توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید اسکین مپ کلش اف کلنز
خرید اسکین مپ کلش اف کلنز
5.00 /5

 اسکین مپ کلش آف کلنز؛ نقشه‌هایی با ظاهر متفاوت منظره دهکده یا اسکین مپ کلش آف کلنز یکی از آیتم‌هایی است کمپانی سوپرسل در تابستان 2020 میلادی به بازی کلش آف کلنز افزوده است. این آیتم بیشتر برای تنوع دادن به شکل بازی طراحی شده و می‌تواند با تغییر شکل محیط بازی، آن را از

خرید اسکین مپ کلش

اسکین مپ جدید بازی کلش اف کلنز
280,000 تومان

 اسکین مپ کلش آف کلنز؛ نقشه‌هایی با ظاهر متفاوت

منظره دهکده یا اسکین مپ کلش آف کلنز یکی از آیتم‌هایی است کمپانی سوپرسل در تابستان 2020 میلادی به بازی کلش آف کلنز افزوده است. این آیتم بیشتر برای تنوع دادن به شکل بازی طراحی شده و می‌تواند با تغییر شکل محیط بازی، آن را از حالت یکنواخت برای بازیکن‌ها خارج کند.

امکان خرید مستقیم اسکین مپ و سایر آیتم‌های موجود در بازی برای افرادی در ایران زندگی می‌کنند وجود ندارد.
امکان خرید مستقیم اسکین مپ و سایر آیتم‌های موجود در بازی برای افرادی در ایران زندگی می‌کنند وجود ندارد.

 آیا اسکین مپ کلش آف کلنز تغییری در روند بازی ایجاد کرده است؟

با اضافه شدن اسکین مپ به کلش آف کلنز هیچ تغییری در روند اصلی بازی و سیستم کلی آن به‌ وجود نیامده و بازی همانند قبل انجام می‌شود و تنها ظاهر دهکده شما تغییر کرده است. پلیرهای کلش اف کلنز می‌توانند اسکین مپ ها را از قسمت فروشگاه بازی دانلود کنند یا با انجام ماموریت‌های بازی آن‌ها را به دست بیاورند.

قیمت اسکین مپ کلش آف کلنز چقدر است؟

همان‌طور که می‌دانید اسکین مپ‌ها جزو آیتم‌های غیر رایگان بازی کلش آف کلنز است و کمپانی سوپرسل با طراحی این بخش از بازی توانسته پلیرها را مشتاق کند که به سمت خرید درون برنامه‌ای بروند. افراد برای خرید اسکین‌مپ کلش آف کلنز باید مبلغ 7 الی 10 دلار آمریکا بپردازند. سوپرسل با اضافه کردن این آیتم به فروشگاه بازی توانسته است سود خوبی به دست آورد.

آیا می‌توان به صورت مستقیم خرید اسکین مپ را انجام داد؟

امکان خرید مستقیم اسکین مپ و سایر آیتم‌های موجود در بازی برای افرادی در ایران زندگی می‌کنند وجود ندارد. پلیرهای ایرانی بخاطر تحریم وضع شده علیه ایران به فروشگاه گوگل یا سایر فروشگاه‌های معتبر دسترسی ندارند و همین امر باعث شده است به روش‌های دیگر روی بیاورند. کاربران ایرانی می‌توانند از سایت‌های واسطه معتبر که در ایران مشغول هستند، آیتم‌های مورد نظر خود را خریداری کنند. همچنین امکان خرید گیفت کارت گوگل پلی از سایت‌های واسطه برای خرید سایر آیتم‌های بازی وجود دارد.

چگونه اسکین‌مپ کلش آف کلنز را تغییر دهیم؟

برای اینکه بتوانید اسکین مپ خود را تغییر بدهید و از این آیتم جذاب استفاده کنید ابتدا لازم است که سطح تالار شهر خود را به 7 برسانید. بعد از اینکه به سطح لازم برای این آیتم رسیدید می‌توانید با چند کلیک ساده شکل دهکده خود را تغییر دهید.

اسکین مپ‌ها جزو آیتم‌های غیر رایگان بازی کلش آف کلنز است.
اسکین مپ‌ها جزو آیتم‌های غیر رایگان بازی کلش آف کلنز است.

برای تغییر شکل دهکده کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

  1. در مرحله اول وارد فروشگاه شوید یا توسط یک فروشپاه معتبر اسکین مپ مورد نظر را خریداری کنید
  2. پس از تکمیل مراحل خرید به صفحه اصلی دهکده مراجعه کرده و روی تالار شهر ضربه بزنید
  3. گزینه تغییر منظره یا CHANGE SKIN را انتخاب کنید
  4. در مرحله آخر اسکین مورد نظر را انتخاب کن و گزینه اعمال را انتخاب کنید

محبوب‌ترین اسکین مپ‌های کلش آف کلنز را بشناسید

با مطالعه این مطلب شناخت نسبی از اسکین‌مپ کلش آف کلنز را بدست آوردیم. حالا شاید برای شما جذاب باشد که محبوب ترین اسکین‌هارا باهم بررسی کنیم. در ادامه تعدادی از اسکین‌های پرطرفدار کلش آف کلنز را با جزییات کامل بررسی می‌کنیم.

خرید اسکین مپ کلش اف کلنز
خرید اسکین مپ کلش اف کلنز

منظره جنگل

اسکین جنگل در محیطی سرسبز طراحی شده است. در قسمت بالای این اسکین مپ دو پل چوبی روبروی هم قرار دارند. اطراف این مپ با سنگ‌های مختلف پوشیده شده است و یک ساحل زیبا یکی از ضلع‌های مپ را پوشش می‌دهد. همچنین یک مجسمه بزرگ سر گابلین در کنار این منظره قرار دارد.

کوه گراز

سرزمینی احاطه شده با سازه‌های سنگی که محیطی شبیه به ساختمان‌های چینی در کنار ساحل آن بازار ماهی‌فروش‌ها برپا شده است. در گوشه این نقشه مجمسه‌ی خوک سوار سنگی قرار دارد که جلوه زیبایی به این اسکین مپ بخشیده است.

منظره قبرستان کدو تنبل

اسکین مپ قبرستان کدو تنبل با محیطی ترسناک که در واقع یک قبرستان است طراحی شده است. اطراف این مپ اسکلت‌ها و کدو تنبل‌هایی وجود دارند که جلوه ای ترسناک و عجیب به این اسکین مپ کلش آف کلنز بخشیده است.

سرزمین برفی

این اسکین مپ پوشیده از برف و محیطی شبیه به عصر یخبندان دارد. در اطراف این مپ چیزی جز سرما و یخبندان پیدا نمی‌کنید. برف حتی روی وسایل و ساختمان‌های دهکده شما نیز نشسته است. با سرزمین برفی بازی را در محیطی زمستانی تجربه کنید.