توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید جم زوبا
خرید جم زوبا
5.00 /5

با خرید جم زوبا، تجربه‌ای متفاوت از این عنوان بتل رویال داشته باشید زوبا، نام جدیدترین ساخته Wildlife Studios است که موفق شد جانی دوباره به بازی‌های بتل رویال پلتفرم موبایل ببخشد. بازی زوبا در مدت زمان کوتاهی توانست به صدر لیست بهترین بازی‌های اپ استور و گوگل پلی برسد. این اثر تا به امروز

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

با خرید جم زوبا، تجربه‌ای متفاوت از این عنوان بتل رویال داشته باشید

زوبا، نام جدیدترین ساخته Wildlife Studios است که موفق شد جانی دوباره به بازی‌های بتل رویال پلتفرم موبایل ببخشد. بازی زوبا در مدت زمان کوتاهی توانست به صدر لیست بهترین بازی‌های اپ استور و گوگل پلی برسد. این اثر تا به امروز از بین بیش از 56 هزار رای، امتیاز 4.6 را کسب کرده که نشان از رضایت گیمرها از این بازی بتل رویال دارد. با خرید جم زوبا می‌توانید با دسترسی به بهترین آیتم‌ها، کاراکتر خود را به صورت حرفه‌ای شخصی‌سازی کنید.

با خرید جم زوبا به چه آیتم‌هایی می‌توانیم دسترسی داشته باشیم

با خرید جم زوبا می‌توانید از میان بیش از 10 کاراکتر، از گوریل خشمگین گرفته تا آفتاب‌پرست زیرک یکی را انتخاب کنید و در یک نبرد 20 نفره به مبارزه بپردازید. خرید جم زوبا این امکان را به شما می‌دهد از میدان نبرد، سلاح‌های مختلفی را جمع آوری کنید و بتوانید با ارتقای کاراکتر خود شلیک‌های موفقی به سمت دشمنان خود داشته باشید.

خرید جم زوبا این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید از جوایز گوناگون این بازی استفاده کنید و آیتم‌های کاراکتر خود را آپدیت کنید. همچنین جم بازی زوبا باعث می شود تا در این بازی بتوانید به صورت چند نفره با دوستان خود بازی کنید و به قبایل مختلف بپیوندید و با سایر گیمرها تعامل داشته باشید. به منظور دسترسی به جوایز روزانه این بازی و تهیه بلیت نبرد هم جم بازی زوبا می‌تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد.

چگونه می‌توانیم از جم استفاده کنیم

در بازی زوبا باید وارد رقابت‌هایی شوید که تنها یک برنده دارد. در این سری رقابت‌ها تنها بازیکنی برنده می‌شود که آخر از سایرین زنده بماند. اما به جز بازیکنان، شما در این بازی با چالش‌های مختلف دیگری نیز روبه‌رو خواهید شد. از آنجایی که زوبا به نوعی شورش حیوانات در باغ وحش را نشان می‌دهد، کاربران به طور پیوسته شاهد حضور نگهبانان باغ وحش هستند. با خرید جم بازی زوبا می‌توانید سلاح‌ها و به طور کلی آیتم‌هایی را خریداری کنید تا اسیر نگهبانان نشوید. زیرا نگهبانان باغ وحش تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا کاراکتر شما و دیگر بازیکنان را گیر انداخته و به قفس‌های جداگانه ببرند.

در بازی زوبا برای اینکه بتوانید به موفقیت برسید باید با خرید جم، سلاح‌های گرم و تجهیزات جنگی مانند نارنجک تهیه کنید. وجود انواع سلاح‌ها باعث می‌شود تا در بازی  Zooba: Free-For-All Battle روندی رو به رشد داشته باشید و به راحتی به مراحل بالاتر بروید.

ماموریت‌های روزانه و جمع‌آوری جوایز هر فصل

حیواناتی که در این بازی می‌توانید با خرید جم، آن‌ها را شخصی‌سازی کنید بیش از 10 حیوان شامل گوریل، پنگوئن، کوسه و روباه هستند. جم بازی زوبا نوعی واحد پولی در این بازی به شمار می‌آید که با توجه به شرایط بعضی اوقات در طول بازی و یا بعد از اینکه تعدادی مراحل را پشت سر گذاشتید در اختیار شما قرار می‌گیرد. در بازی زوبا شما می‌توانید با شرکت در آیتمی موسوم به 8 سکه و پول نقد و از طریق ماموریت‌های روزانه و یا جمع‌آوری جوایز هر فصل از بازی، جم دریافت کنید.

جم زوبا؛ استفاده از آیتم‌های شگفت‌انگیز بتل رویالی در سبک موبا

قوانین بازی زوبا تفاوت خاصی با سایر بازی‌های بتل رویال ندارد و در این بازی هم شاهد اتفاقاتی مانند کوچک شدن نقشه به مرور زمان و برنده شدن آخرین بازیکن زنده هستیم. کاراکترهای بازی، سلاح‌های طراحی شده و محیط بازی از تنوع خوبی برخوردار است و بازیکنان می‌توانند با خرید جم کاراکتر خود را ارتقا دهند تا به قبایل مختلف ملحق شوند. با خرید جم زوبا پلیرها به آیتم‌های بازی دسترسی دارند که با وجود سبک اکشن، می‌تواند تجربه‌ای مناسب برای همه سنین باشد.