توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی The Sims 4 Toddler Stuff
خرید پک The Sims 4 Toddler Stuff

بازی The Sims 4 Toddler Stuff یکی از بسته‌های الحاقی مجموعه بازی سیمز 4 می‌باشد

خرید پک The Sims 4 Toddler Stuff

خرید پک The Sims 4 Toddler Stuff
2,124,100 تومان
خرید پک The Sims 4 Toddler Stuff

بررسی بازی The Sims 4 Toddler Stuff

بازی The Sims 4 Toddler Stuff یکی از بسته‌های الحاقی مجموعه بازی سیمز 4 می‌باشد. در بازی اصلی شاهد حضور شخصیت کودکان نوپا نبودیم؛ اما این بار کمپانی سازنده بازی یعنی شرکت Electronic Arts و Maxis، از کاراکترهای جدیدی رونمایی کرده است. کودکان نوپایی که به صورت متفاوت و زیبایی طراحی شده‌اند و به بازی رنگ و بوی تازه‌ای بخشیده‌اند. بازی سیمز 4 تادلر استاف
در تاریخ 22 می 2018 به بازار عرضه شد. سبک بازی شبیه‌سازی زندگی بوده و با گیم پلی منحصربفردی ارائه شده است. با خرید بسته الحاقیThe Sims 4 Toddler Stuff لحظات شاد و سرگرم‌کننده‌ای در کنار دوستانتان خواهید داشت.

بازی The Sims 4 Toddler Stuff
بازی The Sims 4 Toddler Stuff

داستان بازی The Sims 4 Toddler Stuff

بازی The Sims 4 Toddler Stuff همانند نسخه‌های قبلی سیمز، به یک زندگی روتین و روزمره شبیه‌ساز زندگی اشاره دارد. با این تفاوت که بازیکن باید این‌بار به زندگی روزمره سیمز نوپا پرداخته و به کودک نوپایش کارهایی از قبیل راه رفتن، صحبت کردن و دستشویی رفتن بیاموزد. برای اینکه کودک بتواند کارهایی مانند بالا رفتن از پله، نردبان و چهار دست و پا رفتن را انجام دهد، نیاز به کسب مهارت بیشتر در بازی دارد. تا آن زمان باید به کمک بزرگترها این فعالیت‌ها انجام شود. سطح 3 بالاترین سطحی است که کودک نوپا می‌تواند در آن مهارت‌های کوچک بدست آورد. هر کودکی در طول سالهای زندگی 4 مهارت اصلی دارد. این مهارت‌ها شامل مهارتهای اجتماعی، فکری، حرکتی و خلاقیت می‌باشند. اگر کودک به سطح 10 هرکدام از این مهارت‌های اصلی برسد، قفل مهارت‌های مربوط به بزرگسالان برایش باز خواهد شد.

داستان بازی The Sims 4 Toddler Stuff
داستان بازی The Sims 4 Toddler Stuff

گیم پلی بازی The Sims 4 Toddler Stuff

گیم پلی بازی The Sims 4 Toddler Stuff با تفاوت زیاد و متنوعی نسبت به نسخه اصلی همراه است. فضای بازی برحسب شخصیت‌های بازی متفاوت‌تر از نسخه‌های قبلی ایجاد شده و یک محیط با دکوراسیون شاد و کودکانه برای سیمزهای کوچک می‌باشد. بازیکن می‌تواند محیط را با المان‌های کودکانه همچون زمین بازی، سرسره، تونل بازی، استخر توپ و … بسازد تا سیمز کوچک با دوستانش در آنجا به بازی بپردازد. ساخت زمین بازی در حیاط خانه و یا پارک نزدیک به خانه قابل اجرا است. تنوع لباس، کفش، لباس‌هاس عجیب و غریبی به شکل پروانه، کلاه‌هایی با مدل حیوانات و کفش‌های رنگین کمانی از آپشن‌های این بسته الحاقی سیمز 4 است. کاربر می‌تواند سیمز کوچک خود را با لباس‌های متنوع و زیبایی بپوشاند و موهایش را بی‌آراید. در بازی سیمز 4 تادلر استاف مدل‌های جدیدی از لباس‌های دخترانه و پسرانه موجود است. با انتخاب استایلی متفاوت از کفش و لباس سیمزتان، شخصیت او را بیان خواهید کرد.

گیم پلی بسته الحاقی The Sims 4 Toddler Stuff
گیم پلی بسته الحاقی The Sims 4 Toddler Stuff

حالت‌های بازی سیمز 4 تادلر استاف

بازی The Sims 4 Toddler Stuff با شخصیت‌های جدیدی ارائه شده است. برخلاف نسخه‌های سیمز 2 و 3 ، در این سری شاهد کاراکترهای کودکانه هستیم که جزو شخصیت‌های اصلی بازی می‌باشند. کودکان با بازی Toddler Stuff به روش‌های جدیدی برای بیان شخصیتشان، تخلیه انرژی و یافتن دوستان جدید دست پیدا خواهند کرد. بازی در زمین بازی و تخلیه انرژی سیمز نوپا، از بخش‌های اصلی بازی است. او می‌تواند با دوستانش به دورن یک استخر توپ بپرد و یا درون یک تونل رنگارنگ بدود. سیمزهای نوپا در دنیای کودکانه‌شان سیر خواهند کرد و در خیال شخصیت‌هایی همجون فضانورد یا یک دزد دریایی فرو می‌روند. یکی از تفاوت‌های کاراکترهای بازی سیمز 4 تادلر استاف در تبدیل شدن سیمز به پری دریایی است؛ تمام سیمزها در هر سنی می‌توانند یک پری دریایی باشند؛ اما سیمزهای نوپا این ویژگی را تا رسیدن به سن نوجوانی نخواهند داشت.

بازی سیمز 4 تادلر استاف
بازی سیمز 4 تادلر استاف

نظرات و نمرات بازی The Sims 4 Toddler Stuff

بازی The Sims 4 Toddler Stuff یکی از بازی‌های مناسب برای کودک و نوجوانان است. محیط شاد و رنگارنگ با دکوراسیون کودکانه، جذابیت خاصی به این بسته الحاقی داده است. زندگی شبیه‌ساز کودکان نوپا در این سری از مجموعه بازی سیمز 4 به خوبی به تصویر کشیده شده است. بازی سیمز 4 تادلر استاف برای پلتفرم‌های پی سی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و استیم در دسترس می‌باشد. اگر از علاقه‌مندان بازی‌های سیمز هستید، با خرید بسته الحاقی سیمز 4 تادلر استاف ، به دنیای کودکان سفر کنید و لحظات شادی در کنار دوستانتان تجربه کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه