خرید محافظ کلش آف کلنز
خرید محافظ کلش آف کلنز
5.00 /5

خرید محافظ کلش آف کلنز؛ یکی از قابلیت‌های بی‌شمار کلش آف کلنز بازی کلش آف کلنز یا جنگ قبایل، یک بازی آنلاین در سبک استراتژی و مخصوص پلتفرم‌های اندروید و آی‌ او اس است که در سال 2012 توسط شرکت سوپرسل منتشر شد. در این بازی افراد مسئولیت یک دهکده کوچک را در اختیار دارند

زمان تحویل زمان تحویل کمتر از 30 دقیقه ( بسته به محصول)
قیمت قیمت تضمین کمترین قیمت در آی گیم
پشتیبانی پشتیبانی آنلایـــــن و تلفنــــــی
مجوز های لازم مجوز های لازم اینمــــــاد و ساماندهــــــی
ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

خرید محافظ کلش آف کلنز؛ یکی از قابلیت‌های بی‌شمار کلش آف کلنز

بازی کلش آف کلنز یا جنگ قبایل، یک بازی آنلاین در سبک استراتژی و مخصوص پلتفرم‌های اندروید و آی‌ او اس است که در سال 2012 توسط شرکت سوپرسل منتشر شد. در این بازی افراد مسئولیت یک دهکده کوچک را در اختیار دارند و با ساختن آن، پرورش سربازان مختلف و حمله به دهکده‌های دیگر، قدرت خود را افزایش می‌دهند. این بازی قابلیت‌های مختلفی را در خود گنجانده است که یکی از آن‌ها سپر محافظ برای جلوگیری از حمله دیگر بازیکنان است. در این مطلب، خرید محافظ کلش آف کلنز را به شما آموزش می‌دهیم.

شیلد یا محافظ کلش آف کلنز چیست

شیلد یا گارد در این بازی از دهکده شما در برابر حملات دیگر بازیکنان حفاظت می‌کند. به این صورت که پس از حمله یک بازیکن به دهکده شما و نابود کردن کامل آن، به مدت چند ساعت شیلد یا محافظ کلش آف کلنز برای دهکده شما فعال می‌شود. به این معنی که در این ساعات، هیچ بازیکنی نمی‌تواند به دهکده شما حمله کند. اما متاسفانه تعداد ساعات فعال بودن محافظ برای دهکده شما، کم است. همچنین در صورتی که در این ساعات به دیگران حمله کنید، شیلد شما غیرفعال می‌شود. فعال بودن محافظ کلش آف کلنز در بالای صفحه بازی، به‌صورت یک سپر و تایمر شمارش معکوسی در کنار آن نمایش داده می‌شود.

خرید محافظ کلش آف کلنز چگونه است

روش دومی که برای حفاظت از دهکده وجود دارد، خرید محافظ کلش آف کلنز در بازی است. برای خرید شیلد به‌مدت طولانی، باید به قسمت shop بازی وارد شوید. به همین منظور روی آیکون آن در گوشه سمت راست و پایین صفحه بزنید.  سپس گزینه shield را بزنید. شیلدها با تعداد ساعات مختلفی برای خرید وجود دارند که بهای آن‌ها را با جم باید بپردازید. همان‌طور که می‌دانید، جم الماس سبز رنگی است که مهم‌ترین عنصر این بازی به‌شمار می‎آید. به‌دست آوردن جم نسبتا سخت است، اما امکان خرید آن از سایت‌های مرتبط و معتبر وجود دارد. قیمت شیلد یک‌ روزه 100 جم، دو روزه 150 جم و یک هفته‌ای 250 جم است.

فعال بودن محافظ کلش آف کلنز

برای بررسی فعال بودن یا نبودن شیلد یا محافظ دهکده در بازی کلش آف کلنز باید در بازی به بالای صفحه نگاهی بیاندازید. همان‌طور که گفتیم محافظ به‌صورت یک سپر و یک تایمر شمارش معکوس در کنار آن در بالای صفحه بازی نمایان است. اگر آیکون سپر و تایمر فعال را در این قسمت مشاهده کردید، پس شیلد یا محافظ کلش آف کلنز برای دهکده شما فعال است.

اما علاوه بر این آیکون‌ها، دو آیکون دیگر هم ممکن است در این قسمت دیده شوند. برای مشاهده وضعیت آن، بر روی آیکون موجود در بالای صفحه کلیک کنید تا پنجره وضعیت محافظ برای شما باز شود. در این بخش سه آیکون متفاوت، سه وضعیت مختلف را نشان می‌دهند. گزینه اول از سمت چپ Shield یا همان محافظ کلش آف کلنز است. گزینه دوم Guard یا نگهبانی نام دارد و گزینه سوم None یا هیچ کدام نامیده می‌شود. هر یک از این سه گزینه در ادامه شرح داده می‌شوند.

حالت Shield یا محافظ

این حالت، فعال بودن شیلد یا محافظ کلش اف کلنز را نشان می‌دهد. در چنین شرایطی دهکده شما در برابر حملات دیگران حفاظت می‌شود و بازیکنان دیگر نمی‌توانند به شما حمله کرده و منابع اکسیر و طلا را غارت کنند. مدت زمان برقرار بودن حالت شیلد، با جستجوی دهکده‌های دیگر و حالت بازی انتقام از بازیکنی که به شما حمله کرده است (Revenge)، کاهش نمی‌یابد. اما حمله کردن به‌صورت عادی به سایر دهکده‌ها باعث می‌شود تا مدت زمان محافظ دهکده شما کم شود.

حالت Guard یا نگهبان

حالت نگهبان، آخرین محافظت‌کننده از دهکده شما در برابر حملات بازیکنان دیگر است. در زمانی که این حالت فعال است، می‌توان بدون تمام شدن و کاهش زمان آن به دیگر بازیکنان حمله کرد. معمولا مدت زمان این حالت بسیار کم و در حد 3 ساعت است.

حالت  None

اگر هیچ کدام از حالت‌های محافظ و نگهبانی فعال نباشند، حالت None نمایش داده می‌شود. در این وضعیت سایر بازیکنان می‌توانند به دهکده شما حمله کنند، اکسیر و طلا از شما سرقت کنند و باعث کم شدن میزان جام‌های شما شوند. اگر این گزینه فعال باشد و شما در بازی حضور داشته باشید باشید، امکان حمله کردن به شما وجود ندارد. اما شما می‌توانید به دیگران حمله کنید و غنائم آن‌ها را برای خود بگیرید و تعداد جام‌های خود را نیز افزایش دهید.

از دست دادن تعداد زیادی جم با خرید مداوم محافظ

شیلد یا محافظ کلش آف کلنز، عامل مهمی برای محفاظت از دهکده بازیکنان به‌حساب می‌آید. هر چقدر دیگران کمتر بتوانند به دهکده شما حمله کنند، غنائم و سرمایه کمتری از دست می‌دهید. با پرداخت 100 الی 250 جم می‌توانید برای دهکده خود محافظ بخرید. اما باید توجه داشته باشید که خرید مداوم محافظ کلش آف کلنز، باعث کاهش زیاد تعداد جم‌های شما می‌شود و پیشنهاد می‌کنیم جم‌ها را برای خریدهای مهم‌تر نگه دارید و اغلب اوقات از شیلدهای خود بازی استفاده کنید.