هم اکنون در طلایی‌ترین عصر صنعت گیم هستیم، داستان‌ها، ماموریت‌ها و اهداف بازی‌‌ها هستند که روزانه میلیون‌ها نفر را به خود مشغول می‌کنند. از قلمروهای خیالی گرفته تا کهکشان‌های شبیه سازی‌ شده، از شهرهای مدرن گرفته تا دنیای پس از آخرالزمانی، بازی‌ها به گیمر این آزادی را می‌دهند تا مسیر خود را انتخاب کنند، هر زمان که بخواهند و در هرجایی که باشند، می‌توانند با سرگرم شدن در گرافیک بازی‌های ویدیویی و دنیای مهیج آن‌‌ها، اوقات خوشی را بگذرانند. در این مقاله از پرفروش‌ترین بازی‌های جهان و صنعت گیم صحبت خواهیم کرد که مطمئنا حداقل یکی از این بازی‌ها، جزو بازی‌های مورد علاقه‌ی شما خواهد بود.

بازی دث استرندینگ آیتم‌ها و سازه‌های مختلف را به مرور در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد.

بازی Death Stranding

سال انتشار: 2020 | سازنده بازی : Kojima Productions

بازی مهیج دث استرندینگ توانسته است از مجموع 71 نقد وارده، نمره میانگین 84 از 100 را در سایت متاکریتیک کسب نماید. اولین بازی کمپانی کوجیما پس از ترک کونامی بازی Death Stranding می‌باشد. که در واقعیتی پس از مرگ قرار دارد و مفهوم زندگی پس از مرگ را نشان می‌دهد. این بازی در حدود 50 ساعت به طول می انجامد و هدفش این است که گیمر با راه رفتن در سراسر کشور آمریکا و پیوند دادن شهرها به یکدیگر، ایستگاه‌های بین راه  را بازسازی کند.

با دیدن تریلر بازی دث استرندینگ از هیدئو کوجیما و گشت و گذار در گیم پلی بازی آن مشتاق خرید بازی Death Stranding خواهید شد تا هر چه زودتر ماموریت‌های خود را در بازی شروع کنید و با گذر از یک داستان سینمایی جذاب و مهیج به پایان این بازی اکشن محیط باز برسید.

اندی کلی در بررسی خود به زیبایی چنین گفته است: “بعضی از کارها غیرممکن به نظر می رسند. ایستادن در دامنه کوه، راه رفتن در قله های برفی، بار شکننده‌ای بر روی دوش شما می‌گذارد، اما شما تعجب می کنید که چگونه از پس آن برمی آیید، شما آنچنان قوی می‌شوید که می توانید با رفتن به مرحله‌ی دیگر، نردبان‌ها را بچرخانید و طناب‌های کوهنوردی را سفت بگیرید و به مقصد نزدیک شوید. در طول مسیر ممکن است مجبور شوید دزدکی حرکت کنید و از مکان های پر ریسک عبور کنید، یا با کولاک های وحشت آور روبرو شوید. حتی ممکن است توسط تروریست‌ها مورد هجوم قرار بگیرید و محموله‌های شما را به سرقت ببرند، و مجبور شوید که مخفیانه به اردوگاه آنها بروید و آن‌ها را پس بگیرید، اما بعد از همه ی این‌ها، با گذراندن مرحله‌های مهیج در آخر شما احساس خوبی خواهید داشت.

دنیای Red Dead Redemption 2 یکی از بهترین و پویاترین جهان‌های خلق‌شده در بازی‌های جهان‌باز است.

بازی Red Dead Redemption 2

سال انتشار: 2019 | سازنده بازی: Rockstar Games

میانگین امتیاز بازی رد دد ۹۷ از ۱۰۰ است جالب است بدانید که این عنوان به یکی از بهترین بازی‌های ویدیویی تاریخی کمپانی راک استار تبدیل شده است. مجموعه تاریخی جهان باز راک استار، سرانجام با Red Dead Redemption 2 ، قصیده‌ای ماندگار را برای تمام بازی دوستان به وجود آورده است. قهرمان اصلی آرتور تقریباً برای هر مکان و شخصیتی واکنش خود را دارد و همه ی این‌ها باعث شده است، یک داستان طبقه بندی شده را به دنیای بازی‌ها ارائه دهد. آرتور مورگان و باند ون، دو فراری هستند که باند، برای زنده ماندن باید در سرتاسر قلب ناهموار آمریکا سرقت و مبارزه کنند. از آنجا که اختلافات داخلی عمیق‌تر، باند را از آرتور جدا می کند، آرتور باید بین ایده‌آل‌های خود و وفاداری به باند که او را بزرگ کرده است، یکی را انتخاب کند. این بازی با استفاده از پیشرفت‌‌های گرافیکی و فنی جدید خود را یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها تبدیل کرده است.  این بازی هر آنچه شما از صنعت بازی‌های وسترن می‌خواهید را دارا می باشد.

