همکاری در فروش

حتما شما نیز به کسب درآمد یا حداقل کسب تجربه با هدف راه اندازی کسب و کار خود و داشتن درآمد فکر کرده‌اید.ما در آی گیم برای شما پیشنهاد ویژه ای برای
همکاری در فروش و کسب درآمد از حوزه مورد علاقه شما داریم.

بدون سرمایه و با سریعترین روش به کسب درآمد برسید

شاید شما هم تیتر بالا را در روزنامه ها،سایت ها، ایمیلها و یا پیامک های شخصیتان دیده باشید. اما اگر مخاطب یا مشتری سایت آی گیم هستید بهتر می دانید که هنوز بستر یا راهکار روشن و مدیریت شده ای برای همکاری در فروش و کسب درآمد از این شیوه برای فعالین حوزه بازی، گیفت کارت و اکانت پرمیوم فراهم نشده است.

مطمئنا گیمرها، استریمرها و دوستانی که پیج یا کانال فروش خدمات همراستا با آی گیم را دارند به این نتیجه رسیده اند که تامین موجودی، بستر فروش مناسب و پشتیبانی به موقع و موثر، هزینه های بسیاری را به دنبال دارد. به واسطه همیــن دلایل دوستان یا اقــــدام به راه اندازی کسب و کار یا توسعه آن نمی کنند و یا از فعالیت در این حوزه انصراف می دهند.
ما در آی گیم با شناخت از بازار و فعالین این حوزه، نیاز به ایجاد یک زیرساخت مطمئن و به صرفه که پاسخگوی دغدغــــــه های فروشگاه و افراد یا مجموعه های همکاری کننده باشد را حس کرده و در دو ماه گذشته این زیر ساخت را با برخی از فعالین این حوزه آزمایش و عملیاتی کرده ایم.

اگر شما نیــز یکی از فعالین حــــوزه کاری فروشگاه آی گیـــم هستید و قصد کسب درآمد با کمترین هزینــــه و زیر ساخت را دارید، از هم اکنون می توانید با ثبت نام در سامانه همکاری در فروش آی گیم، استارت این کار را بزنید.

تمام دوستانی که با داشتن جامعـه آماری مستعدجذب و خریدمحصولات ارائه شـــده در فروشگاه آی گیم باشند، می تواننـــد از این فرصت برای کسب درآمد و افزایش رضایت مراجعین خود استفاده کنند.
سیستم همکاری در فروش آی گیم بادر نظر داشتن دغدغه های شما دوستان و حرفه ای های بازار و با کاهش هزینه تبلیغات و متعاقباجایگزین کردن تقسیم سود در روش همکاری در فروش ارائه شده است. ما این اطمینان را به شما می دهیم که با ارائه زیر ساخت فنی و مدیریتی مطمئن، پلن های متنوع و جذاب همکاری و گزارشات عملکرد و مالی مناسب، دست شما را برای همراهی در این مسیر به گرمی خواهیم فشرد.

ثبت نام همکاری در فروش

نحوه ارجاع به سایت :
از چه راهکاری برای ارجاع به سایت آی گیم استفاده می کنید؟
لطفا برای پیگیری درخواست همکاری، کد پیگیری نمایش داده شده که به برای شما پیامک نیز خواهد شد را ارائه نمایید.
پلن های همکاری در فروش آی گیم
پلن برنــــزی
پلن برنــــزی
پلن نقــــره ای
پلن نقــــره ای
پلن طلایــــــی
پلن طلایــــــی
پلن VIP
پلن VIP

این پلن ها در چهار دسته بندی مختلف و با توجه به پارامتر های مختلف تقسیم بندی شده است

پارامتر های اندازه گیری برای همکاری در فروش

شاید ملموس ترین و بهترین روش همکاری در فروش، مدل پورسانت در ازای فروش (Cost Per Sale) است. اما در صورت داشتن تجربه و فعالیت در حوزه ی همکاری در فروش به این نتیجه رسیده اید که نتایج همکاری در فروش را نمی توان صرفا با میزان فروش از ارجاعات همکاران ارزیابی کرد.

ما در آی گیم از ترکیب 2 روش برای ارزیابی عملکرد همکاران استفاده کرده ایم:

پورسانت به ازای فروش

در این مدل پورسانت، به ازای هر مشتری که از سمت همکار به سایت هدایت شده و منجر به خرید موفق شود، مطابق با جدول پورسانت، پلن همکاری و نوع محصول محاسبه شده و به اعتبار قابل برداشت همکار اضافه می شود.

پورسانت در ازای بازدید (کلیک)

در این روش به ازای هر هزار بازدید از سمت همکار و مطابق با جدول پورسانت، پلن همکاری و نوع محصول محاسبه شده و به اعتبار قابل برداشت همکار اضافه می شود.

شرایط تسویه حساب

با توجه به زمانبر بودن حسابداری و پرداخت در مقاطع کوتاه مدت، تسویه حساب با شروط زیر انجام می شود:

  • تسویه حساب به صورت هفتگی و در ابتدای روز هفته و طبیعتا برای هفته گذشته صورت می گیرد.
  • حداقل مبلغ برای تسویه حساب هفتگی 30 هزار تومان بوده و در غیر اینصورت به دوره پرداخت بعدی موکول خواهد شد.