توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید ووچر فری فایر
5.00 /5

با خرید ووچر فری فایر، برترین آیتم‌ها را از بخش لاک رویال تهیه کنید بازی محبوب فری فایر یکی از جذاب‌ترین بازی‌های آنلاین dots studio است که در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است. در حال حاضر میلیون‌ها کاربر این بازی را از گوگل پلی دانلود و از آن استفاده می‌کنند. با خرید

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

با خرید ووچر فری فایر، برترین آیتم‌ها را از بخش لاک رویال تهیه کنید

بازی محبوب فری فایر یکی از جذاب‌ترین بازی‌های آنلاین dots studio است که در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است. در حال حاضر میلیون‌ها کاربر این بازی را از گوگل پلی دانلود و از آن استفاده می‌کنند. با خرید ووچر فری فایر در بازی به شما ده عدد کارت به عنوان هدیه داده می‌شود. با در اختیار داشتن ووچر می‌توانید از قسمت لاک رویال شانس خود را برای دریافت انواع سلاح‌ها، تجهیزات و اسکین‌ها امتحان کنید.

بازی محبوب فری فایر یکی از جذاب‌ترین بازی‌های آنلاین dots studio است.
بازی محبوب فری فایر یکی از جذاب‌ترین بازی‌های آنلاین dots studio است.

ووچرها هر کدام در سه نوع قابل خرید هستند که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت. نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که ووچرها دارای محدودیت هفتگی هستند. در نتیجه بهتر است برای لذت بردن از آیتم‌های مختلف این بازی هرچه سریع‌تر به فکر خرید ووچور فری فایر باشید.

پیش از خرید، با انواع ووچر فری فایر آشنا شوید

در قسمت لاک رویال با استفاده از اسپین‌ها می‌توانید شانس خود را برای دریافت آیتم‌های مختلف بازی امتحان کنید. برای هر بار استفاده از اسپین، به تعداد زیادی جم نیاز دارید. البته در صورتی که شما ووچر فری فایر Diamond Royale یا همان کارت‌های آبی رنگ با طرح الماس را داشته باشید، می‌توانید در قسمت مربوطه به جای استفاده از الماس فری فایر، تنها از یک کارت استفاده کنید.

شما با خرید ووچر فری فایر می‌توانید به مدت یک هفته ده عدد کارت دایاموند رویال داشته باشید. با این کار می‌توانید از آیتم‌های منحصر‌به‌فردی مانند دنس، اسکین دائمی، اکت، شکلک‌های مختلف و همچنین تکه‌هایی از مجیک کیوب را در بازی استفاده کنید.

ووچر Weapon Royale

شما با خرید ووچر Weapon Royale بازی فری فایر می‌توانید کارت‌هایی بنفش رنگ با طرح اسلحه را داشته باشید و به جای پرداخت جم، تنها از این کارت استفاده کنید. با خرید این پک، ده عدد ووچر فری فایر Weapon Royale به دست می‌آورید. لازم به ذکر است که خرید این نوع از ووچرها محدودیت هفتگی دارد. این موضوع به این معنا است که شما در هر هفته تنها یک بار می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. بعد از شارژ حساب کاربری خود با خرید ووچر ویپن رویال می‌توانید اسکین‌های دائمی، لود آوت و بسیاری از کارت‌های بازی را در اختیار داشته باشید.

ووچر فری فایر Incubator

در صورتی که فکر می‌کنید که خرید جم برای شما به صرفه نیست، ووچر فری فایر Incubator یا همان کارت‌های نارنجی رنگ بهترین گزینه برای اسپین کردن است. این باندل شگفت‌انگیز در مدت یک هفته مجموعا ده عدد کارت Incubator به شما هدیه می‌دهد. با استفاده از اسپین می‌توانید شانس خود را برای جمع‌آوری آیتم‌های جذابی مانند اسکین سلاح، سنگ‌های Evolution، کارت‌های بازی، بلوپرینت و بسیاری از موارد دیگر امتحان کنید.

چگونه می‌توانیم به ووچرهای بازی فری فایر دسترسی داشته باشیم

از بین گزینه‌های مختلف برای خرید ووچر فری فایر، ووچر طلا، ساده‌ترین شکل این اعتبار درون‌برنامه‌ای است. هر بازیکن موظف است که مقداری از این ووچر طلا را در یکی از مراحل بازی دریافت کند. این بازی ووچرهای طلایی را به بازیکنانی می‌دهد که کارهای ساده درون بازی مانند ورود به سیستم را انجام می‌دهند. این کارت‌های طلایی از طریق رویدادهای خاص و رنکینگ بازی و همچنین پاس رایگان نیز به دست می‌ِآیند. ووچر ویپین رویال نسبت به ووچرهای طلایی خاص‌تر هستند. این ووچرها را می‌توانید بعد از تکمیل ماموریت‌های خود به عنوان پاداش دریافت کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از توکن‌های انجمن بازی، ووچرهای ویپن رویال را در اختیار داشته باشید.

ووچرهای انکوباتور

ووچرهای انکوباتور نیز پاداش‌هایی ویژه هستند که بعضی از کمیاب‌ترین پوسته‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند. به دست آوردن این ووچرها اصلا کار آسانی نیست. تنها بازیکنانی می‌توانند به فکر خرید ووچر انکوباتور فری فایر باشند، که در مراحل بالاتر بازی هستند. این ووچرها با استفاده از تکمیل کوئست‌های بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

ووچر الماس

در بین تمامی این ووچرها، به دست آوردن ووچر الماس از همه سخت‌تر است. این ووچر به شکل معمول به بازیکنان ارائه نمی‌شود و برای خرید آن نیاز به جم یا پرداخت پول دارید. راه‌های کمی وجود دارد که بازیکنان بتوانند به ووچر الماس دسترسی داشته باشند. بازیکنان می‌توانند با خرید توکن‌های Guild، ووچر الماس را به صورت رایگان استفاده کنند. همچنین شما می‌توانید با تکمیل سخت‌ترین ماموریت‌های بازی به این ووچر دسترسی داشته باشید.

با خرید ووچر فری فایر در بازی به شما ده عدد کارت به عنوان هدیه داده می‌شود.
با خرید ووچر فری فایر در بازی به شما ده عدد کارت به عنوان هدیه داده می‌شود.

دسترسی به آیتم‌های انحصاری بازی فری فایر با خرید ووچر

ووچرهای طلایی و ویژه رویال از دیگر انواع ووچرهای بازی فری فایر هستند. به دو شکل می‌توان از ووچر طلایی برای اسپین استفاده کرد. یک بار چرخش اسپین به 300 ووچر طلایی نیاز دارد. برای 10 بار چرخش هم به خرید 3000 ووچر طلایی بازی فری فایر نیاز خواهید داشت. به منظور استفاده از ووچرها نیز می‌توانید با استفاده از اکانت فیس‌بوک، VK و یا Huawei خود به وب‌سایت رسمی گارنا مراجعه کرده و با وارد کردن کد خرید ووچر، این کارت‌ها را در حساب بازی خود فعال کنید.