داستان بازی اساسینز کرید ادیسه در سه جبهه‌ی مختلط اما مرتبط با یکدیگر روایت می‌شود.

بازی Assassin’s Creed Odyssey

سال انتشار: 2018 | سازنده بازی: Ubisoft

میانگین امتیازات این بازی ویدیویی از بین ۵۲ نقد، ۸۵ است، که بهترین میانگین امتیاز برای نسخه‌های از اساسینز در نسل هشتم منتشر کرده است به حساب می‌آید. شما در این بازی تبدیل به یک قهرمان افسانه‌ای یونان می‌شوید، در نسخه اول Assassin’s Creed ، می‌توانید انتخاب کنید که کدام قهرمان را در طول این سفر حماسی تجسم کنید، الکسیوس یا کاساندرا ! در این بازی می توانید به نبردهای حماسی بپردازید، توانایی‌های جنگجویی فوق العاده خود را نشان دهید و روند جنگ را در طول بازی تغییر دهید. بر روی دریای اژه دریانوردی کنید، مکان‌های ناشناخته را پیدا کنید، گنجینه‌های پنهان را کشف کنید یا از طریق ناوگان کامل در نبردهای دریایی راه خود را باز کنید و از آیین‌های باستانی یونان تا مجسمه های مشهور و افسانه‌ای آن رو در رو شوید. در این گیم شما هیچ گاه احساس خستگی در طول تعامل با با کاراکتر‌های بازی نخواهید داشت. ادیسه از بسیاری از فناوری‌های گرافیکی مشابه Origins استفاده می کند. طراحان سعی کردند این مفهوم را که یونانیان باستان معتقد بودند سرزمین آنها توسط خدایان ساخته شده است، استفاده کنند. بنابراین از رنگهای زنده نیز بسیار استفاده کرده اند.

در Forza Horizon 4، همانند همیشه در فستیوال مسابقات ماشین سواری هورایزن شرکت می‌کنیم.

بازی Forza Horizon 4

سال انتشار: 2018 | سازنده: Playground Games

سایت معتبر آی‌جی‌ان به این بازی مهیج، امتیاز 96 از 100 و هم چنین گیم‌اسپات امتیاز 90 از 100 را به بازی Forza Horizon 4 اختصاص داده است. بازی Forza Horizon 4 جزو بهترین و کامل‌ترین بازی ریسینگ صنعت گیم می‌باشد که با وجود گرافیک فوق العاده بازی، ساعت‌ها شما را به مشغول به خود می‌دارد و اگر قصد بازی در مسابقات مهیج و گذ از موقعیت جغرافیایی حیرت انگیز را دارید خرید اکانت بازی ساعت های خوشی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

این بازی در یک نمایش داستانی جذاب از مناطق بریتانیای کبیر تنظیم شده است. این چهارمین عنوان Forza Horizon و یازدهمین قسمت از سری فورزا است و هم‌چنین به دلیل قابلیت تغییر فصل، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.بازیکنان در بازی فورزا هورزایزن 4 ، این فرصت را دارند که خانه‌های درون بازی را خریداری کنند و قفل اتومبیل و هدیه‌های بازی را باز می کند.این بازی از یک سیستم آب و هوایی پویا بهره می برد که تغییر فصل را نیز به تصویر می کشد. محیط جهان پیرامون را به خوبی نشان دهد. به عنوان مثال؛ در زمستان زمین منجمد می شود و به بازیکنان امکان رانندگی روی یخ را می‌دهد تا به مناطقی از دنیای بازی برسند که در تمام فصول دیگر غیرقابل دسترسی می‌باشند. فضاهای بازی آنقدر مهیج و سرگرمی کننده هستند که شما بدون احساس گذر زمان و تعامل با دیگر بازیکن‌ها، احساس خستگی در گیم پلی را ندارید.

داستان بازی اساسینز کرید ریشه‌ها را می‌توان ترکیبی از احساسات، نفرت، خیانت و عشق به خانواده دانست

بازی Assassin’s Creed Origins

سال انتشار: 2017 | سازنده بازی: Ubisoft

این بازی در مقایسه در نسخه‌های قبلی خود توانسته است به مراتب بهتر عمل کند و به طور میانگین از آی‎جی‌ان امتیاز 90 از 100 و از پالی‌گان امتیاز 85 از 100 را به دست آورد. دنیای Assassin’s Creed Origins یکی از بهترین های و از زیباترین مکان های بازی های جهان تابه کنون است.

