Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise
فرانسیس یورک مورگان در بازی ددلی پرمنیشن 2

دنباله بازی Deadly Premonition یعنی، Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise دو روز دیگر توسط «Toybox» و «Rising Star Games» برای پلتفرم نینتندو سوییچ به بازار می‌آید. کارگردان این بازی ماجراجویی و جذاب «Hidetaka “Swery” Suehiro» است و داستان آن هم درمورد مامور FBI، فرانسیس یورک مورگان (Francis York Morgan) است که یک پرونده قتل را حل می‌کند.

بازی Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise ادامه داستان نسخه قبلی است که در نینتندو سوییچ با عنوان Deadly Premonition Origins وجود دارد. داستان این بازی در زمان حال و در بوستون جریان دارد، اما درمورد قتل‌های سریالی است که در «Le Carre, Louisiana» اتفاق افتاده است. همچنین منابع الهام بخش کارگردان برای ساخت بازی، سریال‌های تلویزیونی مانند «Twin Peaks» و «True Detective» است.

علاوه‌بر حل معماهای قتل این بازی، می‌توانید آزادانه در محیط بازی با پای پیاده و یا اسکیت بورد گشت و گذار کنید. همچنین می‌توانید، اسکیت بورد خود را شخصی سازی کنید و رنگ‌ها و طرح‌های دلخواه را به آن اضافه کنید و یا آن را ارتقا دهید تا سرعت آن بیشتر شود. سازندگان بازی ددلی پرمنیشن 2 قول داده‌اند که بولینگ را هم به بازی اضافه کنند.

اگر شما هم به دسته بازی های اکشن علاقمند هستید توصیه میکنیم مقاله” بازی‌های اکشن-ماجراجویی ” موجود در بلاگ آی گیم را مطالعه بفرمایید.