریکون بریک پوینت سنتینل کراپ

امکان شخصی‌سازی کاراکترهای بازی Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint  Sentinel Corp فراهم است؛ اما همچون نسخه‌های قبلی، محدودیت‌هایی در این شخصی‌سازی وجود دارد. با این حال گیمر قادر است تا از لباس‌های مختلف و رنگارنگ برای شخصیت بازی استفاده کند. همچنین امکان جمع‌آوری آیتم و موادی برای شخصی سازی و ساخت سلاح و دارو ایجاد شده است. بازی شامل 45 ساعت محتوا بوده که کاربر می‌تواند هم به صورت تکی و هم به صورت مولتی پلیر اقدام به اجرای آن کند. البته بنا بر تجربه بسیاری از کاربران، بخش تکی جذابیت کمتری در مقایسه با حالت چند نفره دارد. در بخش 4 نفره بازیکن می‌تواند با همراهی دوستانش به ماموریت برود. در رابطه با طراحی کاراکتر دوشمنان باید گفت که دشمنان از هوش مصنوعی خوبی برخوردار نیستند و در طی بازی متوجه می‌شوید که حرکتی برای فرار از دستتان نخواهند کرد. یکی از بخش‌های هیجان‌انگیز بازی گوست ریکون بریک پوینت سنتینل کراپ ، سلاح و تجهیزات متنوع برای کاربر است. در این سری انواع و اقسام سلاح‌ها از جلیقه ضد گلوله و اسلحه‌های مختلف وجود دارد و گیمر می‌تواند در طول بازی و ماموریت‌های مختلف با استفاده از آن‌ها به جنگ دشمنان برود. در کل بازی 3 مرحله جهت ارتقای سلاح گنجانده شده و بعد از آن دسترسی به تمام سلاح‌های مشابه برایتان فراهم می‌شود.

بازی شوتر Tom Clancy's Ghost Recon® Breakpoint Sentinel Corp
بازی شوتر Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint Sentinel Corp

نظرات و نمرات بازی Ghost Recon® Breakpoint

همانطور که گفته شد بازی Ghost Recon® Breakpoint  Sentinel Corp با گیم پلی ضعیف و داستانی بی‌معنی ارائه شده است. علاوه بر این، بازی با باگ‌هایی همراه است که ممکن است ماموریت شما را به تعویق بیندازد. باگ‌هایی مانند لود نشدن کامل محیط، گیر کردن اشیاء در حین حرکت، پرواز هم‌تیمی‌ها روی هوا، لودینگ طولانی در حالت مولتی پلیر. بازی بریک پوینت برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس است. با خرید بازی تام کلنسی گوست ریکون بریک پوینت سنتینل کراپ به ماموریت‌های متنوعی دست خواهید یافت.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه