توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید پک WARLORDS OF NEW YORK EXPANSION
خرید پک WARLORDS OF NEW YORK EXPANSION

بازی THE DIVISION 2 WARLORDS OF NEW YORK EXPANSION یک بسته الحاقی از سری دوم مجموعه بازی‌های دیویژن می‌باشد. بازی در تاریخ 2 مارس 2020 میلادی (1398 خورشیدی) به بازار عرضه شد

خرید پک WARLORDS OF NEW YORK EXPANSION

خرید پک WARLORDS OF NEW YORK EXPANSION

بررسی بازی WARLORDS OF NEW YORK EXPANSION

بازی THE DIVISION 2 WARLORDS OF NEW YORK EXPANSION یک بسته الحاقی از سری دوم مجموعه بازی‌های دیویژن می‌باشد. بازی در تاریخ 2 مارس 2020 میلادی (1398 خورشیدی) به بازار عرضه شد. کمپانی سازنده WARLORDS OF NEW YORK ، شرکت معروف یوبی سافت است که نسخه‌های قبلی بازی را نیز ارائه کرده بود. این بسته الحاقی تجربه سفر به نیویورک را برای کاربران ایجاد می‌کند. سبک بازی تیراندازی سوم شخص بوده و کاربران با خرید بسته الحاقی THE DIVISION 2 WARLORDS OF NEW YORK EXPANSION به تجربه خوبی از بازی‌های شوتر دست خواهند یافت. بسته بازی دیویژن 2 وارد ورز نیویورک محتویات جدید و قابل توجهی به بازی اضافه کرده است.

داستان بازی THE DIVISION 2 WARLORDS OF NEW YORK EXPANSION

داستان بازی THE DIVISION 2 WARLORDS OF NEW YORK EXPANSION به ماموریت و حملات کاراکتر اصلی بازی می‌پردازد. او فردی یاغی بوده و قصد دارد تا حملات خطرناکی در مناطق مختلف انجام دهد. گیمر با اعزام به مناطقی از شهر منهتن، باید با این شخص مبارزه کند و عملیات او را خنثی نماید. البته که داستان به همین راحتی نبوده و بازیکن باید در ابتدا به از بین بردن زیردستان این فرد شرور یعنی Aaron بپردازند. برای مقابله با این افراد، ماموریت‌های خاصی چیده شده و بازیکن باید تمام آن‌ها را با موفقیت پشت سر بگذارد تا به قولی به قول مرحله آخر یعنی از بین بردن آرون دست یابد. نقشه‌های بازی با هاله‌ای از ابهام ارائه شده تا به جذابیت و پیچیدگی بیشتر آن بیفزاید. بازیکنان با دست یافتن به سرنخ و رمزو رازهای بازی دیویژن 2 وارد ورز نیویورک اکسپنشن ، زودتر به موفقیت دست خواهند یافت. با این حال این نسخه از بازی‌های دیویژن نیز با داستان و روایت فوق‌العاده خاص و عمیقی روبرو نیست.

 گیم پلی بازی دیویژن 2 وارد ورز نیویورک اکسپنشن

گیم پلی بازی THE DIVISION 2 WARLORDS OF NEW YORK EXPANSION با حال و هوای جدیدی برخوردار است و کاربران را به شهری جدید، یعنی نیویورک می‌برد. البته در نسخه اول مجموعه بازی‌های دیویژن، این شهر محل انجام بازی بود. با این حال در این نسخه، گیم پلی متفاوت‌تری از نسخه اول با فضای پوشیده از برف ارائه شده است. اما همچنان تمام محیط‌ بازی بوی مرگ می‌دهند و بی‌روحند. در این نسخه مهارت‌های جدیدی به بازی اضافه شده و با از بین رفتن هر دشمن اصلی، برای بازیکن فعال می‌شود. در گیم پلی بازی همچنان شاهد توضیحاتی از سلاح‌ها و آیتم‌ها در طول بازی دیویژن 2 وارد ورز نیویورک اکسپنشن خواهید بود؛ با این تفاوت که توضیحات به طور ساده‌تری برای گیمر بیان شده است. با خرید کد دیجیتالی بازی THE DIVISION 2 WARLORDS OF NEW YORK EXPANSION مراحل و ماموریت‌های ویژه‌ای را با ظاهری تازه تجربه خواهید کرد.

حالت‌های بازی  WARLORDS OF NEW YORK EXPANSION

شخصیت اصلی بازی THE DIVISION 2 WARLORDS ، آرون کینر نام دارد و بازی حول ماموریت و حملات او در مناطق مختلف می‌پردازد. اگر در نسخه قبلی یعنی دیویژن 2 کاراکتری با سطح 30 داشته باشید، می‌توانید بازی بسته الحاقی WARLORDS OF NEW YORK را شروع کنید. در غیر این صورت باید شخصیتی با این سطح ایجاد کرده و سفر به نیویورک را آغاز کنید. هر چه امتیاز بیشتری کسب کنید و سطح خود را ارتقا دهید، قادر به بهبود مامور خودتان خواهید بود. بازی نیویورک اکسپنشن به صورت تماما آنلاین اجرا شده و برای همین نیاز به اتصال دائم به اینترنت می‌باشد. کاربران می‌توانند به صورت تکی و چندنفره در کنار دوستانشان به اجرای بازی بپردازند.

نظرات و نمرات بازی

ایرادی که به بازی THE DIVISION 2 WARLORDS OF NEW YORK EXPANSION  می‌توان گرفت، نبود خط داستانی عمیق و فوق‌العاده برای جذب بازیکن است. البته از مجموعه دیویژن انتظار بیشتری نمیرفت و این نسخه هم همانند سری‌های پیشین از بار داستانی غنی برخوردار نیست. بازی با باگ‌های زیاد و غیر قابل چشم‌پوشی نیز مواجه است؛ از جمله قطع شدن صدای تیراندازی در برخی موارد، درست کار نکردن مواد منفجره و یا مشکلات فنی دیگر. با این وجود، گیم پلی بازی با طراحی زیبا و محیطی متنوع ارائه شده و با مراحل و ماموریت‌های مختلف، بسیار سرگرم کننده خواهد بود و تجربه خوبی از بازی‌های ژانر شوتر برای کاربر ایجاد می‌کند. بازی دیویژن 2 وارد ورز نیویورک اکسپنشن برای پلتفرم‌های پلی اسیتشن، ایکس باکس وان، پی سی قابل دسترس است.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه