نمایش رونمایی از بازی‌های جدید Xbox Series X در روز پنجشنبه 2 مرداد 1399 برگزار می‌شود. این نمایش از بازی‌های جدیدی که برای کنسول XSX منتشر می‌شود، رونمایی می‌کند. همچنین یک رویداد حیاتی برای Xbox است، زیرا فرصتی را برایش رقم می‌زند تا بازی‌های کنسول نسل بعدی خود را به طرفدران نشان دهد.

Halo infinite بازی انحصاری کنسول Xbox
Halo infinite بازی انحصاری کنسول Xbox

در هفته‌های اخیر شایعاتی مختلف درمورد این رویداد به وجود آمده که اخباری از سری جدید بازی «Halo» یعنی Halo Infinite منتشر می‌شود، همچنین در اکانت رسمی توییتر Halo خبری منتشر شده مبنی بر حضور «Master chief» که احتمال دارد در رویداد مربوطه آن را ببینیم. اما از طرف دیگر، مایکروسافت صحبتی درمورد بازی‌های جدیدی که می‌خواهد رونمایی کند نکرده است و تمام این موارد در حد شایعه هستند.

عناوین دیگری در لیست بازی‌های مورد انتظار برای Xbox Series X وجود دارد، که یکی از آن‌ها بازی محبوب «Fable 4» است. عنوان دیگری که کمی مرموز است و تا به حال خبر خاصی از آن منتشر نشده است، بازی است که توسط استودیو فرست پارتی The Initiative ساخته شده است و به نظر می‌رسد بزرگترین بازی نسل نهم برای XSX باشد.

بازی Fable 4 در لیست بازی‌های مورد انتظار برای Xbox Series X
بازی Fable 4 در لیست بازی‌های مورد انتظار برای Xbox Series X

Xbox در ماه‌های قبل هم رویدادهای مختلفی برگزار کرده است که در آخرین رویدادی که در ماه می برگزار شد از بازی محبوب Assassin’s Creed Valhalla رونمایی کرد که حال هوای دوران وایکینگ‌ها را داشت. اگر شما هم علاقمند به دنیای بازی ها و اطلاعات بیشتر در خصوص این صنعت دارید می توانید مقاله ” آمار خیره کننده از گردش مالی صنعت بازی “را جهت کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.