مایکروسافت به طور رسمی اعلام کرد که روزنه‌ای که به کاربران اجازه می‌داد سرویس Game Pass Ultimate خود در ایکس باکس را تمدید کنند، بسته است. این راه گریز قانونی از طریق خرید اشتراک EA Play‌ امکان پذیر بود که کاربران بعد از معرفی این سرویس متوجه آن شدند. با وجود این خلاء قانونی، کاربران می‌توانستند با خرید اشتراک یک ساله EA Play به قیمت 30 دلار، اشتراک گیم پس آلتیمت خودشان را برای 4 ماه دیگر تمدید کنند.

مایکروسافت به طور رسمی اعلام کرد که روزنه‌ای که به کاربران اجازه می‌داد سرویس Game Pass Ultimate خود در ایکس باکس را تمدید کنند، بسته است.

این ترفند از سال پیش در سایت‌ها و کانال‌های مختلف یوتیوب به کاربران توصیه می‌شد، زیرا بهترین گزینه برای کاربران این دو سرویس بود. تا قبل از انتشار این خبر، کاربران می‌توانستند به راحتی و با پرداخت نصف مبلغ، دو برابر اشتراک گیم پس آلتیمت بیشتری دریافت کنند، اما هم اکنون مقدار گیم پس آلتیمیت دریافتی بعد از خرید تنها برای دو ماه تمدید می‌شود.

هم اکنون مقدار گیم پس آلتیمیت دریافتی بعد از خرید تنها برای دو ماه تمدید می‌شود.

این خبر از طریق بخش سوالات متداول سایت ایکس باکس پخش شد و بیان کننده این موضوع بود که همانند قبل امکان خرید کد اشتراک EA Play و دریافت گیم پس آلتیمت وجود دارد، اما روند آن تغییر کرده است. بنابراین در آینده اگر کاربری اشتراک یک ماهه EA Play خریداری کند، 10 روز به اشتراک Game pass ultimate آن شخص اضافه می‌شود و با خرید اشتراک یک ساله، 2 ماه اضافه می‌شود. اشتراک سرویس Game pass ultimate برای هر ماه 15 دلار است که در سال به مبلغ 180 دلار می‌رسد. یکی از بهترین خلاءهای دریافت آن خرید از طریق EA Play بود که حالا از بین رفته، اما هنوز با استفاده از خرید Xbox Live Gold می‌توان آن را دریافت کرد!

در آینده اگر کاربری اشتراک یک ماهه EA Play خریداری کند، 10 روز به اشتراک Game pass ultimate آن شخص اضافه می‌شود

برای کسانی که نمی‌دانند، گیم پس آلتیمیت شامل خدمات مفید و ارزنده‌ای مثل Gold ،EA play و گیم پس برای دارندگان کنسول Xbox و پی سی است. همچنین قابلیت xCloud هم در این سرویس به کاربران ارائه می‌شود که به آن‌ها اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن هوشمندشان، بازی‌های کنسول را بر روی آن انجام دهند که می‌تواند تجربه جالبی باشد. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتری در خصوص این سرویس هستید به مقاله”صدها بازی رایگان در ایکس باکس گیم پس آلتیمیت”  در سایت آی گیم مراجعه کنید.