در این بازی، شهرها و روستاها از شهروندان، کشاورزان، کارگران و سربازان پر است. بسیاری از حیوانات وحشی خطرناکی مانند؛ تمساح‌های  شرور و اسب های آبی در کمین نشسته اند.  ویژگی‌های گرافیکی و فنی این بازی نظیر؛ یک چارچوب جدید هوش مصنوعی باعث شده است، توسعه دهندگان شخصیت های غیر بازیگر، چه انسان و چه حیوان را با استفاده از  برنامه‌های متنوع، فعالیت‌های خاص به خودشان را اختصاص دهند و هم‌چنین چرخه‌های یک روزه برای ایجاد پویایی و زنده بودن در جهان را برایشان ایجاد کنند و توجه به این ویژگی‌ها باعث شده است تیم توسعه دهنده، ویژگی‌های جدیدی برای درجه بندی رنگ ها، گرافیک بازی و محیط‌های منحصر به فردی را به وجود آوردند.

در Overwatch خبری از دنیای جدی و پر از خون و خونریزی Call of Duty و نمونه‌های مشابه نیست.

بازی Overwatch

سال انتشار: 2016 | سازنده: کمپانی بلیزارد

بازی مهیج و اعتیاد آور اور واچ از بسیاری از منتقدان و سایت‌های معتبر امتیاز کامل را کسب کرده است. Overwatch که به عنوان “قهرمان تیرانداز” توصیف می شود، بازیکنان را به دو تیم شش نفره تقسیم می‌کند که هر بازیکن از بین 30 شخصیت انتخاب می شود، هر یک سبک بازی منحصر به فردی دارند که به سه نقش کلی تقسیم می شوند که متناسب با هدف آنها بازیکنان یک تیم با هم کار می کنند تا از نقاط کنترل روی نقشه محافظت کرده و یا در مدت زمان محدودی یک محموله را از طریق نقشه اسکورت کنند. بازیکنان در حین انجام بازی جوایز آرایشی و بهداشتی دریافت می کنند که تاثیری روی گیم پلی ندارند، مانند پوست شخصیت‌های بازی و حالت های پیروزی را تغییر می‌دهند. این بازی در ابتدا فقط با بازی معمولی راه‌‌اندازی شد، اما با گذشت زمان، به یکی از بازی ها در رده بندی رقابتی تبدیل شد.

بازی GTA V به شما امکان چرخیدن میان سه شخصیت بازی را می‌دهد.

بازی Grand Theft Auto 5

سال انتشار: 2015 | سازنده: Rockstar Games

این بازی شاهکار، با استقبال جهانی منتقدین و مخاطبین روبه رو شد و توانست جایزه Game of The Year را با کسب امتیاز 97، دریافت نماید. Grand Theft Auto 5  که توسط خالق مجموعه Rockstar North ساخته شده است بزرگترین و بلند پروازانه‌ترین بازی راک استار که تا آن زمان ایجاد شده است.

اگر داستان و محبوبیت شخصیت‌های بازی نظر شما را به خود جلب کرده است، با استفاده از کد دیجیتال بازی که راهی آسان برای خرید بازی Grand Theft Auto 5 می‌باشد، می‌توانید به دنیای راک استار سفر کنید.

این بازی در شهر لوس سانتوس و مناطق اطراف آن برگزار می شود و داستان سه قهرمان اصلی را روایت می کند: مایکل دی سانتا ، فرانکلین کلینتون و ترور فیلیپس. حدود پنج سال پس از وقایع  Grand Theft Auto IV و چهار سال پس از وقایع Grand Theft Auto:  Chinatown Wars رخ می دهد. شما با گذراندن مراحل مختلف در این بازی، فضاهای مهیج و گرافیک بی‌نظیری را تجربه می‌کنید.

همان طور که می‌دانید، بازی‌های ویدیویی در طی سال‌ها طرفداران چند میلیونی را برای خود دست و پا کرده است. تکنولوژی بازی‌های ویدیویی سبب شده است، افراد از سراسر جهان حداقل برای یکبار هم که شده، لذت فراموش نشدنی گیم را تجربه کنند و به دنبال کردن اخبار آن‌ها بپردازند. این بازی‌ها از تنوع بی‌نظیری برخوردار هستند. تنوعی که نظر هر جنسیت، سن و سلیقه‌ای را به خود جلب می‌کند.