خرید اسکین چمپیون کینگ کلش آف کلنز
خرید اسکین چمپیون کینگ کلش آف کلنز
5.00 /5

تغییر ظاهر پادشاه کلش آف کلنز؛ با خرید اسکین چمپیون کینگ کلش آف کلنز یکی از پرطرفدارترین بازی‌های استراتژیکی است که تا کنون برای پلیرها عرضه شده است و به‌عنوان یکی از غول‌های صنعت گیم شناخته می‌شود. شرکت سوپرسل پس از گذشت حدود 10 سال از انتشار این بازی همچنان توانسته است، مواردی را به

زمان تحویل زمان تحویل کمتر از 30 دقیقه ( بسته به محصول)
قیمت قیمت تضمین کمترین قیمت در آی گیم
پشتیبانی پشتیبانی آنلایـــــن و تلفنــــــی
مجوز های لازم مجوز های لازم اینمــــــاد و ساماندهــــــی
ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

تغییر ظاهر پادشاه کلش آف کلنز؛ با خرید اسکین چمپیون کینگ

کلش آف کلنز یکی از پرطرفدارترین بازی‌های استراتژیکی است که تا کنون برای پلیرها عرضه شده است و به‌عنوان یکی از غول‌های صنعت گیم شناخته می‌شود. شرکت سوپرسل پس از گذشت حدود 10 سال از انتشار این بازی همچنان توانسته است، مواردی را به کلش آف کلنز اضافه کند تا این بازی برای گیمرها خسته کننده و تکراری نشود. یکی از آیتم‌هایی که می‌تواند بازی را از حالت خسته کننده خارج کند، خرید اسکین چمپیون کینگ کلش آف کلنز است که در ادامه با جزئیات آن آشنا می‌شویم.

اسکین چمپیون کینگ کلش آف کلنز
اسکین چمپیون کینگ کلش آف کلنز

کاربرد اسکین هیروهای کلش آف کلنز

شاید همه افرادی که مدت طولانی مشغول بازی کردن یک گیم یک‌نواخت باشند، پس از گذشت زمانی از بازی خسته ‌شوند چراکه آن بازی دیگر هیچ ویژگی جذاب و تازه‌ای برای آن‌ها ندارد. از این رو شرکت بازی‌سازی سوپرسل تصمیم گرفت، آیتم‌هایی را به بازی اضافه کند تا کلش آف کلنز آف کلنز از پس از گذشت یک دهه همچنان برای کاربران جذاب باشد. یکی از آیتم‌هایی که طرفداران زیادی هم پیدا کرده‌است، اسکین قهرمان‌های این بازی است. با خرید اسکین برای پادشاه بربرها می‌توانید ظاهر آن را تغییر دهید. در واقع اسکین‌های کلش آف کلنز بیشتر جنبه بصری برای کاربران دارند.

چرا اسکین چمپیون کینگ کلش آف کلنز بخریم؟

بربرکینگ (پادشاه بربرها) یکی از نوستالژی‌های بازی کلش آف کلنز است. هرکسی که حداقل یک‌بار این بازی را تجربه کرده باشد، این هیرو را به خوبی می‌شناسد. حال شاید علاقه داشته باشید، در ظاهر قدیمی و تکراری بربرکینگ تغییراتی انجام بدهید. اگر به‌دنبال تغییر ظاهر بربر کینگ هستید، اسکین چمپیون کینگ کلش آف کلنز یک پیشنهاد فوق العاده جذاب برای شما است. البته باید توجه داشته باشید که اسکین چمپیون کینگ هیچ توانایی خاصی به هیرو بربرکینگ اضافه نمی‌کند و صرفا ظاهر آن را دستخوش تغییراتی می‌کند.

بربرکینگ (پادشاه بربرها) یکی از نوستالژی‌های بازی کلش آف کلنز است.
بربرکینگ (پادشاه بربرها) یکی از نوستالژی‌های بازی کلش آف کلنز است.

برخی از ویژگی‌های فوق‌العاده جذاب استفاده از اسکین چمپیون کینگ عبارت‌اند از:

  • ظاهری تازه و جذاب
  • استفاده از صدای متفاوت برای این قهرمان
  • تغییر دادن جلوه دهکده شما
  • دریافت جایزه در مقابل خرید این اسکین

آیا اسکین چمپیون کینگ رایگان است؟

اسکین چمپیون کینگ از آیتم‌هایی است که شرکت سوپرسل آن را به فروش می‌رساند. باید گفت که این آیتم به هیچ وجه به‌صورت رایگان در دسترس نیست. برای خرید این آیتم باید از خرید درون برنامه‌ای استفاده کنید.

آیا اسکین‌ چمپیون کینگ دائمی است؟

بسیاری از آیتم‌های بازی کلش آف کلنز مانند بتل پس این بازی، موقتی هستند و پس از گذشت یک دوره از بازی مجبور می‌شوید دوباره آن‌ را خریداری کیند. اما اسکین هیرو بربر کینگ برخلاف دیگر آیتم‌ها دائمی است. یعنی می‌توانید با یک بار خرید اسکین چمپیون کینگ کلش آف کلنز، این اسکین را برای همیشه در اختیار داشته باشید. البته باید گفت که می‌توانید ظاهر هیرو را به شکل قبلی برگردانید و یا یک اسکین جدید برای او در نظر بگیرید. در اینجا منظور از دائمی بودن، عدم نیاز به خرید دوره‌ای برای این آیتم است.

با اسکین چمپیون کینگ کلش آف کلنز لذت بیشتری از این بازی ببرید

اگر یکی از طرفداران دوآتیشه بازی کلش آف کلنز هستید و زمان قابل توجهی را صرف انجام دادن این بازی می‌کنید، حتما اسکین چمپیون کینگ را امتحان کنید. با خرید اسکین چمپیون کینگ کلش آف کلنز، جلوه جدید و فوق‌العاده‌ای به قهرمان خود بدهید و بازی را از حالت یکنواخت و خسته کننده خارج کنید.