توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.

همکاری با فروشندگان

صنعت گیم یا همان بازی آنقدر گسترده است که سنجش این بزرگی حتی از نگاه متخصصان حوزه آمار نیز به دور مانده و آمار ها با تفاوت های فاحشی منتشر می شوند.

صنعتی به پویایی صنعت بازی که تلفیقی از تکنولوژی و سرگرمی بوده و بازیگران بزرگی را در خود جای داده با واژه ای بنام انحصار، کاملا بیگانه است. با این تفاسیر، لزوم همکاری و هماهنگی با فعالین این حوزه هماهنطور که در سطوح بالایی این صنعت وجود دارد باید در بخشهای پایینتر و توزیع کنندگان نیز نمود عملی داشته باشد.

در ایران این موضوع از اهمیت بیشتری نسبت به دیگر نقاط دنیا برخوردارد است. زیرا محدودیت های بین المللی علیه ایران و محدودیت های متقابل از زوایای مالی، فرهنگی و مالیاتی باعث شده تا فعالان این صنعت در حوزه توزیع همیشه در تنگ ناهای زیادی باشند.

با دلایلی و تفاسیر بیان شده، آی گیم با هدف تسهیل فرآیند ارائه خدمات به همکاران عزیز این حوزه و برنامه بلند مدت برای فعالیت در همین راستا، دست تمام فعالین این حوزه را به گرمی می فشارد.

شما همکاران گرامی که به عنوان فروشنده یا فروشگاه در این صنعت در حال فعالیت هستید کافیست برای آگاهی از مراحل و جزئیات پلن های همکاری ما با این آی دی تلگرام در ارتباط باشید: igamemanager

با توجه به تعدد درخواست همکاران و زمانبر بودن بررسی، در طرح درخواست همکاری جزئیات زیر را حتما بیان نمایید: